ZATERDAG 26 MEI 2012

Der Spiegel: De Bruine Terreur
140 doden. Zoveel slachtoffers vielen er al door de hand van vreemdelingenhaters
zondag 20 november 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

140 doden. Zoveel slachtoffers vielen er al door de hand van vreemdelingenhaters sinds de twee helften van Duitsland één natie werden. En daarmee kwam het latente bruine gevaar tot leven, met als resultaat een aanhoudende stroom politieke moorden, waarvan - zo schrijft Der Spiegel - wordt weggekeken, omdat Duisters het eng vinden dat het zo manifest in hun midden is. Vreemdelingenhaat, netjes verpakt, zoals bij de bezoekjes van Geert Wilders, of rauwer bij de aanhoudende moordpartijen op vreemdelingen.

Het netwerk dat nu is blootgelegd, en dat minstens 10 slachtoffers maakte, bestond volgens Der Spiegel, niet uit 3 mensen, zoals de autoriteiten eerst wilden doen geloven, en niet uit 6, zoals ze nu zeggen, maar uit tientallen mensen. De geheime dienst moet geweten hebben wie de mensen waren die 14 jaar en hun gang konden gaan en regelmatig Turken doodden.

Het verhaal van Der Spiegel - dat nog niet online staat - bevat ook een tijdslijn, met de doden per jaar. Zwartste jaar 1992, toen 24 doden vielen, onder meer bij een brandstichting in een huis van een Turks gezin.
Het gezag van de Duitse staat wordt continu getart door de Bruine Dreiging, zegt Der Spiegel. 'Maar wij, de Duitsers, willen het niet weten.'

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
Er staat twee keer 'Duisters' ipv 'Duitsers' in dit stukje. Afgezien daarvan een belangwekkend feit, inderdaad.
Geplaatst op: zondag 20 november 2011 | Door: Laurent

En hoeveel moorden hebben de jihadisten al op hun konto staan?
Geplaatst op: zondag 20 november 2011 | Door: boer henk

Moorden door de bruine terreur zijn niet meer of minder erg dan door de jihadisten. Ze zijn allemaal erg. Maar het is weinig zinvol om steeds weer op de automatische piloot te gaan 'jijbakken' zoals boer Henk doet.
Het merendeel van de Duitsers pleegt geen moorden op buitenlanders en het merendeel van de buitenlanders zijn geen jihadisten. Met het voortdurend stigmatiseren van de ander schieten we geen moer op.
Geplaatst op: zondag 20 november 2011 | Door: willem visser

In 1998 stond de politie op het punt de hoofdverdachten te arresteren—maar de politie werd van hogerhand teruggefloten:

Darüber hinaus wurde bekannt, daß die drei Hauptverdächtigen 1998 kurz nach ihrem Untertauchen von Zielfahndern aufgespürt worden waren. Ein Sondereinsatzkommando der Polizei habe die Möglichkeit zum Zugriff gehabt, sei aber im letzten Moment zurückgepfiffen worden, berichtete der Mitteldeutsche Rundfunk (MDR) am Freitag unter Berufung auf das Thüringer Landeskriminalamt. Demnach soll es nach dem abgebrochenen Zugriff massive Beschwerden von seiten der Einsatzkräfte gegeben haben.

Schutzschirm für Nazis

http://www.jungewelt.de/2011/11-19/062.php

De moordaanslagen werden gedurende de jaren negentig lange tijd door de Duitse regering gedoogd, omdat zo, flankerend, wetsveranderingen omtrent het asielbeleid er doorheen te drukken vielen—dat als alibi voor het argument dat anders de bevolking 'niet te houden' zou zijn.

Het grootste gedeelte van de Duitse neonazi's staat waarschijnlijk als informant op de loonlijst van de Duitse veiligheidsdiensten; deze agent provocateurs leveren de gewenste argumenten voor gewenst overheidsbeleid.

Het is dan ook nog niet gelukt op de neonazipartij NPD—die her en der in de Landesparlementen en gemeenteraden zit—te verbieden, aangezien bij rechtszaken veelal bleek dat voor de rechter het verschil niet te ontdekken valt tussen infiltranten van de overheid, die de partij zo goed als aansturen, en 'de authentieke' nazi's, waaruit de partij eigenlijk zou dienen te bestaan.
Geplaatst op: zondag 20 november 2011 | Door: Karl Kraut



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Dits is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecueën
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]

foto
Wat is het nut van de mug?
Er komen momenten in het leven, waarop je jezelf belangrijke levensvragen stelt. Zo ook iedere zomer, wanneer muggen de [...]

foto
Mensen met tatoeages hebben vaker seks
Tattoos en lichaamspiercings worden steeds meer geaccepteerd door een groot aantal jongeren en jong volwassenen. Recent [...]

foto
Wat te doen als het internet eraf ligt
Verveling kan makkelijk toeslaan wanneer je niet online kan gaan. Je kunt dan je internet provider boos opbellen, op de [...]

foto
Politie gaat woninginbraak serieus nemen
Bijna iedereen kent wel een ervaring van de activiteit van de politie als is ingebroken in je woning. Dat schijnt [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 07:35:24 +0200 (Sat, 26 May 2012 05:35:24 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 07:35:24 +0200 (Sat, 26 May 2012 05:35:24 GMT) 
Procestijd pagina: 0.338 sec.