VRIJDAG 25 MEI 2012

Je kunt maar beter niet benoemen wat sperma nog meer voor nut heeft
dinsdag 10 mei 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Wetenschap

Lazar Greenfield was tot Valentijnsdag een van de meest gezaghebbende artsen van de Verenigde Staten. Voorzitter van het College van Amerikaanse chirurgen, hoofdredacteur van een vooraanstaand artsen blad, en nog veel meer. Allemaal voorbij. De reden: sperma.
Op Valentijnsdag schreef Greenfield een geestig stuk in zijn eigen blad dat wetenschappelijk geheel verantwoord was. Aanleiding: er is wetenschappelijk vastgesteld dat sperma niet slechts biologisch effect heeft als verwekker, maar dat vrouwen er ook vrolijk van worden. Sperma, op welke wijze ook ingebracht, heeft de werking van een antidepressiva.
Prachtig toch? Greenfield schreef daarover en opperde (op beschaafde wijze) allerlei voor de hand liggende grapjes die je uit deze vinding zou kunnen trekken. En dat in relatie gebracht met Valentijnsdag.
Hij overschatte het gevoel voor humor van zijn beroepsgroep schromelijk. En onderschatte de preutsheid van de gevestigde klasse.
Greenfield had wel gelijk - sperma is goed voor je - maar al zijn ere functies is hij kwijt.

Bron: link

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (3)
Eeuwige roem is beter dan een tijdelijke functie van een of ander blaadje dat door niemand wordt gelezen.
Geplaatst op: dinsdag 10 mei 2011 | Door: vanhetgoor ()

Misschien kan hij dan een kliniek beginnen. Er zullen voldoende vrijwilligers zijn om te helpen bij de productie van het medicijn dus dat zijn de kosten niet.
Geplaatst op: dinsdag 10 mei 2011 | Door: Cornelis Berend

We hebben meer van dit soort onderzoek nodig. Menig getrouwd man hoopt op medisch wetenschappelijk bewijs dat sperma helpt tegen hoofdpijn.
Geplaatst op: woensdag 11 mei 2011 | Door: Frans



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Waarom we vaak kiezen wat de ander ook kiest
Al op het schoolplein of in de speeltuin willen kinderen altijd met hetzelfde speelgoed spelen. Maar ook in latere [...]

foto
Hoe word je astronaut (en wat schuift het?)
Hoe word je astronaut? Vanuit het internationale ruimtestation ISS adviseert André Kuipers om een [...]

foto
We hebben hersenen, omdat we bewegen
Wat we waarnemen met onze ogen, oren en andere zintuigen, wordt door onze hersenen verwerkt zodat we passend kunnen [...]

foto
China schiet op regenwolken
Nieuw onderdeel van het Chinese vijfjarenplan: de komende jaren gaat het 3 tot 5 % meer regenen. En de Chinezen laten [...]

foto
Waarom krijgen we schokken als we in slaap vallen?
Je bevindt je op de grens tussen waken en slapen en ineens gaat er een schok door je armen of benen heen. Soms lijkt [...]

foto
Depressief door ongezonde kost
Onderzoek laat zien dat er een sterk verband bestaat tussen het eten van ongezond, bewerkt voedsel en het krijgen van [...]
De Koppensneller
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

Paul Verhoeven: Ik kreeg slipje Sharon Stone cadeau (16:17) Elsevier

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 05:14:14 +0200 (Fri, 25 May 2012 03:14:14 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 05:14:14 +0200 (Fri, 25 May 2012 03:14:14 GMT) 
Procestijd pagina: 0.274 sec.