DONDERDAG 24 MEI 2012

Waar bleef de 22.775 dollar van het Horowitz Center voor een 'Evening with Geert Wilders'?
donderdag 31 maart 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek

Twee jaar geleden gaf Geert Wilders een toespraak in Beverly Hills, Californië. Het evenement was georganiseerd door een van Amerika’s bekendste neoconservatieve anti-islamactivisten, David Horowitz, en bracht meer dan 75.000 dollar op. Daar gingen de kosten van zaalverhuur, catering en 'overige' van af. Maar bijna een kwart van de opbrengst was voor de 'charitas'. Ging die naar Geert Wilders, vraagt Vrij Nederland, dat een kopie heeft van de opbrengsten, zich af.
Toen Vrij Nederlands correspondente in de VS Horowitz ernaar vroeg, ontstak deze in woede. Hij beschuldigde haar ervan voor de Nederlandse overheid te werken. 'Wat wilt u? U heeft nazi's in uw land gehad, nu wilt u door islamonazi's geregeerd worden. Als we het aan Geert Wilders hebben gegeven, dan was het voor zijn rechtszaak.'

De fondenwerving van Geert Wilders staat onder druk. Minister Donner van binnenlandse zaken wil dat giften aan politieke partijen boven de 4.500 euro voortaan worden vastgelegd in een openbaar register. Tot woede van Wilders geldt de nieuwe regel ook voor partijen zonder leden, zoals de PVV, evenals voor stichtingen verbonden aan politieke partijen.
Twee jaar geleden schreef Vrij Nederland over de dollars die Wilders verzamelde in de VS. Voor zijn rechtszaak, zeiden zijn supporters toen. Dat geld ging echter naar de Stichting Vrienden van de PVV en dus niet in een speciaal fonds voor zijn verdediging.
Binnenkort horen we hoeveel geld Wilders in Amerika heeft opgehaald.

Bron: Vrij Nederland

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (12)
Zouden die Amerikanen niet eens een keer resultaten willen zien?
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Cornelis Berend

Deze Horowitz was 30 jaar geleden een uiterst 'Linksch' figuur.
Supporter van de Black Panters o.a.
Nu is hij een van de eerste en belangrijkste moslim-bashers.
Hij zal niets nalaten om de samenleving tot een chaos te maken.
Zoals Michael Ledeen al zei: : “Wij breken iedere dag de oude orde af. (...) Onze vijanden hebben altijd haat gekoesterd voor deze wervelwind aan energie en creativiteit die hun tradities bedreigt (...) Wij moeten hen vernietigen om onze historische missie te bevorderen.”
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Flory

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Karel de Kleine

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: N. Davidson

Geert W. is de spreekbuis van een internationale zionistische belangen. What's new?
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Bob

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Bob

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Karl Kraut

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Jules Winnfield

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Maarten

Horowitz had natuurlijk wel gelijk: het ging Vrij Nederland geen ruk aan wat er met dat geld gebeurde. Als deze correspondente zelf ergens een profijtelijk praatje had gehouden, zou ze evenmin prijs gesteld hebben op vragen van niet ter zake doende derden wat ze ervan had overgehouden.
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Frits B

Toch bevordert al die geheimzinnigheid mijn vertrouwen in Geert niet. Het is niet om kritiek op hem te leveren, God verhoede, maar hij is nu eenmaal een Limburger, het zijn vast beste mensen, maar ze zijn anders dan wij, nietwaar?
Geplaatst op: donderdag 31 maart 2011 | Door: Paul

Geert is toch al meer dan 20 jaar een van de zakkenvullers? Hij is geen haar beter dan degenen die hij zegt te bestrijden.
Geplaatst op: vrijdag 1 april 2011 | Door: massimo



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Tofik Dibi haalt uit
Dibi in

foto
Wie is Beppe Grillo?
De Italiaanse, maatschappijkritische Beppe Grillo is een komiek die altijd zorgde voor opschudding in de politiek. Nu [...]

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]

foto
Spies maakt nog maar eens een draai met de boerka
Is het mogelijk een boerkaverbod „van harte” te verdedigen, terwijl je kort geleden hebt gezegd dat je er [...]

foto
Samsom wil premier worden in regering met SP
PvdA-leider Diederik Samsom wil de volgende minister-president van Nederland worden. Samsom zet in op een linkse [...]
De Koppensneller
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 24 May 2012 20:01:05 +0200 (Thu, 24 May 2012 18:01:05 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 24 May 2012 20:01:05 +0200 (Thu, 24 May 2012 18:01:05 GMT) 
Procestijd pagina: 0.344 sec.