DONDERDAG 24 MEI 2012

Geert Wilders: "Aso's isoleren in tuigdorpen, zet al het schorriemorrie bij elkaar"
donderdag 10 februari 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Geert Wilders heeft de oplossing: we nemen iedereen waar we last van hebben uit de roulatie en stoppen ze in kampen, met woningen gemaakt van containers, waar ze lekker met elkaar de boel kunnen verzieken.
Als het om kinderen gaat moeten de ouders mee. Iedere provincie moet zo'n tuigdorp krijgen. Hij vindt dat aso's die in twee jaar tijd minstens drie keer over de schreef gaan in afwachting van een strafzaak naar zo'n tuigdorp moeten verkassen. Ook na het uitzitten van hun straf moeten ze daar weer heen. Pas nadat ze langer dan een jaar werken of studeren, mogen ze terug naar de bewoonde wereld.
"Natuurlijk moeten we daar ook de orde handhaven," stelt Wilders. "Maar in elk geval zijn ze uit de buurt waar ze rotzooi hebben getrapt en hebben andere mensen daar geen last meer van", zegt de politicus tegen De Telegraaf.
"Het wordt totaal sober, zonder sociale voorzieningen, maar geen gevangenis. Iedereen mag erin en eruit. Als het maar ver van de bebouwde wereld is."

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (47)
Rottumerplaat lijkt me wel een leuke locatie.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Ronald|

ik stel voor om ook alle wachtgelders ergens samen te hokken, scheelt ook weer in de spaarpot..... en alle gehandicapten, linkshandige mensen, personen met rood haar, mensen die in ufo's geloven.... en natuurlijk al die welingelichte mensen die teveel weten over het ook kan...
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: globeral

Prima idee! En alle in beslag genomen drugs kunnen daar via de voedselbanken worden uitgedeeld. Blijven ze lekker rustig.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: jeroen

Dat kan hij niet menen! Dan raakt ie in een keer driekwart van zijn kaderleden kwijt.

Hij krijgt gewoon te weinig media aandacht naar zijn zin. Ook dat tweede proces interesseert helemaal niemand iets. Hij moest weer eens iets zeggen om in de kranten te komen. Dit dus.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Bob

Hiervan zijn voorbeelden uit het verleden. Leest uw klassiekers,
Herman Milikowski: Lof der onaangepastheid.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: joska

Alle veelplegers op een eiland in het IJsselmeer! Goed idee!
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Herman Goedertier

Het laatste wat dit land nodig heeft is de creatie van ghetto's...
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: N. Davidson

@Ronald: "Rotterumplaat lijkt me wel een leuk locatie"

Je weet waar de tokkies uithangen van jou atitude, he?

Ik zei: gisteren al in A'dam Noord, ook Genoeg schorriemorries. Dan heeft het weinig zin nog een achtergestelde wijk in te richten.

Groet!
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: zietse vliegen

Zo zie je maar weer, het sluipt erin.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Geert

Dorpen voor PVV'ers zijn toch niet nodig?
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Selma

Breng ze maar onder bij de krakers in hun pandjes. Wordt lekker filosoferen over de de genietingen van de Herman Milikovskiaanse onaangepastheid.
Misschien zijn onaangepaste neo-nazi's ook welkom? En onaangepaste fundamentalisten? Sado's? Pedo's? Verkrachters? Allemaal onaangepast.
Geniet ze!
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Carlo

Maar deze keer zullen we niet kunnen zeggen dat we er niets van hebben geweten.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Geert

Dus Geert wil een apart dorp voor zijn eigen aanhangers? Lijkt me een goed idee. Isoleren die lui. En intussen heeft Geert al zijn talentjes bij elkaar, wat hem zal helpen als hij nieuwe kaderleden nodig heeft. Gewoon doen, hoor!
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Jannie

Armoedzaaiers uit Oost-Europa komen al helemaal hierheen om hardwerkende Nederlanders te beroven... Vanuit een uitzichtloze gecultiveerde achterstandswijk in eigen land wordt dat nog makkelijker.

Heer Wilders moet uitkijken dat hij niet vast loopt in zijn eigen doom-loop. van overmoed. Zijn met een polarisatiesaus overgoten 'oplossingen' zijn niet te realiseren binnen de verwachtingsspanne van zijn aanhang. Dat gat in de tijd lijdt tot gefrustreerde kiezers.

In de zelfde lijn kan ik er ook een bedenken: stel de raddraaiers een vrijwillige euthanasie voor wanneer op heterdaad betrapt. De familie van de booswicht kan dan tot 50% van de kosten krijgen die anders aan proces en gevangenis uitgegeven zouden zijn. Daarvoor moeten zij een stappenplan indienen om een beter leven op te bouwen. Het bedrag wordt in stappen uitgekeerd: kinderen goede cijfers op school, vader baan met een 'verklaring van goed gedrag' van de werkgever... Wordt de target niet gehaald: uitkering gestopt.

Maar goed, wat hierboven al is opgemerkt: voor zover de raddraaiers niet van islamitische origine zijn, gaat het om z'n eigen aanhang.

Handige ondernemers ontwerpen alvast een brievenbus met urinekering of knipmechaniek, anders gaan de portiekjes wel heel erg stinken in Wildersstad.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Cornelis Berend

Veenhuizen revisited...

(Zienert, kom maar even zeggen dat je Blonde Leider gelijk heeft, hebben we dat weer gehad)
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: marietje jansen

Als ik de baas ben krijgt iedereen een basis inkomen van een ton/jaar en een auto met chauffeur.
Aangezien ik de baas niet ben,zal het nog wel even duren voor ik m'n belachelijke beloftes kan inlossen.Zo is het met Geert ook;de grootste mogenlijke populistische onzin roepen zonder enige kans op verwezelijking van die ideeén.
Helaas stikt het blijkbaar van de idioten die hem nog geloven ook.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: MarcelW

Maar qua merchandising natuurlijk een gat in de markt: Dagtripjes van 'Zij zijn slecht en wij zijn goed'-Toursoperators.
Speciale opgenaaide badges in kenmerkende huisstijl voor de inwoners van Wilders-ville.
Alarminstallaties, camera's, dievenklauwen, ' zelfs voor de Wilder-villers niet te kraken'.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: marietje jansen

Heeft Eric Lucassen toch nog kans een keer burgemeester te worden.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Froggie

Dat worden broeinesten van criminaliteit, net als de bestaande gevangenissen en woonwagenkampen. Geen goed idee.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Aad van Rooijen

DHr. Wilders komt hier in ieder geval met een plan dat rekening houd met de goedwillende en brave burgers van dit land door de rotte plekken weg te snijden en die lekker bij elkaar op een rotteplekken hoop te gooien.
Dat is al heel wat beter dan al die softe socio's en antro's die dergelijke problemen enkel denken te kunnen oplossen d.m.v. ellenlange praatsessies met de bewuste aso's die bij de aso's nul effect hebben maar die deze zieligheidsindustrie wel weer dik centen opleverd (uiteraard uit onze belastingzakken).
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: De Zienert

Waar zou heer Zienert vinden dat deze nieuwe gemeente gevestigd moet worden? Zou het binnen een straal van 15 km van zijn woonplaats mogen?
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Cornelis Berend

Het gevaar van Wilders in een notendop:

Op 11 oktober 2010 plaatste de toen nog gematigde Ronald nog de volgende reactie naar aanleiding van opkomend extremisme in Nederland:

"Zolang er geen interneringskampen gebouwd worden is er volgens mij weinig aan de hand"

Nu steunt hij in woord en misschien zelfs daad de initiatieven daartoe.

Zo snel kan een mens dus radicaliseren.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Fred

@Fred,

Stemmingmakerij en verdraaien van de feiten, mijn beste.

Waar word in het artikel hierboven gerept over interneringskampen? Juist, nergens. Dat is DE zwakte van links, het overdreven opblazen van alle uitspraken van destijds Theo van Gogh, Pim Fortuyn en nu Geert Wilders als die oplossingen voor de multiculfarce aandragen.
De eeuwige, en dus al lang ineffectieve verwijzingen naar nazi-duitsland en de jodenvervolging en het o zo achterbakse woorden in de mond van dHr. Wilders leggen hebben het tegenovergestelde effect, namelijk dat ruim twee miljoen hardwerkende Hollanders de linkse stigmatiseerders zien voor wat ze zijn: jengelende, door subsidies vetgemeste verwende luilakken die hun knuffelbaantjes en goedbetaalde kantoorbaantjes zien verdwijnen als sneeuw voor de zon.

Ik lach me rot,losers ! ;-)
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: De Zienert

@ De Zienert

Bosma, de Profeet van Wilders, verwijst zelf ook maar al te graag naar nazi-Duitsland. Hitler was volgens hem een socialist. En ook onder PVV-stemmers wordt maar al te graag erop gewezen dat Hitler - en Stalin en Pol Pot - socialisten waren; derhalve zijn - in de ogen van dit weldenkend smaldeel - alle linkse mensen massamoordenaars en landverraders. Zo wordt de politiek vandaag de dag nu eenmal bedreven. Zowel aan linker- als aan rechterzijde. Dus houd aub eens op met jijbakken. Het is zo goedkoop en haalt de rest van je betoog onderuit. M.a.w een zwaktebod.

Voor het overige. Niet eens zo'n slecht idee. Lubbers had het er destijds ook al over. Weliswaar in ietwat gewijzigde vorm. Maar Wilders moet dan wel consequent zijn en niet alleen de Marokkaanse raddraaiers aanpakken. Ook de autochtone, blanke jeugd die overlast veroorzaakt - en daar zijn er meer dan genoeg van, gelooft u mij - moet dan aangepakt worden. Gaat u maar eens op een gemiddelde vrijdag- of zaterdagnacht in een middelgrote stad kijken wie de vechtersbazen zijn en overlast veroorzaken; veelal blanke beschonken kutjongeren.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Genuine Defector

In de reacties ontwaar ik de theedrinkers en de aanpakkers.
En zoals gebruikelijk hebben de theeleuten geen boodschap aan de mensen die de overlast en de criminaliteit over zich heenkrijgen.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: besserwessie

Zienert, wat lach jij raar.

En ik wil niet lullig doen, maar Theo v Gogh en Pim Fortuyn hadden zich in afschuw afgewend van volgers als jij, die wel nabrallen, maar niet hun boeken lezen.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: marietje jansen

En zoals gebruikelijk hebben de 'aanpakkers' er geen boodschap aan dat hun zogenaamde oplossingen het probleem nooit zullen oplossen, omdat ze de oorzaken van de verhuftering (waar ze zelf aan bijdragen) niet aanpakken. Voor iedere aso die op Rottumerplaat wordt opgesloten krijgen we er drie voor terug (waarvan er minstens eentje zichzelf een 'aanpakker' vindt).

Prachtige drogreden tekent zich hier overigens af: als ik niet voor deportatie of in knieschijven schieten ben, ben ik geen aanpakker en dus een theedrinker. Kom op, zeg!
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Froggie

@ zienert, er wordt niet gesproken over een interneringskamp al kan ik mij de associatie goed voorstellen, maar dat allemaal terzijde.

Nee, juist vanwege dat open karakter mijn twee vragen hierboven, die zou u kort en krachtig zou kunnen beantwoorden:

Waar?
En hoever minimaal bij uzelf vandaan?
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Cornelis Berend

Als we eens iets gaan doen in de rechterlijke macht in nederland deze zijn mede verandwoordelijk van veel problemen in nederland En als we nu werkelijk het slachtoffer gaan verdedigen en niet de dader Maar zo als altijd dat zal wel illuzie zijn in nederland
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: de bonn

Ik snap het probleem, maar dit werkt niet als oplossing. Het is in de jaren '50 al geprobeerd, zonder succes. Volgens mij heeft ieder land een bepaald percentage tokkies, ik heb ze van andalucie tot Kathmandu meegemaakt. Dus ook in landen zonder uitkering of voorzieningen. De beste oplossing blijft om de kinderen op school kennis te laten maken met een andere wereld dan de hunne.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Johan

@ Froggie en Johan en andere 'theedrinkers'

Geen oplossing?
Niets doen is nóg erger. Ik ben het lang niet altijd eens met Wilders. Lang niet. Maar de man gooit in ieder geval een balletje op om de steeds verdergaande verhuftering van de maatschappij tegen te gaan. Doorgeslagen tolerantie heette dat in de jaren '90. Toen was men zich al bewust van dit probleem. Ook toen hoorde men echter dat een harde aanpak niet zou werken en heeft men het er maar bij gelaten. Met alle gevolgen van dien. De samenleving wórdt steeds asocialer. Wat vroeger ondenkbaar was, is nu vrij gewoon. En als je vandaag de dag iets zegt van onaanvaardbaar gedrag, kun je er donder op zeggen dat je een doodsbedreiging aan de broek krijgt. Dat is de realiteit vandaag de dag.

Of Wilders' idee nu de beste oplossing is, dat weet ik niet. Maar dat er iets moet gebeuren, moge duidelijk zijn.

@ Johan
In de jaren '50, meer dan een halve eeuw geleden, gingen jongeren niet massaal op slooptoer na een avond drinken. Ook werd meneer agent ook aangesproken met 'Meneer Agent'. Verzuiling was nog aan de orde van de dag en van blowen hadden de meesten al helemaal geen kaas gegeten. Andere tijden. Prehistorisch bijna. Onvergelijkbaar met de hedendaagse situatie.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Genuine Defector

@ G.D. ~

Welke boodschap geeft ie nou eigenlijk als ie steeds roept dat ie hufterigheid gaat bestrijden om zich vervolgens om te draaien en Lucassen, Hernandez, Agema, Brinkman en de rest de nieuwe fractie-instructies te geven??

Het komt allemaal niet echt geloofwaardig meer over gewoon. Zie je?? Dat is heel jammer maar zo heeft ie ze geloofwaardigheid wel zelf verspeeld.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Sjaan

@genuine deftector, in de jaren '50 was er echt ook tokkie tuig, nix romantisch' aan. En ik geloof ook niet in theedrinken. Ik ben er alleen op tegen om een paar miljoen weg te gooien aan een project als je tevoren al kunt weten dat dat gaat mislukken. Ik zie er dan meer heil in als zulke mensen hun uitkering alleen krijgen als ze daar iets voor terugdoen (vrijwilligerswerk met inklokken bijvoorbeeld, met begeleiders die zich niet laten intimideren), om maar eens iets te noemen.
Kijk, aso's bestaan en daar hebben mensen last van. Als je daar iets aan kunt doen, moet je dat vooral doen. Maar wel even goed nadenken voordat je belastinggeld uitgeeft.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Johan

@ Sjaan

Dat weet ik zelf ook wel. En daarom trekt de PVV me geenszins. Het is een ondemocratische partij. En dat past niet bij het vaandel dat ze daar uithangen: vrijheid van meningsuiting. Dat wringt. Het klopt niet. En ik ben ervan overtuigd dat het merendeel van de aanhang bestaat uit simpele jaknikkers. Sterker nog, ik heb hier wel vaker tegen de partij geageerd. Vind het driewerf niets.

Maar in deze kwestie steun ik hem wel. De man brengt het probleem - want dat is het - in ieder geval onder de aandacht. Dat zie ik andere partijen niet of nauwelijks doen. Dat Wilders' partijgenoten verder zuigen en volslagen debielen zijn... Dat wist ik al wel langer.

Maar in deze kwestie gaat het er mij daar even niet over.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Genuine Defector

@ Johan

Tuig is van alle tijden. Dat ben ik met u eens. Ook in het oude Rome was er crimineel gedrag. En in de bloei- en groeitijd van ons kikkerlandje waren er ook rouwdouwers zonder normbesef. De V.O.C. maakte er trouwens graag gebruik van.

Maar in onze hedendaagse samenleving kun je de jaren '50 echt niet vergelijken met de situatie van nu. De massale immigratie is een - maar niet hét - onderdeel daarvan. Wat in de jaren '50 - algemeen genomen - als 'not done' werd beschouwd, is vandaag de dag volkomen normaal. Normen wijzigen. Tokkies zijn van alle tijden. Dat is waar. Maar je kunt de hedendaagse samenleving toch echt niet vergelijken met die periode van net na W.O.II. Die vergelijking gaat mank.

Maar ook de politiek verandert. Wat gaan we eraan doen? Een harde aanpak, een écht harde aanpak, is vooralsnog uitgebleven.

Uw volgende reactie zal allicht een verwijzing naar de Verenigde Staten inhouden. En dat het daar ook niet werkt. Maar wij zijn niet de V.S. Bij lange na niet.

Er moet hard worden ingegrepen. Zowel bij ouders als bij kind. U oppert het korten van de uitkering. Prima plan. De middelen die men vervolgens bespaart op zo'n korting kan men dan vervolgens (her)investeren in de aanpak van Wilders. Zo heb je een sluitend plan.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Genuine Defector

Ik las ook nog ergens dat de PVV zich zorgen maakt over het feit dat Nederlanders met een opleiding naar het buitenland vertrekken. Hoe zou dat nou komen?
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Cornelis Berend

@ Genuine Defector
Wat Wilders doet is erger dan niets doen. Hij maakt het probleem nog groter. Hoe moet de politiek mensen zover krijgen zich fatsoenlijk te gedragen als de politiek zelf dat fatsoen al niet eens meer kan opbrengen?

Ja, ik vind die verhuftering waanzinnig ergerlijk en frustrerend, en absoluut iets om aan te pakken. En dan bedoel ik echt oplossen, en niet alleen maar een gemakkelijk proefballonnetje oplaten en dan lekker achterover naar de peilingen gaan zitten kijken.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Froggie

@ Froggie

Vooropgesteld, ik ben geen Wilders-adept. Verre van.
Wat zijn partijgenoten doen, is mij in deze discussie echter volkomen irrelevant.

Maar Wilders maakt het probleem zeker niet groter dan dat het is. Dit probleem - de verhuftering van de samenleving - ís een groot probleem. Wilders maakt het niet groter. Het was namelijk al groot. Wilders benoemt het slechts.

Oh, over die peilingen. Elke partij, links, rechts en midden, kijkt daarnaar. Dus ik begrijp niet wat dat met Wilders heeft te maken.
Geplaatst op: donderdag 10 februari 2011 | Door: Genuine Defector

1) Het is een inkoppertje maar is Wilders dan ook bereid zij halve fractie (en electoraat) naar die tuigdorpen te sturen?

2) Gaan graaiende bankiers, oplichters en andere witte borden criminelen ook naar de dorpen?

3) Gaan Henk en Ingrid bepalen wat aso is en wat niet: zo van "een pakje kauwgom jatten of blowen is aso, maar haast hebben, door rood rijden en een blinde of een kind doodrijden niet (kan iedereen overkomen), en rijden met een paar wijntjes op moet ook wel kunnen, die wouten moeten niet zo zeuren, laat ze maar echte boeven vangen"?

4) Denkt Wilders nou echt dat de kinderen die daar opgroeien ook maar enige kans hebben om er uit te komen?

5) Levert het echt wel zoveel op? Scheelt het eigenlijk wel belastinggeld en in termen van veiligheid (ze kunnen toch zo naar je buurt rijden?) en zo ja, hoeveel en weegt dat eigenlijk wel op tegen de draconische maatregelen?

6) Is onze maatschappij wel echt zo verhufterd of is de hufterigheid al jaren stabiel (misschien zelfs aan het afnemen) en maken we er nu alleen meer een probleem van omdat de bevolking vergrijst (dus een groter deel van de bevolking zich steeds meer gaat ergeren aan van alles en nog wat omdat dat bij de leeftijd hoort) en het een politiek issue is op dit moment?

Ach, shit, ik had hier niet eens zoveel woorden aan vuil moeten maken, want of de bovengenoemde stappen nou boven het denkproces van Wilders uit stijgen, of dat hij het wel weet maar het hem gewoon niets kan schelen, het zegt meer over hem dan over de staat van "hufterigheid" in ons land.
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: Jan

Pronk, Kok en Bos als eerst aanmelden. PvdA met mega salarissen en wij betalen nog steeds de prijs door hun mismanagement.
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: cavallo

Kan niet....mag niet.....werkt niet......is al geprobeerd......je moet er dan zelf in.....jullie deugen zelf niet.....jullie creeren zelf het probleem......roept maar wat......

Wie wil er nog een kopje thee?
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: besserwessie

Froggie, wat zie jij dan als oplossing?

Laten we voorop stellen dat buurtwerkers, sociaal werkers, wijkagenten, geld pompen in iedere wijk waar aso's wonen geprobeerd is.

Onder leiding van de PvdA is overal minstens 35 jaar lang bakken met geld naar toe gesmeten, maar dat helpt blijkbaar niet.

Wat nu?
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: Ronald|

@Ronald|: Dit gaat in ieder geval ook niet werken. En je weet ook niet hoe het geweest zou zijn als er geen bakken met geld naartoe ginen.

Gerelateerd:
http://www.trouw.nl/nieuws/nederland/article3418809.ece/_Hogere_celstraf_heeft_weinig_zin_.html
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: Jasper

@GD: ik denk dat wat Wilders en zijn partijgenoten doen zeer relevant is. Politici zijn geen cabaretiers. Ze dragen een verantwoordelijkheid voor het namens ons goed besturen van het land. Daar hoort een voorbeeldfunctie bij. Er zijn beslist meer politici die wat dat betreft door de mand vallen, maar Wilders en de zijnen maken dat mensen hufterigheid als normaal gaan beschouwen.

@Ronaldj: Lijkt me een eerlijke vraag. Wel denk ik dat het flauw is om alle boter op het hoofd van de PvdA te leggen, coalitiepartners CDA en VVD hebben in de afgelopen jaren minstens net zo veel regeringsverantwoordelijkheid gehad.
Ik heb helaas ook geen pasklare oplossing. Misschien is dit inderdaad wel van alle tijden, en schreeuwen we er tegenwoordig alleen maar harder om dan vroeger. Wie boos is heeft niet per definitie gelijk. Misschien is het probleem wel nooit helemaal op te lossen.
Maar ik denk dat op dit forum tussen de regels door al veel verstandige dingen gezegd zijn. Zelf het goede voorbeeld geven lijkt me in ieder geval een goed idee. Onze kinderen leren hoe het moet.
En ik ben het niet met je eens dat buurtwerkers e.d. niet werken. Ik zie hoe mijn eigen achterstandswijk opkrabbelt door een combinatie van gemeentelijk ingrijpen, praten en actieve buurtverenigingen.
Doodknuffelen helpt niet. Deportatie en totalitaire repressie ook niet. Een combinatie van zoveel mogelijk mensen meekrijgen en duidelijke grenzen stellen wel. 'Speak softly and carry a big stick', zei Theodore Roosevelt. Daarmee bedoelde hij niet: 'Scream at the top of your voice and deport everybody that doesn't agree.'
Geplaatst op: vrijdag 11 februari 2011 | Door: Froggie

Ik begrijp dat Wilders nu ineens wel cartoons wil verbieden?
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Bob

Froggie, goeie bijdrage
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: marietje jansen

Dank je
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Froggie



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]

foto
Spies maakt nog maar eens een draai met de boerka
Is het mogelijk een boerkaverbod „van harte” te verdedigen, terwijl je kort geleden hebt gezegd dat je er [...]

foto
Samsom wil premier worden in regering met SP
PvdA-leider Diederik Samsom wil de volgende minister-president van Nederland worden. Samsom zet in op een linkse [...]

foto
PVV wil Las Vegas aan de Noordzee
De PVV wil af van het monopolie van Holland Casino. Andere gokbedrijven moeten zich ook kunnen vestigen in Nederland. [...]

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]

foto
Dossier: Wie is Valérie Trierweiler?
Valérie Trierweiler is de echtgenoot van Hollande. Ze is geboren in 1965 in Angers, heeft drie zonen uit een [...]
De Koppensneller
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

Hoofdredacteur Volkskrant noemt redacteuren 'makke schapen' (13:14) Villamedia

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 04:01:09 +0200 (Thu, 24 May 2012 02:01:09 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 04:01:09 +0200 (Thu, 24 May 2012 02:01:09 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.