ZATERDAG 26 MEI 2012

Jikkie gaf geld, snoepreisjes en huizen aan vrienden en vriendinnen
D66-politica regelde voor vrienden 'scheidhuizen'
vrijdag 11 november 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

D66-politica Jikkie Van der Giessen, onlangs met hoon overladen opgestapt als baas van de kunstacademie Codarts in Rotterdam, gaf jarenlang aan vrienden en intimi uit haar persoonlijke netwerk reisjes, cadeaus en verblijven in appartementen van de hogeschool. Dat zou bij de onderwijsinspectie bekend zijn.

In een onlangs aan de inspectie overhandigd zwartboek worden de appartementen aangeduid als 'scheidhuizen' die door medewerkers van Codarts kosteloos werden gebruikt tijdens langdurige relatiecrises en echtscheidingen. Gastdocenten die hierdoor niet in de gehuurde appartementen konden, werden vervolgens - op kosten van Codarts - in hotels ondergebracht.

De voorzitter van de Raad van Toezicht, Carel van Eijkelenburg, moet van dat alles iets hebben geweten. Hij is gisteren opgestapt.

Bron: De Volkskrant

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (5)
Mensen waarbij Jikkie of Eijkel een deel van hun naam uitmaakt, moet je sowieso geen kans geven. Hun ouders namen ze al niet serieus, en dat zou een waarschuwing moeten zijn.
Geplaatst op: vrijdag 11 november 2011 | Door: Karl Kraut

ik snap niet dat Justitie hier nou niet ingrijpt. Dit is toch grootschalige fraude, weggeven wat niet van jou is?
Geplaatst op: vrijdag 11 november 2011 | Door: Pietje

Ik verheug me nu al op Pechtolds wijzende vingertje en de belerende pedante toon die hij aan slaat als hij ergens schande van spreekt.

Of blijft die politicus zonder verhaal, die oppositieleider tegen een oppositiepartij ditmaal stil?
Geplaatst op: vrijdag 11 november 2011 | Door: koen_c_s

Kunstopleiding bijna faillit
Samul Wuersten naar vorengeschoven als interim bestuursvoorzitter vanCodart gaf onjuiste informatie over zijn zogenaamde reizen naar Mexico-Stad. Om daar niet bestaande dansaudities te houden, audities die nooit plaats vonden. Dit is het topje van de berg vervalste informatie over uiteenlopende reizen en externe adviseurs die door Codart met medeweten van Wuersten werden ingehuurd!
Het wordt tijd dat de ongeloofwaardige Wuersten inclusief het lintje bij Codart ook opstapt.
Geplaatst op: zaterdag 12 november 2011 | Door: Brian Feszdelina

Wel, ventje Pechtold blijkt dus een zusje te hebben. Ook zo'n parmantig ding
Geplaatst op: zaterdag 12 november 2011 | Door: Kees Cornelder



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecueën
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]

foto
Wat is het nut van de mug?
Er komen momenten in het leven, waarop je jezelf belangrijke levensvragen stelt. Zo ook iedere zomer, wanneer muggen de [...]

foto
Mensen met tatoeages hebben vaker seks
Tattoos en lichaamspiercings worden steeds meer geaccepteerd door een groot aantal jongeren en jong volwassenen. Recent [...]

foto
Wat te doen als het internet eraf ligt
Verveling kan makkelijk toeslaan wanneer je niet online kan gaan. Je kunt dan je internet provider boos opbellen, op de [...]

foto
Politie gaat woninginbraak serieus nemen
Bijna iedereen kent wel een ervaring van de activiteit van de politie als is ingebroken in je woning. Dat schijnt [...]

foto
5 mythen over gezondheid en sport die men nog steeds gelooft
  1. Je moet minimaal een liter water per dag drinken
    Er is [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 06:47:38 +0200 (Sat, 26 May 2012 04:47:38 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 06:47:38 +0200 (Sat, 26 May 2012 04:47:38 GMT) 
Procestijd pagina: 0.342 sec.