VRIJDAG 25 MEI 2012

Sarkozy knijpt 'm: zijn ex schrijft een autobiografische roman over hun huwelijk
zondag 19 juni 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Politiek

Net terwijl hij dacht dat ze weer enigszins op goede voet met elkaar stonden, werd president Sarkozy onaangenaam verrast door het nieuws dat zijn ex, Cécilia Attias, een autobiografische ‘roman’ schrijft over hun huwelijk. In het boek dat volgend jaar vlak voor de presidentsverkiezingen zal verschijnen, zal Sarkozy niet al te vleiend worden afgeschilderd, meldt The Sunday Times.
Dat vooruitzicht brengt het Elysée Paleis in rep en roer. Want Cecilia heeft Sarkozy al eerder in een boek in verlegenheid gebracht. Daarin beschuldigde ze hem niet alleen van ontrouw, maar schreef ze ook dat hij haar behandelde al “een meubelstuk” en dat hij zich gedroeg als een verwend kind.
Ook zou ze naar verluidt bij de politie een aanklacht hebben ingediend tegen haar man wegens aanranding.

Door de arrestatie van Dominique Strauss-Kahn wegens aanranding en poging tot verkrachting van een kamermeisje zijn de Franse vrouwen helemaal klaar met de Franse traditie dat macht automatisch gelieerd is aan seks. En het boek van Cecilia Attia kan nog meer olie op het vuur gooien.
Sarkozy, zo zegt een bron binnen het Elysée, zal in zijn poging volgend jaar mei herkozen te worden er alles aan doen om het boek over al zijn tekortkomingen tegen te houden.

Bron: The Times (betaald online)

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Sarkozy:

Reacties (3)
Er eerst voor vallen en er nu op afgeven is niet kies...
Geplaatst op: zondag 19 juni 2011 | Door: KritischeMassa

Cecilia zal geld nodig hebben. Ander voordeeltje; ze kan s'avonds uit haar "roman" alles lekker voorlezen aan Louis. Zal hij vast leuk vinden.
Geplaatst op: zondag 19 juni 2011 | Door: scepticus

Marine Le Pen zal erg dankbaar zijn dat haar concurrent nog even met een in gif gedoopte pen terecht of niet de grond in wordt geschreven.
Geplaatst op: zondag 19 juni 2011 | Door: Zambezi



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Forenzen zijn zeurende rijken volgens GroenLinks
GroenLinks blijkt een opmerkelijke blik te hebben op forenzen. Die doen iets wat niet nodig is - zich verplaatsen - en [...]

foto
Bouterse wist sporen op plaats delict
Amper twee maanden na de amnestie voor de Surinaamse president Desi Bouterse voor de Decembermoorden in 1982, neemt [...]

foto
Tofik Dibi haalt uit
Dibi in

foto
Wie is Beppe Grillo?
De Italiaanse, maatschappijkritische Beppe Grillo is een komiek die altijd zorgde voor opschudding in de politiek. Nu [...]

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]

foto
Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw
"Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 13:29:24 +0200 (Fri, 25 May 2012 11:29:24 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 13:29:24 +0200 (Fri, 25 May 2012 11:29:24 GMT) 
Procestijd pagina: 0.408 sec.