VRIJDAG 25 MEI 2012

Niet alleen De Slijpsteen raakte in de war van De foto
maandag 9 mei 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Media

Het was wel schattig: de hele wereld die onder de indruk is van een indrukwekkende foto en NRC Handelsblad, krant van wakkere intellectuelen, die aantoont dat de foto fake was. Bijna net zo idioot is de aanpak van de Israëlische krant Der Tzitung. Zo orthodox dat er nooit vrouwen op plaatjes staan in die krant. Dat zou immers de mannelijke lezers ongewenste fantasieën kunnen bezorgen. Toch was die foto (al was die dan fake volgens De Slijpsteen) zo belangrijk dat hij moest worden geplaatst, zelfs in Der Tzitung.
En daarom verdween Hillary. Weg.


  
  

 

 

Bron: Jezebel

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (10)
Mensen die niet goed snik zijn, heb je helaas overal....

Maar deze lui hier in Israel vormen gelukkig maar een heel klein deel van de 7.700.000 + plus nog een paar inwoners.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Dorith

Het is niet eens echt een krant. Het is meer een soort stenciltje wat op de hoek van een of twee straten wordt uitgedeeld aan voorbijgangers. Kijk liever naar de misstanden in Iran.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Shula

Ook dat kleine vrouwtje op de achtergrond is verdwenen.....
Het lijkt stalin's rusland wel!
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Bob

Wat een ophef over niets: een geshopte foto in een in het Jiddisch (!) geschreven, obscuur blaadje uit Brooklyn NY. Het is dus NIET een ‘Israelische krant’.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Thomas Rus

Mooi Dorith, dat je in dit geval wel kunt nuanceren.
Altijd goed om te zien dat er "nutcases" zijn in elke groep, gebaseerd op religie, ideologie, voetbalclub of wat dan ook. En niet alleen tussen de moslims. De
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Mo

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: BASinnic

Rare reaktie aan mij gericht.

Heb ik ooit iets negatiefs beweerd over moslims in het algemeen?

Sommige mensen willen alleen maar zien wat ze willen zien.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Dorith

Mooi artikel, getuige de reacties ben ik er alleen maar meer van overtuigd dat het openbaar maken van dergelijk bedrog in een krantje/stencilblaadje etc een goede zaak is.

Het niet juist weergeven van de feiten door een pers(achtige) organisatie getuigt van een zeer bedenkelijke moraal. Om vervolgens te roepen dat men zich hier maar moet richten op Iran is natuurlijk wat naief beste Shula. We leven namelijk niet in Amerika waar men schijnt te geloven in de populistische sprookjes van Fox news. De burger heeft recht op de waarheid, ik heb er alle vertrouwen in dat zij de waarheid aankunnen en op basis daarvan dan een wereldbeeld kunnen vormen.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Held op pantoffels

Ik zeg 'Olifant' en u mag niet aan een slurf denken. Ai, nu deed u het toch. Wat voor ongewenste fantasieën zouden er door de hoofden van de orthodoxe photoshoppers gaan, tijdens het wegpoetsen van aanstootgevendheden. Om het maar even niet te hebben over de religieuze leiding die alle fantasieën moeten indelen in gewenst en ongewenst. Dat gaat vast likkebaardend, want aan baarden geen gebrek.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Cornelis Berend

Het krantje heeft inderdaad een zeer kleine oplage.
Niet in Israel trouwens, maar in Brooklyn, New York.
Geplaatst op: maandag 9 mei 2011 | Door: Likoed Nederland ()



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]

foto
Apple in cijfers (Infographic)
Apple heeft $110,2 miljard dollar in de kas. Van dit geld zou het bedrijf Twitter, Nokia, Adobe, Metflix, T-Mobile en [...]
De Koppensneller
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 05:02:53 +0200 (Fri, 25 May 2012 03:02:53 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 05:02:53 +0200 (Fri, 25 May 2012 03:02:53 GMT) 
Procestijd pagina: 0.286 sec.