DONDERDAG 24 MEI 2012

Redding voor katholieken met een iPhone of iPad
dinsdag 8 februari 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Media

Bij 'Gij zult geen overspel plegen' gaat het al helemaal mis. Want als je denkt dat je die vraag zonder gevaar kunt beantwoorden, blijkt dat er ook andere dingen bij komen kijken. Heb je ooit wel eens aan overspel gedacht? Wel eens een voorbehoudmiddel gebruikt? Wel eens aan soloseks gedaan? Allemaal zonden, waarvoor vergeving moet worden verkregen.
Wie in de hemel wil komen (en wie niet) moet regelmatig biechten, zijn/haar zonden onder ogen zien, straf ondergaan en vergeven worden. Dankzij de app Confession is dat eenvoudiger geworden. Het hele onderzoek van je ziel wordt computergestuurd voor je begeleid. De gebeden die je nodig hebt voor vergeving staan in de app en bovendien: hij is gezegend oor de kardinaal die er over gaat.
1,59 euro maar. Daarvoor kan je hele gezin hem gebruiken. Ieder onder zijn/haar eigen wachtwoord.
Of je minnares.

Bron: Confession

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (3)
Een voorbehoudmiddel, dat lijkt op een freudiaanse uitvinding!
Geplaatst op: dinsdag 8 februari 2011 | Door: Cornelis Berend

Ik geloof er niets van. Acht de RK kerk tegenwoordig tot veel in staat, maar volgens mij kun je alleen 'geldig' biechten met een échte priester. Voordat dit soort broodje Aap verhalen de wereld in worden gestuurd, zou het wel goed zijn ze op waarheid te verifieren. Er zijn al genoeg lezers van Weling. Kr. met op wankele basis geschoeide opvattingen. Redaktie, neem uw verantwoordelijkheid!
Geplaatst op: dinsdag 8 februari 2011 | Door: frans

Druk op onderstaande link en in de video de uitleg van een priester en commentaar van Desanne.

Veel kijkplezier.

En Frans niets is wat het lijkt, zeker niet bij en multinational (vatikaan) die geld verdient met actiedrama en theater.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/Video-detail.628.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=20329&tx_ttnews[backPid]=626&tx_ttnews[cat]=148&cHash=be1e761cd46756f037ae1bbc694dfc67
Geplaatst op: zondag 13 februari 2011 | Door: eva



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]

foto
Apple in cijfers (Infographic)
Apple heeft $110,2 miljard dollar in de kas. Van dit geld zou het bedrijf Twitter, Nokia, Adobe, Metflix, T-Mobile en [...]

foto
Komt 'Teflon Bram' overal mee weg?
Bram Moszkowicz mag graag de media bespelen. Dat doet hij uiterst selectief en op zijn eigen voorwaarden. Vrij [...]

foto
Meer spreektaal in het journaal
Volgende week wordt bij het Journaal (bijna) alles anders. Het journaal gaat voortaan 'urgentie' uitstralen en dat komt [...]

foto
8 levenslessen van bekende artiesten, ondernemers, musici en schrijvers
Sinds 1998 heeft Esquire Magazine meer dan 300 interviews gehouden met artiesten, atleten, ondernemers, musici, [...]
De Koppensneller
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 03:42:24 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:42:24 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 03:42:24 +0200 (Thu, 24 May 2012 01:42:24 GMT) 
Procestijd pagina: 0.283 sec.