ZATERDAG 26 MEI 2012

18 Marokkanen terroriseren Terwijde, met als ergste de 2 treiterbroers
vrijdag 9 september 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

Het gaat vooral om 3 straten en 18 Marokkanen. Die terroriseren met zijn 18'en de hele wijk Terwijde. Met als ergste de 2 'treiterbroers', die het homostel wegpesten, en de hoofdrolspelers waren in het wegpesten van een gezin, een Marokkaans gezin trouwens. Dat gezin was het getreiter, de vernieling, de brandstichting zat. In de hele wijk Terwijde (7.500 inwoners) wonen 2500 allochtonen. Maar de troep wordt veroorzaakt door een klein groepje, schrijft NRC Next. Iedereen weet wie het zijn, maar dat schijnt niet te helpen. De voorzitter van de wijkvereniging en andere bewoners kunnen het in Next precies benoemen, wie het zijn en wat er gebeurt. Vermoedelijk weet de burgemeester dat eigenlijk ook wel.
In 2003 is een heel stuk van de toen grotendeels allochtone wijk Kanaleneiland zonder pardon in Terwijde geplaatst. Waar niets te doen is, behalve de buren treiteren. Het gezin van de 2 treitersbroers is onlangs de wijk uitgezet. Dus dat kan schelen, maar die andere 16 zijn er nog.
Net als de burgemeester trouwens

NRC Next

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Marokkanen:

Reacties (5)
"Het gaat vooral om drie straten en 18 Marokkanen."

Waarom worden die 18 dan niet eens hard aangepakt? Iedereen die geeft om de positie van de Marokkanen in Nederland zou dat moeten steunen. Maar nee, men laat die 18 liever hun gang gaan.

Niemand begrijpt kennelijk dat die achttien grote stemmentrekkers zijn voor Wilders.
Geplaatst op: vrijdag 9 september 2011 | Door: B. Willemsen

Het is ín en ín triest dat 18 personen zó lang de mogelijkheid krijgen om een homo sexueel stel gewoon uit 'hun buurt' te treiteren.
Om een hele gemeenteraad en het rijk al dagenlang bezig te houden.

Kom op Marokkaanse ouders! Sta eens op!??
Organiseer eens een mars (wanneer de weersvooruitzichten het toelaten) waarin jullie afstand nemen van dit gedrag!!

Ik wacht al jarenlang op zo'n uiting, want het zou mijn gedachten en beeld over de meerderheid van de allochtonen positief versterken.

Maar ik wacht tevergeefs, net zoals ik wacht op de trein tussen Noordpool en Antarctica.
Hij komt er ooit wel maar het zal heel lang duren, veel offers vragen en geduld.

Ik woon en werk momenteel in Singapore en pas mij aan. En zonder dit land als een heilsstaat te willen verklaren zou ik onze regering toch van harte willen uitnodigen om eens te informeren hoe men hier 4 geloven op één kussen in een normale omgang met elkaar houdt.

Wedden dat 'kort erop zitten' er als groot aandachtspunt uit rolt?

Jan Singa
Geplaatst op: vrijdag 9 september 2011 | Door: JaGo

Hoezo niks te doen? Er is zat te doen voor jongeren, jongeren hebben nog nooit zo veel aangeboden gekregen. Je moet het alleen willen aanpakken. En dat doen zij niet. Want geen sturing, alleen maar het idee dat iedereen bang voor hun is en de overheid laf is. En met dat laatste hebben ze in dit geval gelijk.
Geplaatst op: zaterdag 10 september 2011 | Door: Pieter Breydel

Ongetwijfeld heeft het niet werkelijk adequaat optreden tegen het aantasten met de belangen, woon- en leefbelangen en zelfs mensenrechtenbelangen, van bewoners van Terwijde door een groep jong tuig, te maken met bepaalde grenzen dienaangaande in bestaande wet- en regelgeving.

Althans strikt formeel geredeneerd: de opstelling dus van de apert niet-streetwise burgemeester van Utrecht, de in en in integere jurist en oud-rechter Aleid Wolfsen.

Geen enkele twijfel mijnerzijds over Wolfsens oprechte en eerlijke natuur, ondanks alle opschudding die recent wéér rond zijn persoon is ontstaan. Want niet-streetwise, ik schreef het al.

Dus het aanscherpen van wet- en regelgeving, die in het vervolg niet meer daders beschermt maar hun (potentiële) slachtoffers, is de logische consequentie hiervan.

Aangezien echter wetgevingsmolens vrij langzaam draaien in 'Den Haag' - al hoewel het fenomeen noodwet, met een razendkorte behandelings- en vaststellingsprocedure wel degelijk bestaat - zou het nog wel eens een poos kunnen duren voordat dit gerealiseerd en effectief gaat worden.

Als Binnenhofse beroepspolitici er voor voelen trouwens, want wat daar in Den Haag 'het volk' vertegenwoordigt lijkt niet-zelden van een andere planeet afkomstig te zijn: vandaar het opstomen van Geert Wilders en zijn privépartij de PVV.
Want wie zich in de samenleving niet vertegenwoordigt weet in de regelende volksvertegenwoordiging die hoopt, verwacht zelfs 'iets' dat dit wel doet.

Dat al die Henken en Ingrids die de PVV achterna zijn gerend zich inmiddels in de aap gelogeerd kunnen voelen door de maffe handelswijze van Wilders en de zijnen, met hun gedoogcontract met VVD en CDA voor het overeind houden kabinet-Rutte/Verhagen, drukt zich nog niet in 'de peilingen' uit maar dit is slechts een kwestie van tijd.

Zelfs oprecht in hun belangen aangetaste en daardoor terecht kwade mensen als Henk en Ingrid kijken op enig moment dwars door hun eigen emotie heen en zien dan wat de PVV nou werkelijk voorstelt, voor hen ten positieve doet. Bar weinig dus.
Ook al schreeuwt Wilders al kanten op dat De Islam de bron van alle kwaad is: window-dressing, oftewel gel*l.
Het kan dan snel gebeurd aan zijn met Wilders en zijn (letterlijk) criminogene fractiebezetting in de Tweede Kamer.

Noodwet dus. Voor Rotterdam is zoiets al eens gerealiseerd. Maar nu dan landbreed of in het uiterste geval, alleen voor UJtrecht.
Dat zal slikken zijn voor Utrecht en de Utrechters die immers, qua criminaliteit, als het Veilige Dorp onder de vier grote Randstadsteden te boek staat, wat inmiddels door de feiten van Terwijde ingehaald lijkt dan wel is.

Dat Aleid Wolfsen, zoals dit in het Old-Boys-Network heet, een nieuwe uitdaging in zijn leven moet krijgen, is zonneklaar. Helaas.
Al zal zijn inmiddels breeduit gewenste opstappen als burgemeester van Utrecht de veiligheidsproblemen in nieuwbouwwijk Terwijde niet oplossen.
Maar of hij als de hoeder van openbare orde en veilgiheid in en namens het Utrechtse gemeentebestuur de juiste man op de juiste plek is, dat valt -weer helaas- ontkennend te beantwoorden.
Geplaatst op: zaterdag 10 september 2011 | Door: Kees Cornelder

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 13 september 2011 | Door: B. Willemsen



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecueën
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]

foto
Wat is het nut van de mug?
Er komen momenten in het leven, waarop je jezelf belangrijke levensvragen stelt. Zo ook iedere zomer, wanneer muggen de [...]

foto
Mensen met tatoeages hebben vaker seks
Tattoos en lichaamspiercings worden steeds meer geaccepteerd door een groot aantal jongeren en jong volwassenen. Recent [...]

foto
Wat te doen als het internet eraf ligt
Verveling kan makkelijk toeslaan wanneer je niet online kan gaan. Je kunt dan je internet provider boos opbellen, op de [...]

foto
Politie gaat woninginbraak serieus nemen
Bijna iedereen kent wel een ervaring van de activiteit van de politie als is ingebroken in je woning. Dat schijnt [...]

foto
5 mythen over gezondheid en sport die men nog steeds gelooft
  1. Je moet minimaal een liter water per dag drinken
    Er is [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 03:54:59 +0200 (Sat, 26 May 2012 01:54:59 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 03:54:59 +0200 (Sat, 26 May 2012 01:54:59 GMT) 
Procestijd pagina: 0.348 sec.