VRIJDAG 25 MEI 2012

News of the World: 'een uitgebalanceerde mix van geweld, seks, politiek, seks, sport, seks, royalty en seks'
zaterdag 9 juli 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Media

'Nergens ter wereld bestaat zoiets als News of the World, de krant die morgen voor het laatst en ongetwijfeld in een recordoplage zal verschijnen', schrijft columnist Bert Wagendorp in de Volkskrant. 'Ook Bild Zeitung in Duitsland haalt het niet bij de zorgvuldig uitgebalanceerde mix van geweld, seks, politiek, seks, sport, seks, royalty en seks. Nooit gewone huis-tuin-en-keukenseks, maar altijd overspelseks, sm-seks, wurgseks, driehoekseks en andere vormen van seks die op het Continent helemaal niet voorkomen, zoals seks met fruitbomen en voetbalsokkenseks.'
Wagendorp kan het weten, hij was vier jaar correspondent voor de Volkskrant in Londen, en elke zondag plofte NotW op zijn deurmat.
Het afluisterschandaal draaide News of the World de nek om. Adverteerders kunnen hun spullen niet meer slijten in een krant die lezers de rug hebben toegekeerd.
Rebekah Brooks, volgens The Guardian “de dochter die eigenaar Rupert Murdoch nooit heeft gehad”, stapt niet op als directeur van uitgeverij News International. Het ziet er zelfs naar uit dat News of the World als zondagseditie ondergebracht wordt bij een andere tabloid van News International: The Sun.
The Guardian geeft vandaag de laatste updates over het afluisterschandaal dat in de Britse pers al wordt vergeleken met Watergate.
The Times toont een verzameling voorpagina's van de tabloid door de jaren heen.
De 9/11 editie
De Steun Onze Troepen-campagne
Over prins Harry's vermeende drugsgebruik in 2002

Exclusief: de Grote Treinroof augustus 1963


Bron: The Guardian

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag News of the World:

Reacties (1)
Inderdaad staat er stukken minder oorlogspropaganda in Bild. En als je The News Of The Screws zou lezen, dan is het net of je permanent in '1984', de roman (of de film), zou leven.
Geplaatst op: zaterdag 9 juli 2011 | Door: Karl Kraut



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Miss Travel: voor wie reislust heeft
Als je vroeger geen geld voor vakantie had, ging je met een beschreven stuk karton of met alleen je duim, langs de weg [...]

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Fri, 25 May 2012 19:29:24 +0200 (Fri, 25 May 2012 17:29:24 GMT)
Pagina gegenereerd: Fri, 25 May 2012 19:29:24 +0200 (Fri, 25 May 2012 17:29:24 GMT) 
Procestijd pagina: 0.323 sec.