DONDERDAG 24 MEI 2012

De Duke en de Despoot
woensdag 9 maart 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Prins Andrew, Groot-Brittannië's Prins van Handel. Vorige week bleek al dat hij daar zijn eigen handeltjes aan vastknoopte. Hij liet een Amerikaans vriend, die zelf pocht een huis vol seksslavinnetjes te hebben, de rekening betalen van zijn bijna failliete ex-vrouw Sarah, en mocht in ruil daarvoor logeren in dat huis. Dat gaf in het Verenigd Koninkrijk al enig rumoer. Ook de vriendschap van de 'Bernhard van Windsor' met de zoon van Ghadaffi leidde nog niet tot zijn val. Tony Blair was tenslotte ook stamgast in diens tent.
Maar nu blijkt dat de Duke of Kent ook dikke maatjes is met de heerser Ilham Aliyev Azerbaijan. En de laatste echte Stalinistische despoot van Europa. Niet eenkennig dus, die prins. Een Amerikaanse miljardair, een geschifte nomade en een marxist. Maar allemaal rijk.
"De koningin heeft al jaren de angst dat de keuzes die Edward maakt voor vriendschappen hem nog eens gaan opbreken," schrijft de Telegraph.
Deze laatste onthulling gaat de Duke vermoedelijk inderdaad niet overleven.
Hij heeft geen uniform, maar anders moest het uit en zou hij zich voortaan kleden in een anjer.

Bron: Daily Mail

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
De vergelijking met Bernhard komt inderdaad op, die had ook allemaal foute vriendjes en was zogenaamd zulks een goede ambassadeur voor het bedrijfsleven. Gelukkig is die laatste rol nu overgenomen door Beatrix. Ben wel benieuwd of ze die mallle praatjes van haar, zoals uitgesproken bij de opening van de Nieuwe Liefde, ook houdt tijdens het privé bezoek aan Oman.
Geplaatst op: woensdag 9 maart 2011 | Door: Bob

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: woensdag 9 maart 2011 | Door: Moncler

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: woensdag 9 maart 2011 | Door: yueyan

Hier blijkt maar weer eens uit dat die mensen ten onrechte in een glazen kooi willens en wetens gemanuvreerd worden. In deze tijden van democratie en transparantie blijkt duidelijk dat het afgelopen moet zijn met die rare poppenkast van "koninklijk" en "bij de gratie gods"enz. En als voordeel het bespaart ons ook nog veel geld, toch meegenomen? De huidige gemiddelde Nederlander gelooft toch niet meer in sprookjes maar denkt veel meer na.
Geplaatst op: woensdag 9 maart 2011 | Door: hertog



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]

foto
Spies maakt nog maar eens een draai met de boerka
Is het mogelijk een boerkaverbod „van harte” te verdedigen, terwijl je kort geleden hebt gezegd dat je er [...]

foto
Samsom wil premier worden in regering met SP
PvdA-leider Diederik Samsom wil de volgende minister-president van Nederland worden. Samsom zet in op een linkse [...]

foto
PVV wil Las Vegas aan de Noordzee
De PVV wil af van het monopolie van Holland Casino. Andere gokbedrijven moeten zich ook kunnen vestigen in Nederland. [...]

foto
President Hollande verandert nu al de dynamiek in Europa
De leiders van Spanje, Italië en Frankrijk zijn in opstand. Morgen zal dit trio (het 'Latijnse Blok') tijdens de [...]
De Koppensneller
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

Samsom: 'Lage rente is tijdbom' (11:17) BNR

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 15:58:22 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:58:22 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 15:58:22 +0200 (Thu, 24 May 2012 13:58:22 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.