DINSDAG 22 MEI 2012

WikiLeaks: De vijf vreemdste onthullingen (tot nu toe)
donderdag 16 december 2010
Door: Maarten Muns
Categorie: Politiek

Behalve aardig wat serieuze of soms zelfs schokkende onthullingen is er tussen de vele documenten op WikiLeaks nog veel meer te vinden. Sommige dingen zijn gewoon persoonlijk, grappig of ronduit ongeloofwaardig. Hier de vijf vreemdste onthullingen volgens The Christian Science Monitor:

- Kolonel Khadaffi van Libië is een vreemde snuiter. Hij houdt niet van vliegen boven water, overnacht alleen maar op de eerste verdieping van een gebouw (maar het liefst in zijn bedoinentent), heeft altijd een Oekraïnse verpleegster bij zich en is een enorme fan van Flamenco dansen.

- Hossein Ghanbarzadeh Vahedi, een Amerikaan van Iraanse komaf, mocht Iran na een familiebezoek niet meer verlaten voordat hij zijn zonen, muziekbonzen in L.A, opdracht had gegeven een concert in Dubai van een beroemde Iraanse popster te staken. Hossein vluchtte op een paard via de bergen het land uit en kwam na 15 uitputtende dagen aan bij de Turkse grens. Turkse grenswachters wilde hem met geweld terug Iran in sturen, maar gelukkig kwam het Amerikaanse ministerie van BuZa tussenbeide. Het concert in Dubai kon gewoon doorgaan.

- President Saleh van Yemen legde een alcoholverbod op aan de moslims in zijn land. Hij had er echter geen problemen mee dat er whisky het land in werd gesmokkeld, op de voorwaarde dat het goede whisky is. Schotse single malt dus.

- De koning van Saudi Arabië adviseerde anti-terrorisme expert John Brennan van de VS om vrijgelaten verdachten uit Guantanamo Bay te implanteren met chips, om ze overal te kunnen volgen. Dat gebeurt bij paarden immers ook. Brennans antwoord: 'Paarden hebben doorgaans niet zulke goede advocaten.'

- William Burns, een van de hoogste ambtenaren op het Amerikaanse ministerie van BuZa, was eens op een trouwpartijtje in Tsjetsjenië. Kleine kinderen deden een dansje voor de hoge gasten. De president van het land, Ramzan Kadirov, had een loodzwaar gouden pistool in zijn achterzak, waardoor hij nogal houterig meedanste. Om zijn klunzige optreden goed te maken gaf Kadirov volgens Burns het jonge echtpaar een klomp goud van 5 kilo cadeau.

Bron: Christian Science Monitor

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (5)
Een liter fles Smirnoff kost in Yemen trouwens 7 US Dollar. Een Heineken 33cc biertje overigens 4 US Dollar... In een hotel overigens 12 US Dollar, echter dat weerhoudt de lokalo's niet om er flink van te genieten..
Geplaatst op: donderdag 16 december 2010 | Door: globeral

1st floor = begane grond
Geplaatst op: donderdag 16 december 2010 | Door: Anton

Vijf moslim-bashing berichten op rij.
Need I say more ?


http://xevolutie.blogspot.com/2010/12/wikileaks-dient-israels-belangen.html
Geplaatst op: donderdag 16 december 2010 | Door: Ross

Zeg Jos,

Krijg je nou nooit genoeg van jezelf?
Geplaatst op: donderdag 16 december 2010 | Door: NN

Ham Kaas Rossti
Geplaatst op: vrijdag 17 december 2010 | Door: The Red Queen



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]

foto
Dossier: Wie is Valérie Trierweiler?
Valérie Trierweiler is de echtgenoot van Hollande. Ze is geboren in 1965 in Angers, heeft drie zonen uit een [...]

foto
Grote kans dat Obama wint (met video-uitleg)
Barack Obama kan zeker niet achterover leunen. Maar de voorspellingen geven hem wel een goede kans dat hij op 6 [...]

foto
Een bijstandsuitkering krijgen is nog altijd tamelijk simpel
Op papier krijg je alleen bijstand als je niks anders hebt. De praktijk is anders. Gemeenten stimuleren [...]

foto
Weer geheimzinnig gedoe: Groen Links heeft nog twee - onbekende - kandidaten
Groen Links houdt opnieuw een deel van de

foto
D66: de 40-urige werkweek terug, weg met ATV
Om de welvaartsstaat betaalbaar te houden moet een werkweek van 40 uur weer de standaard worden. Kamerlid Wouter [...]
De Koppensneller
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

Wordt het volgende week toch nog lente (zelfs een beetje zomer) (09:44) KNMI

Afnemende steun voor lente-akkoord (18:40) 1vandaag

Nederlandse vogels sterven door dioxinevervuiling (16:25) Trouw

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Tue, 22 May 2012 16:35:30 +0200 (Tue, 22 May 2012 14:35:30 GMT)
Pagina gegenereerd: Tue, 22 May 2012 16:35:30 +0200 (Tue, 22 May 2012 14:35:30 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.