DONDERDAG 24 MEI 2012

Microsoft samen met Angry Birds om Bing minder mislukt te maken
dinsdag 8 maart 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Media

Bij Microsoft hebben ze zelden originele ideeën, maar er is wel erg veel geld. Met dat geld koopt het bedrijf af en toe toegang tot een goed idee. En Angry Birds is dat zeker. Waarin het 51ste spelletje van Rovira een hit werd, terwijl de vorige 50 zeer matig liepen is een van die raadsels van de markt. Angry Birds heeft iets en bovendien zijn er weinig games met zulke toegewijde spelers als juist dat spel. En het zijn er ook heel veel iedere dag wordt er gedurende 200 miljoen minuten Angry Burds gespeeld.
En nu het spel ook op het Windowsplatform beschikbaar is worden dat er nog meer. Microsoft betaalt om Angry Bird te mogen associëren met zoekmachine Bing. Een van de manieren waarop dat gebeurt is dat spelers suggesties krijgen voor oplossingen van het spel via Bing. Er schijnt nog meer samenwerking te komen.
Voor de liefhebbers hieronder twee Angry video's




<a href="http://video.msn.com/?mkt=en-us&from=sp&fg=shareObject&vid=687773bb-c855-4018-922b-69eac611f0bc&src=FLCP:sharebar:embed" _fcksavedurl="http://video.msn.com/?mkt=en-us&from=sp&fg=shareObject&vid=687773bb-c855-4018-922b-69eac611f0bc&src=FLCP:sharebar:embed" target="_new" title="Birds of a Feather: Bing teams with Angry Birds">Video: Birds of a Feather: Bing teams with Angry Birds</a>


<a href="http://video.msn.com/?mkt=en-us&from=sp&fg=shareObject&vid=687773bb-c855-4018-922b-69eac611f0bc&src=FLCP:sharebar:embed" _fcksavedurl="http://video.msn.com/?mkt=en-us&from=sp&fg=shareObject&vid=687773bb-c855-4018-922b-69eac611f0bc&src=FLCP:sharebar:embed" target="_new" title="Birds of a Feather: Bing teams with Angry Birds">Video: Birds of a Feather: Bing teams with Angry Birds</a>

Bron: The Next Web

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Microsoft:

Reacties (3)
Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: woensdag 9 maart 2011 | Door: Jeff

het doet me de broek niet bollen
Geplaatst op: donderdag 10 maart 2011 | Door: KOKUSMAKREEL

Meer reclame maakt een product niet beter. Iedereen kent King Corn nog. Niemand at het. Het was klef en smakeloos, een of twee weken later was dat zelfde brood nog steeds even "vers", oftewel klef en smakeloos. Ik denk dat als iemand 45 jaar later nog een zak met dat brood achter in een kast heeft liggen dat het nog steeds even klef en smakeloos is. Het was niet te vreten, maar de reclame was goed.

Bing is net als King Corn, iedereen die met Windows werkt, en per ongeluk met Microsoft Internet Explorer werkt die wordt ongewild steeds weer naar Bing gestuurd. Typefout gemaakt in adresregel; op naar Bing! En steeds weet Bing niet te vinden wat wordt gezocht. Dat moet nu toch onderhand iedereen zijn opgevallen. Bing vindt alleen de adverteerders van Bing, en zelfs dan wordt niet altijd het juiste aanbod gekoppeld aan de zoekopdracht.

Betere reclame is weggegooid geld als het product of de dienst niet goed is. Zelfs al zou Microsoft met een global search en replace, overal ter wereld het woord 'Google' laten vervangen door 'Bing', dan nog weet Bing niet te vinden. Zelfs als zou men het antwoord in de vraag stoppen weet Bing niets te vinden. Om dit te bewijzen vraag ik iedereen om naar zijn eigen naam te zoeken, en dan in de zoekopdracht ook de persoonlijk webpagina te vermelden. Dan nog vindt Bing niets!
Geplaatst op: vrijdag 11 maart 2011 | Door: vanhetgoor ()



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]

foto
Apple in cijfers (Infographic)
Apple heeft $110,2 miljard dollar in de kas. Van dit geld zou het bedrijf Twitter, Nokia, Adobe, Metflix, T-Mobile en [...]
De Koppensneller
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 15:49:54 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:49:54 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 15:49:54 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:49:54 GMT) 
Procestijd pagina: 0.312 sec.