DONDERDAG 24 MEI 2012

Wilders houdt Uri Rosenthal nauwlettend in de gaten (in het Midden-Oosten)
maandag 7 februari 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek

De reisplannen naar het Midden-Oosten van Uri Rosenthal van buitenlandse zaken vallen niet in de smaak bij Geert Wilders. Rosenthal begint vandaag aan een reis naar Jordanië, Israël en de Palestijnse stad Ramallah waar het hoofdkwartier zit van de Palestijnse Autoriteit. En dat laatste voorgenomen bezoek, ziet de PVV-leider helemaal niet zitten, meldt Trouw. Volgens de PVV moet Jordanië de Palestijnse staat zijn. „De hoofdstad ervan is Amman en dus niet Ramallah. Rosenthal heeft daar dus eigenlijk niets te zoeken”, zei Wilders zondag.
Morgen gaat Rosenthal op bezoek bij de premier en president van Israël. En volgens Trouw hoopt en verwacht Wilders dat Rosenthal „oprecht diepe steun aan de Joodse democratische staat Israël betuigt en toezegt dat land op alle mogelijke manieren te zullen helpen, ook als het verder fout gaat in Israëls buurlanden Jordanië en Egypte en met de dreiging van Iran”. Want volgens hem gaat het nu "meer dan ooit om de existentie van Israël binnen veilige grenzen nu de buurlanden instabiel zijn en islamofascisten daar aan invloed kunnen gaan winnen.”
Maar Rosenthal hoeft zich niets van Wilders uitspraken aan te trekken. Volgens het regeerakkoord heeft de PVV geen steun verleend aan het buitenlands beleid van het minderheidskabinet.

Bron: Trouw

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
Heerlijk die lage landen, Belgie en Nederland. Terwijl de voedsel crisis voor de deur staat, en de klimaat naar de klote gaat

Lopen die twee landen te kissebissen over: Belgie of ze Frans mogen spreken. En Nederland: met Rosenthal dat hij bij zijn bezoek aan Jordanie oppast: dat ie geen broodje halal eet.

Heerlijkk, toch!
Geplaatst op: maandag 7 februari 2011 | Door: zietse vliegen

Nee. Sietze, Iraanse islamisten die vrouwen martelen is leuker.
Geplaatst op: maandag 7 februari 2011 | Door: Carlo

Of heerlijk, he Carlo, hoe die joden onschudigen zielen elimineert.
Geplaatst op: maandag 7 februari 2011 | Door: zietse vliegen

Geert hoef zich geen zorgen te maken om Uri want die is 100% zionist.
Geplaatst op: maandag 7 februari 2011 | Door: Zambezi



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]

foto
Spies maakt nog maar eens een draai met de boerka
Is het mogelijk een boerkaverbod „van harte” te verdedigen, terwijl je kort geleden hebt gezegd dat je er [...]

foto
Samsom wil premier worden in regering met SP
PvdA-leider Diederik Samsom wil de volgende minister-president van Nederland worden. Samsom zet in op een linkse [...]

foto
PVV wil Las Vegas aan de Noordzee
De PVV wil af van het monopolie van Holland Casino. Andere gokbedrijven moeten zich ook kunnen vestigen in Nederland. [...]

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]

foto
Dossier: Wie is Valérie Trierweiler?
Valérie Trierweiler is de echtgenoot van Hollande. Ze is geboren in 1965 in Angers, heeft drie zonen uit een [...]
De Koppensneller
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 03:31:31 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:31:31 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 03:31:31 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:31:31 GMT) 
Procestijd pagina: 0.338 sec.