DONDERDAG 24 MEI 2012

Revolte? Vernieuwing? PowNews is de knuffelbeer van Disneyland Den Haag
dinsdag 1 maart 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Media

Misschien was het ergste wat Rutger Castricum kon gebeuren wel de uitspraak van de rechter over zijn smaad jegens Gretta Duisenberg. De rechter zei niet dat Castricum niet over de schreef was gegaan. Hij zei dat iedereen toch kon weten dat je Castricum niet helemaal serieus moest nemen. Dat hij columnist is, randverschijnsel. En dat hij dus eigenlijk niemand kan beschadigen.
Volgens NRC Next heeft de rechter groot gelijk. Ter gelegenheid van een half jaar PowNed/PowNews blikt de krant terug op wat een revolutie in televisieland had moeten worden.
Dat werd het niet. iedere dag een kwartier actuele televisie. Met 400 duizend kijkers heel behoorlijk bekeken. Maar vernieuwend? Revolte? "Het gevoel dat PowNews probeert op te roepen is hard en rauw en kort door de bocht", schrijft de krant. "Maar binnen een half jaar zijn de PowNews verlaggevers de knuffelberen van Disneyland Den Haag. Iedere politicus wil met de verslaggevers van PowNews op de foto." En wie vernieuwende televisie wil zien moet niet bij de GeenStijl zender zijn, maar eerder bij de Vlaamse staatsomroep met Benidorms Bastard en Basta. PowNews is een stuk braver.
En de razende achterban, het leger van roze reaguurders?
Die kijken niet.
En ze roeren zich ook niet. 60 duizend leden konden zich kandidaat stellen voor de ledenraad, het hoogste orgaan van de omroep (na de Raad van Bestuur van De Telegraaf). Er waren twintig zetels. Er kwamen 21 kandidaten. Alle leden mochten stemmen. Er werden 35 stemmen uitgebracht.

Bron: NRC Next.

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
Verreweg het grootste deel van het reaguurdersleger werkt. Een groot deel van de mensen met een baan liggen op bed rond het tijdstip dat PowNed uitzend.
Geplaatst op: dinsdag 1 maart 2011 | Door: Ronald|

Hier mist iets. De aangifte tegen Elsevier is ook geseponeerd.

Overigens jammer, Gretta zou smadelijk afgegaan zijn:
http://www.likud.nl/artik40.html
Geplaatst op: dinsdag 1 maart 2011 | Door: Likoed Nederland



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Sterren met soppende oksels en bezwete voorhoofden
Ook celebrities hebben wel eens last van spontane zweetlozingen
Met de tropische temperaturen [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]

foto
Apple in cijfers (Infographic)
Apple heeft $110,2 miljard dollar in de kas. Van dit geld zou het bedrijf Twitter, Nokia, Adobe, Metflix, T-Mobile en [...]
De Koppensneller
NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

Helderziend varken voorspelt EK-uitslagen (14:31) De Telegraaf

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 11:29:08 +0200 (Thu, 24 May 2012 09:29:08 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 11:29:08 +0200 (Thu, 24 May 2012 09:29:08 GMT) 
Procestijd pagina: 0.294 sec.