DINSDAG 22 MEI 2012

Geert Wilders wenst iedereen een gelukkig nieuwsjaar
zaterdag 1 januari 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (31)
Jezus. Is dit met een smartphone opgenomen? Je kunt de voorstelling (tip voor een zeer brakke dag) gewoon rustig nakijken op uitzendinggemist.nl.

Maar de persiflage verder is wel fenomenaal en zeer treffend.

Overigens heeft Wilders weer genoeg voer voor het komende jaar.

http://opinie.volkskrant.nl/artikel/show/id/7516/Sekte_onder_vleugels_open_samenleving

http://www.binnenlandsbestuur.nl/donner-gulenbeweging-goed-in-de-gaten-houden.538283.lynkx
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Genuine+Defector

LOL
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: N. Davidson

Defector, we zullen hier toch niet met een valse vlag attack te maken hebben? Het Volkskrant artikel is volgens mij door een joodse mevrouw geschreven die haar wortels in Turkije heeft.

Deze naamgenoot van haar is in elk geval joods:
http://www.myspace.com/jamielauryn
Haar voornaam is nu ook niet bepaald Turks. Wel joods.
Het is maar een gedachte hoor, ik kan er heel goed naast zitten.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Ross

Ross, schei toch uit. Was die aanslag in Egypte zeker ook een valse vlag actie? Wat krom is, praat u wel recht. Bronnen hebben geen enkele betekenis noch waarde meer bij u.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: N. Davidson

Ik moet weer lachen hoor.

Een artikel in de Volkskrant van Elise Steilberg met een moeilijke Turkse achternaam zorgt er voor dat Ross direkt zijn Sherlock Holmes petje op zet (staat hem trouwens best wel goed) en dan gaat hij op zoek en vindt een Joodse dame op My Space met diezelfde achternaam. En dan krijgen we te horen dat haar voornaam Jamie een typisch Joodse naam is, maar niet een typisch Turkse naam..... De konklusie van Ross is dat Elise misschien ook wel Joods kan zijn, oy wee.....

Jamie is overigens helemaal geen typisch Joodse naam.

Ik heb een goede (Joodse) vriend in Adana (Turkije). Zijn naam is Leon (hee! net als de Winter!) en zijn moeder heet Lisa. What's in a name? Ik heb al zo vaak gezegd dat namen lang niet alles vertellen over de persoon en integendeel, het kan juist zeer om de tuin leiden (ik kom helaas niet op het juiste woord).

Ik herinner me een paar Joodse vriendinnetjes die ik had toen ik nog in Mokum leefde. Hun namen: Tanja, Sylvia, Vivian.

Sarah Palin is Joods?

Maar goed, voor Ross is er altijd reden om te speuren naar iets Joodsigs. En als er iets negatiefs uit komt, dan gooit hij zijn pet van vreugde hoog in de lucht. Maar als er iets positiefs uit komt, dan wordt dat natuurlijk verzwegen....

Grappig is overigens dat ik zelf op het Montessori Lyceum van Amsterdam heb geleerd. Toen was er nog geen Turk te bekennen. Maar ik was wel de enige in de klas met allochtone ouders....
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Dorith

De aanslag op een koptische kerk in Alexandrië zou inderdaad een andere achtergrond kunnen hebben dan momenteel wordt gemeld. Het is bij dit soort gebeurtenissen altijd goed stil te staan bij welke partij het meest profiteert van de situatie. Dat dat in dit geval niet de Moslim- of Christelijke gemeenschap is moge duidelijk zijn.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Zegert

Dorith,
Ook ik heb mijn eindexamen gehaald op het Montessori Lyceum Amsterdam. Het is een andere school dan de samenwerkingspartner van de Stichting Cosmicus. Zie http://www.msa.nl/ voor uitleg.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Ivo

Ik heb gespeurd in de krochten op internet en vond een blog over de isreallobby, maar ik weet niet of het goede of slechte informatie is, in ieder geval veel informatie.
http://deisraellobby.blogspot.com/
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Juriste

Hallo Ivo,

Bedankt voor je link. In "mijn" tijd was het wel even wat anders!
Ik deed eindexamen in 1965 en de school stond op het Antonie van Dijkplein, bij de Gerrit v/d Veenstraat. De laatste jaren moesten we een paar dagen van de week leren in de dependance in Buitenveldert, oef, dat was een eind weg vooral in de kou! (Ik groeide op in de Rivierenbuurt).

Ik heb trouwens (dit is geheel Off Topic ~ sorry) ook de Montessori-kleuterschool achter de rug in de Nierstraat en daarna ging ik naar de 6e Montessori lagere school naast de kleuterschool en ik had dezelfde juf als Anne Frank. Ik zat geloof ik in de vierde groep toen de school omgedoopt werd naar de Anne Frankschool.

Straks gaat Ross weer mopperen, Anne Frank is genoemd, doet weer denken aan de holocaust. Altijd maar die holocaust, meer dan bijna 100 jaar geleden was dat.... Ross heeft duidelijk zijn schooldiploma niet gehaald....
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Dorith C. (en niet Cohen)

@Dorith, toen ik op de middelbare school zat waren er ook nog geen moslims, maar de israel-palestijnse kwestie werd wel in de klas besproken. Een klasgenoot die achter mij zat in de klas maakte een opstel met de titel : "Begin, begin van het einde". Ik had er helemaal geen weet van wie M. Begin was en het interesseerde me helemaal niet. Ik heb een fotografisch geheugen waar alles in blijft staan.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Juriste

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Ross

Heel aardig, Bob, om te schrijven dat de Islam alleen maar kan verliezen bij een aanslag op de christenen in Egypte. Dat is ook zo.

Maar ik kan meook voorstellen dat Egyptische mensen totaal wanhopig zijn. Enb in hun wanhoop zichzelf wreken op christenen, omdat die nu eenmaal het dichtst staan bij die boze buitenwereld die hun leven zo kapot maakt.

Osama ( Al Quaida) heeft in zijn hele bestaan ( 20 jaar geleden is Osama opgetuigd door de Amerikanen) 5000 slachtoffers gemaakt.

De Amerikanen hebben er dicht bij een miljoen veroorzaakt.

Amerika betaalt de Egyptische machthebbers elk jaar 2 miljard $ om het kapotmaken van de Palestijnen te blijven gedogen.

Het lijkt me dat je als jonge islamiet redenen genoeg hebt om symbolen van Het Westen mores te leren. Pech voor de Kopten.

Als hetiets met de Koran te maken had, dan waren die Kopten in de afgelopen 13 eeuwen al wel gesneuveld, neem ik aan.

Nee, die Kopten zijn slachtoffer van onze politiek. Niet van de Islam.
Dat lijkt me toch wel duidelijk.

Video:
"Waarom dood jij, Zaid?" Dr. Todenhöfer: drie broers in Irak willen studeren, niet vechten. Maar twee worden door sluipschutters gedood. Dan sluit de derde zich bij opstandelingen aan. http://www.youtube.com/watch?v=pAW5hH8yzw8&feature=related
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Ross

@Ross. Ik heb eens gekeken op dat blog. Met Stan van Houcke is het kwaad kersen eten en hij heeft zo z'n bedenkingen tegen Wilders.
http://stanvanhoucke.blogspot.com/search?q=wilders+calimero
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Juriste

Wie is "Zegert" allemaal?
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: N. Davidson

Henk en Ingrid, voor de gelegenheid verkleed als weldenkend elitairen, hebben er hartelijk om kunnen lachen. Het waren zxij die de tickets hadden gekocht.
In het linkse onderwijs, dat zij hebben doorlopen, met of zonder succes, al is dat laatste bijzonder moeilik gezien de inhoudelijke verarming ervan, zou men gezegd hebben: er werd les gegeven op het niveau van het kind.
In die zin was het een geslaagde voorstelling.
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Carlo

Een van de schokkendste films die ik ooit zag.

Als U geen tijd hebt, kijk dan de laatste 30 minuten:

http://video.google.com/videoplay?docid=-6703838290529161821&q=gladio&total=330&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=4#docid=-3776750618788792499
Geplaatst op: zaterdag 1 januari 2011 | Door: Ross

Om even bij het onderwerp te blijven, deze voorstelling was echt meesterlijk! Over het geheel genomen net iets te veel aandacht voor de PVV, maar de persiflage door Goedemondt was echt zeer goed gedaan.

gelukkig nieuwjaar allen, en veel heerlijk eindeloze welles-nietes discussies gewenst omtrent religieuze non-issues.
Geplaatst op: zondag 2 januari 2011 | Door: Adanedhel

De acts waren voorspelbaar en de neiging om te geeuwen was er dan ook naar. Alle oude koek van de voorbij maanden werd nog eens herkauwd op een Grrrappige en dus links weldenkende manier. Arme weldenkend elitaire Henken en Ingrids in de zaal die zich zo fraai en zo elitair weldenkend hadden uitgedost voor de gelegenheid! Ze hebben gierend de preken van hun links-kerkelijke dominees uitgezeten tot het einde! Chapeau!

Jullie moeten maar denken: na het zuur het zoet. Zo rond 2025 als de pleuris uitbreekt dankzij je salafistische import. Of als jullie ondertussen, wat ouder geworden, je invalidenbusje in de hens ziet staan dankzij een brandbom, een kerstgeschenk van een bepaalde lichtgetinte jeugd.
http://www.hetvrijevolk.com/index.php?pagina=12659
Geplaatst op: zondag 2 januari 2011 | Door: Carlo

hier de 'echte' video
Geplaatst op: zondag 2 januari 2011 | Door: Cornelis Berend

Zo, kom na ruim een week ook weer eens langs en wat zie ik.

Ross gaat weer eens loss.


Hoe origineel en onverwacht.


Ter informatie, ik heb net een scheet gelaten...
Die informatie zal door Rossje ook wel weer met behulp van een stormvloed aan linkjes omgezet worden in een heimelijk Joods complot.


Over het filmpje kan ik kort zijn.
De stem is perfect, het uiterlijk is huilie huilie.
Vooral de linkse voetjes in het begin deden me zowat onder de tafel rollen van het lachen :D

LOL had dus veel LOL
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: LOL

Ross heeft gisteren een permaban gekregen, zo lees ik op zijn blog. Ik vind het jammer, want hoewel ik het niet met hem eens ben mag hij van mij best zijn mening online uiten.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: Marie

Ik ben verbaasd dat hij nu die ban heeft gekregen. Hij had al eerder een ban als Piet en blijkbaar nog eerder als Jos Verhulst.

En al een hele tijd verspreidt hij zijn Jodenhaat hier als Ross.
Dus wat is er gebeurd dat het opeens niet meer kan?

Niet dat ik er spijt van heb of er wakker van lig.

Maar wie zijn mening wil horen, kan dus naar zijn blog. Daar kan en mag hij alles spuiten wat hij kwijt wil.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: Dorith

En zo werkt dus de Joodse lobby.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: Anton

Hoe werkt de Joodse lobby precies, Herr Anton?

Wilt U beweren dat Gerard Driehuis Joods is? Of omgekocht door Joden? Straks kunt U zich voegen bij Ross, gezellig toch?

Of gaat U nu Ross' stokpaardje overnemen en ons dagelijks vergasten op allerlei bronnen en koppelingen, en hele lappen, ook uit het OT (maar uiteraard nooit uit de Koran)?
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: Dorith

Tuurlijk mag hij zijn mening uiten, maar de mening was net een plaat met een kras.

Het was wel grappig, maar als je dezelfde aflevering van kopspijkers voor de 100e keer binnen een week ziet gaat ie ook vervelen.


We zien wel wanneer ie weer terug is met zijn volgende alter-ego.
Hij zal in ieder geval makkelijk te herkennen zijn als die plaat weer bij die kras aangekomen is :D


Iemand trouwens Guido Weijers gezien?
Ik heb hem gemist, maar wat ik later nog heb gezien was in mijn ogen een beetje tegenvallend.
Kan iemand me nog aan raden om het ergens te zoeken of kan ik me beter de moeite sparen :D
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: LOL

Huilie huilie Anton.
Zucht... De befaamde Joodse lobby.
En wie gaat er hier dan over een ban, ADL?
Maar het is uiteraard niet de schuld van Ross. Het zijn quasi-intellectuelen, zionistische rovers en xenofobe rechtsche mensen die Ross hebben gebracht tot deze permaban, die overigens helemaal niet nodig was. Gun hem deze vrijheid, of had voor wegwikken gekozen.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: N. Davidson

Joodse lobby?

Als ik de berichten van Driehuis zo her en der lees is het niet zo raar dat het zo lang heeft geduurd.
Zal wel weer een melding van MDI zijn geweest, dat was voorheen blijkbaar ook het geval.
Maar als ik zo kijk naar de manier waarop Driehuis spreekt over het lievelingetje van de Joodse Lobby, de heer G. Wilders, dan waag ik te betwijfelen dat Driehuis zich veel gelegen laat aan die Joodse Lobby.


Anton misschien de nog niet ontdekte multi van Ross :D
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: LOL

LOL, bespaar u de moeite. Het was net zo grappig als zijn persiflage op Joran v/d Sloot...
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: N. Davidson

Jammer dan.
Vond hem 2 jaar terug wel leuk, maar het zal wel zijn als met alle cabaretiers die een trucje hebben wat lukt, die blijven allemaal tot hun dood doorgaan met dat trucje terwijl de rest van het land al een stap voorwaarts heeft gezet.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: LOL

We mogen zeggen dat Elvis Presley nog leeft. Dat we nog iedere dinsdagavond karaoke met hem zingen.

We mogen zeggen 2 + 2 = 7.

We mogen zeggen dat er iedere zondag een UFO in onze achtertuin landt en dat daar 3 blauwe figuurtjes uitkomen om samen met ons wat espresso's te drinken.

We mogen zeggen dat Mohammed een kinderverkrachter was.

We mogen zeggen dat er nu eindelijk maar eens voor eens en altijd een oplossing moet worden geforceerd voor het "Palestijnse Probleem", Een "Endlösung".

We mogen zeggen dat alle Moslims achterlijk zijn en afgemaakt moeten worden omdat ze de Islam aanhangen.

We mogen het Marokkaanse volk een kutvolk noemen

We mogen zeggen dat de Paus een pederast is. En dat Christenen mislukte Joden zijn.

We mogen discrimineren, schelden, vervloeken en beledigen naar hartenlust.

Maar Ross mag niet zeggen wat Ross zegt.

Wat Ross zegt over Zionisme en de verborgen geschiedenis dat overschrijdt een onbeschreven grens.

Ross is een "Gedankenverbrecher"

Voor wat Ross zegt zijn we bang.
Geplaatst op: woensdag 5 januari 2011 | Door: Die Gedankenpolizei

@Die gedankenpolizei,

'Voor wat Ross zegt zijn we bang.'
--------------------------------------------------------------------------------
Integendeel. Wat ross zegt is enkel pure gifspuiterij over alles wat joods is. Volgens u moeten we deze gefrustreerde jodenhater maar lekker de vrije loop laten met zijn getier tegenover alles wat joods en anti-moslim is ?

Ik dacht het niet.

Verder stelt u dat: "We mogen discrimineren, schelden, vervloeken en beledigen naar hartenlust."

Waar haalt u deze nonsense vandaan? Voor zover ik weet krijg ik toch echt een boete plus eventueel een paar uurtjes afkoelen in een politiecel als ik een agent de huid vol scheld.
TENZIJ ik natuurlijk een knuffelstraatterroristische kutmarokaan ben, dan heb ik gewoon een stilzwijgend uitgeschreven vrijbrief waar door ik zo'n agent rustig alle enge ziektes mag verwensen...

Maar o wee als ik als doorsnee blanke hollander het lef heb om zo'n muts in een zwarte burka voor 'enge moslimheks' uit te maken, dan kan ik op z'n minst vervolging door ons linkse juridische systeem verwachten, word ik door 'onze' politie behandeld als ware ik Adolf Hitler zelf en kan ik een carrière bij de overheid wel vergeten...

Maar verder heeft u helemaal gelijk hoor....
Geplaatst op: zaterdag 8 januari 2011 | Door: De Zienert



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]

foto
Dossier: Wie is Valérie Trierweiler?
Valérie Trierweiler is de echtgenoot van Hollande. Ze is geboren in 1965 in Angers, heeft drie zonen uit een [...]

foto
Grote kans dat Obama wint (met video-uitleg)
Barack Obama kan zeker niet achterover leunen. Maar de voorspellingen geven hem wel een goede kans dat hij op 6 [...]

foto
Een bijstandsuitkering krijgen is nog altijd tamelijk simpel
Op papier krijg je alleen bijstand als je niks anders hebt. De praktijk is anders. Gemeenten stimuleren [...]

foto
Weer geheimzinnig gedoe: Groen Links heeft nog twee - onbekende - kandidaten
Groen Links houdt opnieuw een deel van de

foto
D66: de 40-urige werkweek terug, weg met ATV
Om de welvaartsstaat betaalbaar te houden moet een werkweek van 40 uur weer de standaard worden. Kamerlid Wouter [...]
De Koppensneller
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

Wordt het volgende week toch nog lente (zelfs een beetje zomer) (09:44) KNMI

Afnemende steun voor lente-akkoord (18:40) 1vandaag

Nederlandse vogels sterven door dioxinevervuiling (16:25) Trouw

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Tue, 22 May 2012 18:43:25 +0200 (Tue, 22 May 2012 16:43:25 GMT)
Pagina gegenereerd: Tue, 22 May 2012 18:43:25 +0200 (Tue, 22 May 2012 16:43:25 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.