Saif Al-Islam Gaddafi was de lieveling van het westen: en Ghaddafi, maar dan met een pak. Hij kwam op de feestjes van de andere bright young people, zoals Mabel Wisse. En nu is er een arrestatiebevel wegens oorlogsmisdaden. Niet verwonderlijk, want toen de opstand begon wierp hij razendsnel zijn vermomming als moderne hervormer van zich af en en stelde zich aan het hoofd van de pogingen de familie Ghaddafi in het zadel te houden.
Het moest stiekem, hij wordt gezocht, maar Le Monde sprak hem.
"Ze proberen mijn vader te vermoorden, ze hebben zijn huis gebombardeerd, zijn tent. Maar God is met ons en we zullen winnen. Die opstandelingen zijn ratten. Dankzij de NAVO en Sarkozy stellen ze iets voor. Ze waren nobodies, en nu mogen ze op bezoek op het Elysee en Downing Street.
Er zijn Afrikaanse vazallen van Frankrijk die de ratten steunen. Die zijn geen gelovigen van Allah, maar van het Elysee.
Het gaat allemaal over geld, over olie. Niemand geeft een cent om de Syrische opstandelingen. Die hebben geen olie.
We hadden een warme relatie met Sarkozy. We waren familie, ook met zijn ex-vrouw. En nu is hij boos omdat we een paar contracten met Framrkijk niet tekenden. We kochten de straaljager Rafale niet.
Die hele operatie is een haastklusje. Slecht voorbereid. Een fastfood/McDonald's klus. Wij staan er beter voor.
Het nieuwe verhaal is verkrachting en Viagra. En hierna komt het verhaal van chemische wapens. Net al destijds de massavernietigingswapens van Saddam Husein"
Bron: Le Monde
![]() Forenzen zijn zeurende rijken volgens GroenLinks GroenLinks blijkt een opmerkelijke blik te hebben op forenzen. Die doen iets wat niet nodig is - zich verplaatsen - en [...] | ||
![]() Bouterse wist sporen op plaats delict Amper twee maanden na de amnestie voor de Surinaamse president Desi Bouterse voor de Decembermoorden in 1982, neemt [...] | ||
![]() Tofik Dibi haalt uit Dibi in | ||
![]() Wie is Beppe Grillo? De Italiaanse, maatschappijkritische Beppe Grillo is een komiek die altijd zorgde voor opschudding in de politiek. Nu [...] | ||
![]() 'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...] | ||
![]() Joodse minister weigert collega de hand te geven: ze is een vrouw "Ik ben toch niet onkuis!" Yaakov Litzman, de sterke man van Yahadut Hatorah, een van de religieuze splinters [...] | ||
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf
NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos
Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt
Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool
PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws
Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws




|