VRIJDAG 25 MEI 2012

Rekening betalen met een paar tikjes op je iPhone
zondag 26 juni 2011
Door: Gilles Dijkman
Categorie: Media

Met de iPhone kun je online winkelen, e-mails versturen en zelfs inchecken voor je vlucht. iPhone komt nu met een nieuwe applicatie, die toch wel goed gevonden is. Met deze app is het namelijk mogelijk om in een restaurant je rekening te betalen.

Voorlopig is het systeem nog niet overal te gebruiken, maar wordt het getest in de 370 vestigingen van Pizza Express. In samenwerking met Paypal wordt gekeken of de app ook echt werkt. Elk etentje krijgt een unieke code waarmee je kunt betalen. Doordat je kunt betalen met slechts een paar tikjes op je iPhone, kun je op elk gewenste moment het restaurant verlaten. Het restaurant krijgt dan een bericht te zien waarin staat dat je betaald hebt.

Naast het betalen van de rekening kun je met de applicatie ook kijken of er nog tafels vrij zijn, een tafel reserveren, het menu bekijken en speuren naar speciale aanbiedingen.

Om dit systeem te starten in 40.000 restaurants is een overeenkomst getekend tussen Barclaycard en het grootste Britse mobiele netwerk, Everything Everywhere, dat bestaat uit Orange en T-Mobile. De 2 bedrijven beweren dat dit de grootste revolutie op het gebied van betalen is, sinds het invoeren van de credit cards meer dan 40 jaar geleden.

Bron: Daily Mail

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag iPhone:

Reacties (1)
Wederom Apple dat weer een mijlenver voorloopt op de concurrentie.

Of wacht ff... Welke concurrentie?
Geplaatst op: zondag 26 juni 2011 | Door: Genuine Defector



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Miss Travel: voor wie reislust heeft
Als je vroeger geen geld voor vakantie had, ging je met een beschreven stuk karton of met alleen je duim, langs de weg [...]

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 15:03:28 +0200 (Fri, 25 May 2012 13:03:28 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 15:03:28 +0200 (Fri, 25 May 2012 13:03:28 GMT) 
Procestijd pagina: 0.342 sec.