DONDERDAG 24 MEI 2012

Theodor Holman
Ik ruik een rat
zaterdag 5 maart 2011
Categorie: HET BLOG

Mijn nieuwe rubriek op deze plek heet: Ik ruik een rat. De rat die ik vandaag ruik, betreft de 'militaire actie' die Nederland uitvoerde om 'twee evacués' op te halen uit Libië.

Ratgeur 1: De evacués zijn een 'Nederlandse man' en een 'Zweedse vrouw?' Gaan wij in Libië om twee mensen te redden zo'n risico nemen met drie militairen? En waarom redden wij 'een Zweedse vrouw?' Beiden zouden voor Royal Haskoning werken. Wat kost zo'n bevrijdingsactie eigenlijk? Gaat Haskoning dat betalen?

Ratgeur 2: Royal Haskoning houdt zich bezig met 'industrie en energie,' met 'infrastructuur en havens' - allemaal zaken waarin geheime diensten zeer zijn geïnteresseerd. Wat gebeurt er in die havens? Hoe zit het met de energie? Kortom: het zou mij niets verbazen
als die man en die Zweedse vrouw spionnen waren.


Lees verder in Het Parool.

Bron: Het Parool

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
Wanneer drie Nederlandse marineleden opgepakt worden bij een geheime missie in Libië is dat breaking news zou je denken. Maar berichten erover verschijnt pas vier dagen later voor het eerst in de media, na de statenverkiezingen. Dat geeft grond aan het vermoeden dat de regering Rutte dit bericht over de stemming heeft heen getild. Met zo’n blunder vlak voor de verkiezingen scoor je niet.

&#8232;En als de evacuatie in Libië was gelukt? Zou Rutte dan al voor de verkiezingen veel ruchtbaarheid hebben gegeven over zijn daadkracht en de missie breed in de media hebben uitgevent? Een regering die door het vuur gaat om haar eigen burgers te redden is een ideale verkiezingsstunt.

http://www.ravagedigitaal.org/2011/07/artikel.php
Geplaatst op: zaterdag 5 maart 2011 | Door: Hassie

Royal Haskoning heeft ex minister Verhoeven in ieder geval erg geholpen om de inhoudelijke gegevens over hoge kosten van stadsgasgebruikers in nevelen te hullen. Met behulp van de warmtewet zouden de gebruikers een tegemoetkoming krijgen. De berekening van TNO werd genegeerd. Alleen de industrie krijgt een tegemoetkoming, de gewone burgers die door hun gemeentes stadsgas kregen aangesmeerd, betalen veel meer dan andere gasgebruikers; dankzij Hashkoning.

De Nederlandse regering is in ieder geval aan HK schatplichtig om zich te vrijwaren van 'lastige' burgers.
Geplaatst op: zaterdag 5 maart 2011 | Door: Goudje



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Bert Wagendorp
Je weet dat iedereen die zegt dat Europa zich níet voorbereidt op de grexit, liegt
Demissionair minister van Financiën De Jager zei gisteren in het debat over het ESM dat de PVV met alle [...]

Beatrijs Ritsema
Facebook, het moderne poesiealbum
De aandelen Facebook zijn kort na de beursgang achteruit gekacheld van 38 naar 34 dollar. Beleggers zijn dus alweer [...]

Sylvain Ephimenco
Laat Hare Majesteit dan een mooi gebaar maken in deze zware tijden
Het begrotingsakkoord, dat mensen hard treft, is de inzet bij de volgende verkiezingen. De neopopulisten zullen geen [...]

Nausicaa Marbe
De echte BAM! van dit jaar: de G500 van Sywert van Lienden
Zo was je een rijzende ster binnen je partij, zo ben je ineens een hinderlijke figuur. Zo word je door de politieke [...]

Sheila Sitalsing
Mark Rutte is een bullebak
Dus Mark Rutte is helemaal niet de aimabele, joviale, tweeduimenomhoog, sympathieke, sportieve, goedlachse, [...]

Youp van 't Hek
Zapduim uit de kom
Afgelopen donderdag gaat mijn mobiele telefoon. Het is Henk Bleker. De Henk Bleker? Inderdaad: de Henk Bleker. Ik mag [...]
ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 15:24:45 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:24:45 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 15:24:45 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:24:45 GMT) 
Procestijd pagina: 0.291 sec.