DONDERDAG 24 MEI 2012

De ballenbak van Hugh Hefner
vrijdag 4 februari 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Media

Alles wat u altijd al over Hugh Hefner had willen weten - of misschien ook wel liever niet, wordt in het magazine van The New York Times uit de doeken gedaan. De krant heeft flink uitgepakt met 4.700 woorden. Maar we geven hier vast de hoogtepunten uit het profiel van de oprichter en eigenaar van Playboy die in april 85 wordt.

  • Zijn laatste rustplaats heeft hij al uitgezocht en gereserveerd: een crypte in Los Angeles, naast Marilyn Monroe.
  • Zijn slaapkamer lijkt op ‘een grot’ waarin de 'maniakale verzamelaar' van alles bewaart, van oude films, memorabilia, tot honderden opgezette dieren en, last but not least, damesslips die bungelen in een kroonluchter.
  • Zijn huid is nog lekker strak en glad dankzij babyolie.
  • Hij ging pas na zijn achttiende masturberen.
  • Zijn huidige vriendin Crystal Harris (24) reageert in eerste instantie als een muurbloempje op de vraag hoe het er aan toe gaat in de slaapkamer. Ze zegt 'dat het er aan toe gaat'.
  • De hoeveelheid brieven van vrouwen die ook wel wat met Hugh willen is immens.
  • Hugh loopt de hele dag in een pyama.

Bron: The New York Times

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
Brrrr, ik moet er niet aan denken. Hugh Hefner is de vleesgeworden afstotelijkheid. Alleen door zijn geld en zijn dagelijkse Viagra kan hij vier (betaalde) vriendinnen gelijktijdig laten klaarkomen, of iets wat er op lijkt. Ik heb al te veel gezien van Hugh Hefner op TV, ik hoef er niets meer over te weten, niets meer over te lezen. Hoe komt het toch dat al die eigenaren van mannenbladen zo gemankeerd zijn. De ene zat in een rolstoel de andere nog niet, maar kan hem ook niet meer op een natuurlijke wijze omhoog krijgen.
Ik weet niet hoe het komt, maar dagelijks de hele dag door steeds maar weer losbandige seks met ontelbare vrouwen, ongelimiteerde hoeveelheden van de allerduurste drank en lijntjes coke om van hier naar de maan en terug te gaan. Het komt mij allemaal niet meer zo heel erg aantrekkelijk over als ik daar Hugh Hefner naast denk.
Geplaatst op: zaterdag 5 februari 2011 | Door: vanhetgoor ()

@ vanhetgoor

ik hoef er niets meer over te weten, niets meer over te lezen.

Sorry? Volgens mij doe je niet anders..
Geplaatst op: zaterdag 5 februari 2011 | Door: Wortel62



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]

foto
Apple in cijfers (Infographic)
Apple heeft $110,2 miljard dollar in de kas. Van dit geld zou het bedrijf Twitter, Nokia, Adobe, Metflix, T-Mobile en [...]

foto
Komt 'Teflon Bram' overal mee weg?
Bram Moszkowicz mag graag de media bespelen. Dat doet hij uiterst selectief en op zijn eigen voorwaarden. Vrij [...]

foto
Meer spreektaal in het journaal
Volgende week wordt bij het Journaal (bijna) alles anders. Het journaal gaat voortaan 'urgentie' uitstralen en dat komt [...]

foto
8 levenslessen van bekende artiesten, ondernemers, musici en schrijvers
Sinds 1998 heeft Esquire Magazine meer dan 300 interviews gehouden met artiesten, atleten, ondernemers, musici, [...]
De Koppensneller
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 03:13:10 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:13:10 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 03:13:10 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:13:10 GMT) 
Procestijd pagina: 0.285 sec.