VRIJDAG 25 MEI 2012

'Weigerburgemeesters' opgepast! Hero is op oorlogspad
donderdag 9 juni 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek

Wat bent u van plan aan de weigerburgemeesters te doen?, vroeg Hero vanmiddag tijdens het overleg in de Tweede Kamer met minister Piet Hein Donner (CDA, Binnenlandse Zaken). Eigenlijk had hij ze liever deserteurs genoemd, de burgemeesters die besluiten van de overheid niet te willen uitvoeren. Maar het PVV-Kamerlid hield zich in. Het was trouwens een retorische vraag, Hero gaf zelf het antwoord: Ongehoorzame burgemeesters moeten maar op zoek naar een andere baan!

Gisteren accepteerden de gemeenten de opgelegde bezuinigingen op de sociale werkplaatsen niet. Het PVV-Kamerlid Brinkman vindt daarom dat de burgemeesters als 'ondemocratisch benoemde bestuurders' besluiten blokkeren die door de Tweede Kamer zijn genomen.
'Weigerburgemeesters' moeten op hun tellen passen. Donner waarschuwde de bestuurders gisteren al dat ze spijt gaan krijgen van hun 'nee' tegen het akkoord.

Bronnen: de Volkskrant, Telegraaf

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (6)
Als ik weiger te doen wat mijn baas mij opdraagt, dan kan ik ook opstappen.

En terecht!
Geplaatst op: donderdag 9 juni 2011 | Door: Spireo

Het was mij niet bekend dat het een opgelegde dictaat van de overheid was. Het probleem is dat de banken geholpen worden met miljarden en de gaten die daardoor ontstaan mogen gedicht worden door de zwaksten in de maatschappij. Dat dit verzet oproept is normaal omdat het rechtsgevoel wordt aangetast door zoveel oneerlijkheid.
Verder is het zo dat we nog altijd in een democratie leven en niet in een dictatuur. De regering zou beter naar de bevolking moeten luisteren, want zij staan in dienst van de burgers van Nederland.
Geplaatst op: donderdag 9 juni 2011 | Door: Gerard

Als het geld op is houdt alles op.
Geplaatst op: donderdag 9 juni 2011 | Door: Anton

Door mensen uit de sociale werkplaatsen te drijven hoopt de PVV bovendien de volgende keer meer gekwalificeerde gegadigden te vinden voor hun kandidatenlijst.
Geplaatst op: donderdag 9 juni 2011 | Door: Anton

Mocht van der Laan Cohen vervangen dan stel ik mij beschikbaar als weigerburgemeester van Amsterdam. Met de ketting om weiger ik vervolgens om elke akte uit te voeren of huwelijken te voltrekken voor homo's, lesboos, negers, spleetogen, joden, burkadraagers, vegetariers, abortusartsen, coffeeshop houders, halalslachters, dierenactivisten, junk-bond brokers en ga zo maar door. Maar vooral weiger ik ook maar iets voor niet-handschuddende imans te voltrekken.
En ik neem natuurlijk aan dat mijn sollicitatie door minister Donner aktief gepromoot word......
Geplaatst op: vrijdag 10 juni 2011 | Door: scepticus

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: vrijdag 10 juni 2011 | Door: Frits B



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Forenzen zijn zeurende rijken volgens GroenLinks
GroenLinks blijkt een opmerkelijke blik te hebben op forenzen. Die doen iets wat niet nodig is - zich verplaatsen - en [...]

foto
Bouterse wist sporen op plaats delict
Amper twee maanden na de amnestie voor de Surinaamse president Desi Bouterse en 24 medeverdachten voor de [...]

foto
Tofik Dibi haalt uit
Dibi in

foto
Wie is Beppe Grillo?
De Italiaanse, maatschappijkritische Beppe Grillo is een komiek die altijd zorgde voor opschudding in de politiek. Nu [...]

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 11:27:33 +0200 (Fri, 25 May 2012 09:27:33 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 11:27:33 +0200 (Fri, 25 May 2012 09:27:33 GMT) 
Procestijd pagina: 0.346 sec.