Reacties (17)
De heer B.von Lippe B. ontbreekt nog in dit rijtje,alleen bestond zijn straf slechts uit het afpakken van z'n operette uniformpjes.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: MarcelW
Berlusconi
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: italia
De onderste foto heeft veel weg van de voorzitter van FC Twente, de heer Munsterman...
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: N. Davidson
Ptetrossa, Ronald, Zienert en Carlo wellicht iets voor jullie?
vacature: Dictator gezocht (m/v)
Organisatieprofiel
De Verenigde Staten en Pisrahel zijn twee internationaal opererende organisataties die een lang verleden hebben in het bezetten en onderdrukken van staten en volkeren.
Wij profileren onszelf als democratische, maar zetten alle middelen in om onze ondemocratische, dubbelzinnige en- geweldadige buitemlandse politiek te handhaven en te verspreiden.
Vanwege een reorganisatie in het Nabije-oosten zijn wij per direct opzoek naar een nieuwe onervaren dictator die wij kunnen gebruiken om onze belangen in de regio te beschermen.
Functieprofiel:
Als dictator bent u eindverantwoordelijk voor het onderdrukken van intellectuele dissidenten, maatschappelijke organisaties en de rest van het volk.
Deze groepen dienen belemmert te worden in democratische vrijheden van meningsuiting en nog meer van die nietszeggende democratische criteria die wij pretenderen te koesteren.
ook dient u te beschikken over competenties om alle soorten vooruitgang in de regio te vertragen.
U moet dan denken aan: economie, onderwijs, milieu en vrouwenemancipatie.
Tevens dient u de veiligheidsdiensten te begeleiden in het verzamelen van informatie over 'homemade' potentiele politieke en religieuze gevaren zodat wij onze 'war on
terroristen' kunnen rechtvaardigen.
Vervolgens vinden wij het zeer belangrijk dat u als tiran de illegale staat Israël blijft erkennen en de-
handelsovereenkomst handhaaft. in deze functie bent uzelf actief in het verspreiden van staatspropaganda, maar uw taken zullen worden uitgebreid van het aansturen van een corrupt militair en politieapparaat. naar verwachting zult u 80% van de op reis zijn om vijanden van Vs en Israel te overtuigen van onze economische, politiek en maatschappelijke uitbuitingsbeleid.
Profiel kandidaat:
U bent een onervaren dictator, hebt geen mening, bent zeer sterk bedreven in het kontkruipen & recht praten wat krom is, zaaien van angst en het etaleren van ons beleid. Bovendien verwachten wij dat u in staat bent om buitenproportionele geweld toe te passen op de gene die een gevaar vormen onze samenwerking. Een geweldadig militair verleden is geen pre, maar een absolute noodzaak.
Wat bieden wij u:
Alle vrijheid om de regio uit te buiten en over te gaan op grenzeloze verrijking. Bovendien een gegarandeerde staatsteun van maar liefst 2miljard dollar per jaar. Eventuele asiel in Saudi-Arabië.
Wat bieden wij u niet:
Onvoorwaardelijke steun.
Spreekt deze functie u aan? treuzel dan niet en reageer snel.
H. Clinton
1600 Pensylvania Avenue
Washington DC
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: sietse vliegen
sietse vliegen: Onderdrukken is tegenwoordig meer iets voor de islam.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Ronald|
Nee Ronald. Met dank aan de Neo-kolonisten uit het westen, met hun stroman democratie.
But, soon it's ( I hope) all game over!!!
Game over met trekpopdictatuurtje spelen.
Groetjes. He, boekaniertje.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: sietse vliegen
Waar heb je die tekst vandaan gekopieerd, Sietse? Zo goed Nederlands schrijven kan jij namelijk niet.
Wel triest dat je zelf geen enkele orginele gedachte hebt eigenlijk. Je kan het in ieder geval niet goed verwoorden. Sneu voor je
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: BASinnic
BASinnic bedoelt in al zijn taalvirtuositeit waarschijnlijk "Je kunt" in plaats van "Je kan".
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Wally
BASinnic, gezien de inhoud van de tekst waarschijnlijk marco.nl
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Ronald|
Wally van der Laak, beide vormen zijn correct. "Je kan" is informeler, en heb ik meer afgestemd op het niveau van Sietse
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: BASinnic
Goedzo Bassinic, ik deed het expres.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Abdi Al Hayat
Wally = Abdi ??
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: BASinnic
correctie op mezelf: maroc.nl
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Ronald|
Juist Ronald En Buttface. Kwestie van even onthouden en een paar zinnetjes toevoegen, That's it, meer niet.
En denken jullie nou echt dat ik andermans citaat wil toeeigenen, (nota bene van het internetnet, ook nog)?
Terwijl ik weet dat jullie als koosje werkloosje de hele dag het netje aan het afspeuren zijn.
Maar, oke.
Eerlijk he, het is wel een vacature die naar jullie
neo-kolonististische ik interrese linkt. Of hebt ik het mis?
Het is nu de punt, je cv snel sturen om een sollicitatie aan te vragen. En, ik weet echt niet of ie nog vacant is.
Groet!
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: sietse vliegen
Bassinic: Aangeklede zenuw, niet zo paranoia.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: Abdi Al Hayat
Ronald dit bedoel ik; "Correct op mezelf maroc.nl"
De hele dag zwerven op het netje. koosje werkloosje.
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: sietse vliegen
Abdi, wat heb ik precies geschreven dat jouw gescheld rechtvaardigd? Of ben je gefrustreerd dat je je alias op zo'n knullige manier hebt geopenbaard en projecteer je je boosheid op mij?
Het is altijd de schuld van een ander, nietwaar?
Geplaatst op: zaterdag 12 februari 2011 | Door: BASinnic
Reageren