DONDERDAG 24 MEI 2012

In het hoofdkwartier van de Egyptische geheime dienst: seks, leugens en videotapes
zondag 6 maart 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek

Moebarak is weg en dat betekent ook het einde van de de gevreesde geheime dienst. Duizenden betogers bestormden het hoofdkwartier van de Egyptische Stasi in Caïro en doorzochten de gebouwen op zoek naar documenten met informatie over Egyptische burgers. De Egyptische geheime staatspolitie was verantwoordelijk voor grove schending van de mensenrechten en maakte zich schuldig aan martelingen tijdens Mubaraks bewind.
In het hoofdkwartier van de geheime dienst werden niet alleen martelwerktuigen, documenten en dossiers gevonden, maar ook kleding voor een buikdanseres en een ruimte vol met videotapes. Op de rug van een tape staat geschreven: “Seks tussen een vrouwelijke lid van de koninklijke familie van Koeweit en een Egyptische zakenman in Hotel Cecile Alexandrië. 5 okt. 2002” . Waarschijnlijk werden de tapes gebruikt om de gefilmde personen te chanteren.

Bij Gawker zijn de foto's te zien van wat er in het hoofdkwartier zoals is aangetroffen.

Bron: Gawker

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
Moebarak realiseert zich dondersgoed indien hij geen vinger aan de pols houdt tav de Muslim Brotherhood, dat had hij al veel eerder op kunnen stappen. Al die landen waar nu onrust uitbreekt hadden 1 ding gemeen. Alle extremisten zaten in de gevangenis. Nu ze zijn vrijgelaten staat hun heel wat te wachten.

Onder de noemer : hervormingen en democratie, wordt het land verandert. Na deze actie komt Sharia en van democratie is er geen sprake.

Mijn punt is dat in de EU, Canada en de USA extremisten hun gang kunnen gaan en voorbereidingen treffen indien het misgaat. Wij staan ook op het menu. Alleen de vraag is wanneer gaat het excaleren. Inmiddels veel No Go area's in Engeland, Belgie, Frankrijk, Noorwegen........

Koot en de Bie waren hun tijd vooruit. Indien zij deze video hedendaags hadden gemaakt onder het mom van humor dat waren zij nu of in het gavang of ondergedoken geweest ivm bedreigingen. Zover zijn we al inmiddels

http://www.youtube.com/watch?v=K0lg9KchCqQ
Geplaatst op: zondag 6 maart 2011 | Door: cavallo ()

Schending van mensenrechten vindt ook plaats op kleine schaal. Privacyschending op internet om mensen af te persen door organistaties, is duidelijk te vinden op internet door namen in te toetsen. Dan vind je zoveel privéinformatie met naam en toenaam die door derden wordt verpreid via forums, het doel is altijd afpersing, een erfenis, geld binnenhalen.
Geplaatst op: zondag 6 maart 2011 | Door: Juriste



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]

foto
Spies maakt nog maar eens een draai met de boerka
Is het mogelijk een boerkaverbod „van harte” te verdedigen, terwijl je kort geleden hebt gezegd dat je er [...]

foto
Samsom wil premier worden in regering met SP
PvdA-leider Diederik Samsom wil de volgende minister-president van Nederland worden. Samsom zet in op een linkse [...]

foto
PVV wil Las Vegas aan de Noordzee
De PVV wil af van het monopolie van Holland Casino. Andere gokbedrijven moeten zich ook kunnen vestigen in Nederland. [...]

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]
De Koppensneller
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 15:31:21 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:31:21 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 15:31:21 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:31:21 GMT) 
Procestijd pagina: 0.291 sec.