DINSDAG 22 MEI 2012

De Roy van Zuydewijn moet gaan werken
donderdag 23 december 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

Prinses Margarita hoeft geen alimentatie te betalen aan haar ex-man Edwin de Roy van Zuydewijn. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam in hoger beroep besloten, zo liet zijn advocaat Mark Meijjer woensdag weten aan De Pers.

Volgens het hof heeft de prinses geen financiële middelen om haar ex van een bijdrage te voorzien. Meijjer noemt de beslissing merkwaardig, aangezien volgens hem in een zogeheten tussenbeschikking van enkele weken geleden het hof nog oordeelde dat het beter zou zijn als de partijen er samen uit zouden komen en een regeling zouden afspreken. "We zetten dus veel vraagtekens bij de uitspraak'', aldus de advocaat.

Het is nog niet bekend of De Roy in cassatie gaat. "Ik heb het verzoek gekregen de mogelijkheden te onderzoeken.''

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Roy van Zuijdewijn:

Reacties (4)
Misschien is hofnar wat voor hem.
Geplaatst op: donderdag 23 december 2010 | Door: Ronald|

De prinses heeft geen middelen...

Belangen ondergebracht in een holding? Gevestigd op een kanaaleiland misschien? Keurig afgeschermd voor de buitenwereld?

Wat is er nog meer nodig om een onderzoeksjournalist wakker te krijgen, hoe dat allemaal zit met deze familie?
Geplaatst op: donderdag 23 december 2010 | Door: Cornelis Berend

Het is moeilijk om de onsympathiekste partij in dit conflict te kiezen: de zeurende Edwin of de koninklijke kongsi die Margarita afschermt.
Geplaatst op: donderdag 23 december 2010 | Door: Aad van Rooijen

Volgens een betrouwbare bron, wordt hij binnen de Koninklijke familie, Edwin de Berooyde van Zuipensteyn genoemd.
Geplaatst op: donderdag 23 december 2010 | Door: Bert AC



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Yoga is goed voor je (Infographic)
Yoga wordt al 5000 jaar beoefend. Het is een levenswijze en leer die veel gezondheidsvoordelen met zich mee kan [...]

foto
10 praktische wondertrucjes in huis
Huishoudelijke taken kunnen erg lastig zijn. Het kan veel tijd in beslag nemen en soms is een klusje simpelweg heel [...]

foto
10 dingen die geluksvogels anders doen
  1. Geluksvogels hebben een ontspannen houding die open en bewust is. Door deze houding zien ze wat er [...]

foto
'Mijn Stradivarius is zoek!' NS krijgt veel valse claims treincrash
De NS heeft na het treinongeluk in Amsterdam tientallen valse claims gekregen.
Zo claimde een reiziger een [...]

foto
Wat staat Robert Mikelsons feitelijk te wachten?
De Volkskrant zocht het uit. Hij zit nu in het Psychiatrisch Penitentiair Centrum in Vucht (PPC), een gevangenis voor [...]

foto
Dominee in VS: "Sluit alle homo's en lesbiennes op tot ze uitsterven"
Charles Worly is dominee in de conservatieve staat North Carolina. Hij weet wel raad met homo's en lesbiennes. Zet ze [...]
De Koppensneller
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

Wordt het volgende week toch nog lente (zelfs een beetje zomer) (09:44) KNMI

Afnemende steun voor lente-akkoord (18:40) 1vandaag

Nederlandse vogels sterven door dioxinevervuiling (16:25) Trouw

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Tue, 22 May 2012 17:31:31 +0200 (Tue, 22 May 2012 15:31:31 GMT)
Pagina gegenereerd: Tue, 22 May 2012 17:31:31 +0200 (Tue, 22 May 2012 15:31:31 GMT) 
Procestijd pagina: 0.834 sec.