ZATERDAG 26 MEI 2012

NRC: 'Vrijgezel Eurlings is ineens weer in beeld bij het CDA'
maandag 12 september 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Mooi dat ook het NRC het liefdesleven van Camiel moet bespreken. Hij ging de politiek uit vanwege Enikö, dus nu kan hij zijn idealen weer volgen: de baas worden. Liefst van het hele land. Camiel Eurlings kan terugkomen als de kroonprins van het leiderschapsarme CDA. NRC:
"De voormalige minister van Verkeer en Waterstaat heeft dit weekend een Haags gerucht bevestigd: het is uit met zijn vriendin.
Eurlings verdween vorig jaar tot verdriet van vele CDA’ers om privéredenen uit de politiek.
Eurlings bemoeide zich na de verkiezingen nog één keer met de landelijke politiek: bij het congres van zijn partij over regeringsdeelname, bleek hij een hartstochtelijk voorstander van de politieke samenwerking met de anti-islamitische PVV.
Het CDA doet het matig in peilingen. Het heeft nog steeds een leiderschapsprobleem. Vicepremier Maxime Verhagen is bij grote delen van de achterban niet populair. De kans is groot dat er de komende jaren weer aan Eurlings getrokken wordt."

Bron: NRC Betaald

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Camiel Eurlings:

Reacties (3)
Hij is nog steeds te koop. De dvd van het beroemde CDA-congres. Geweldige aanrader voor als je eens goed wil lachen om een stel idioten bij elkaar. Slechts 5 Eurootjes. Ik heb hem inmiddels al meerdere keren schaterlachend bekeken.

Gelukkig stelt het CDA helemaal niets meer voor tegenwoordig. Eurlings is daar dus prima op zijn plek.
Geplaatst op: maandag 12 september 2011 | Door: Genuine Defector

Deze man is toch net zo ongeloofwaardig als die Verhagen. Na zijn politieke loopbaan, direct naar een topbaan bij de KLM (over integriteit gesproken!) Laat hem maar de kroonprins worden bij dat splinterpartijtje dat CDA heet!
Geplaatst op: maandag 12 september 2011 | Door: Jan Jansen

Ach, CDA en PvdA zijn simpelweg hun houdbaarheidsdatum voorbij, links, rechts en confessioneel ingehaald door partijen met een duidelijker profielen een verhaal dat beter past bij de hedendaagse vlucht naar de extremen. De tijd van de midden-partij is voorbij.

De traditionele achterban van christenen en boeren is het CDA kwijt aan de CU en VVD, de resterende traditionele achterban kwijnt letterlijk weg achter de geraniums, en de PvdA heeft de arbeider al decennia geleden ingeruild met het multiculti-&subsidiecircuit, en zelfs die allochtonen keren zich steeds meer af van de PvdA nu blijkt dat die partij eigenlijk nooit bij hun politieke profiel hebben gepast. Hoe de PvdA ooit dacht islamitische conservatieven te binden aan een partij welke (op papier) feminisme, homo-emancipatie en dierenwelzijn traditioneel hoog in het vaandel heeft zal altijd een raadsel blijven, het gesteggel met bv. het onverdoofd slachten heeft bewezen dat dat uiteindelijk niet werkt. De door de media nog steeds niet breed uitgemeten weigering van de PvdA om de aanstaande eenzijdige Palestijnse erkenning te ondertekenen kan de nekslag wezen, het is wachten op een islamitische partij. Allochtone ondernemers kiezen ook steeds vaker eieren voor hun geld, die zijn er ook achter dat daar hun zuurverdiende centen niet veilig zijn.

Vandaar mijn advies jegens bovenstaande partijen: trek de stekker er uit, houdt de eer aan jezelf, ga een boek schrijven of zoek aansluiting bij een van de overige partijen.
Geplaatst op: dinsdag 13 september 2011 | Door: koen_c_s



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Joden eerst: Israelische regering moet niks hebben van zwarte Afrikanen
Illegale Afrikaanse migranten die in Israël hun geluk zoeken gaan (nog) hardere tijden tegemoet: de [...]

foto
Forenzen zijn zeurende rijken volgens GroenLinks
GroenLinks blijkt een opmerkelijke blik te hebben op forenzen. Die doen iets wat niet nodig is - zich verplaatsen - en [...]

foto
Bouterse wist sporen op plaats delict
Amper twee maanden na de amnestie voor de Surinaamse president Desi Bouterse voor de Decembermoorden in 1982, neemt [...]

foto
Tofik Dibi haalt uit
Dibi in

foto
Wie is Beppe Grillo?
De Italiaanse, maatschappijkritische Beppe Grillo is een komiek die altijd zorgde voor opschudding in de politiek. Nu [...]

foto
'Dappere Dodo' Wilders eist aftreden van Jan Kees de Jager
PVV-leider Geert Wilders zegt het vertrouwen op in minister van financiën Jan Kees de Jager. Dat De Jager [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 04:16:44 +0200 (Sat, 26 May 2012 02:16:44 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 04:16:44 +0200 (Sat, 26 May 2012 02:16:44 GMT) 
Procestijd pagina: 0.348 sec.