ZATERDAG 26 MEI 2012

Marcel Hulspas
De adembenemende domheid van de VVD
dinsdag 29 november 2011
Categorie: HET BLOG

Het moest vooral gezellig zijn, het jaarcongres van de VVD. De leden moesten vooral vieren dat ze de grootste zijn. En Mark vertelde dat het héél goed gaat met Nederland. Applaus voor Mark! Maar er was één lid die toch iets te klagen had. Die windmolens – moest dat nou wel? Was dat niet een vreselijke horizonvervuiling? Nou, daar had fractievoorzitter Stef Blok wel een antwoord op. De 'gekte in het energiebeleid', vertelde hij, die had zijn langste tijd gehad. Straks als de milieumanie voorbij was, kon Nederland gewoon op oude, vertrouwde wijze energie opwekken en zouden die rare molens verdwijnen. Applaus voor Stef!


Welk een adembenemende domheid. Er is iets helemaal mis gegaan in Nederland. Iets helemaal mis met de begrippen milieu en klimaat.

Lees verder in De Pers

Bron: link

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (3)
Grootste probleem met de huidige windenergie is dat het zonder subsidie niet rendabel is. Maar ondertussen raakt de olie op en moeten we wel werken aan alternatieven, zoals windenergie.
Geplaatst op: dinsdag 29 november 2011 | Door: Joost Janssen

De economie krimpt met 0,3% en iedereen raakt in paniek. Het regenwoud krimpt met 33% en iedereen haalt zijn schouders op.
Geplaatst op: dinsdag 29 november 2011 | Door: marietjejansen

De VVD is een partij van belegen studentikoze types die gebral prefereren boven diepgang. Een partij waar intellectueel debat een vies woord is en iedere vorm van nuance ontbreekt. Stef Blok en Charlie Aptroot zijn ingehuurd om iedere discussie de kop in te drukken en Telegraaf-lezend Nederland een hart onder de riem te steken.
Mark mag zijn clubje leiden met een kabinet waar rechts Nederland de vingers inderdaad bij aflikt. Wie straks de rekening betaalt vraagt men zich niet af. Of, nog erger, interesseert ze geen bal.
Geplaatst op: woensdag 30 november 2011 | Door: willem visser



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Bert Wagendorp
Je weet dat iedereen die zegt dat Europa zich níet voorbereidt op de grexit, liegt
Demissionair minister van Financiën De Jager zei gisteren in het debat over het ESM dat de PVV met alle [...]

Beatrijs Ritsema
Facebook, het moderne poesiealbum
De aandelen Facebook zijn kort na de beursgang achteruit gekacheld van 38 naar 34 dollar. Beleggers zijn dus alweer [...]

Sylvain Ephimenco
Laat Hare Majesteit dan een mooi gebaar maken in deze zware tijden
Het begrotingsakkoord, dat mensen hard treft, is de inzet bij de volgende verkiezingen. De neopopulisten zullen geen [...]

Nausicaa Marbe
De echte BAM! van dit jaar: de G500 van Sywert van Lienden
Zo was je een rijzende ster binnen je partij, zo ben je ineens een hinderlijke figuur. Zo word je door de politieke [...]

Sheila Sitalsing
Mark Rutte is een bullebak
Dus Mark Rutte is helemaal niet de aimabele, joviale, tweeduimenomhoog, sympathieke, sportieve, goedlachse, [...]

Youp van 't Hek
Zapduim uit de kom
Afgelopen donderdag gaat mijn mobiele telefoon. Het is Henk Bleker. De Henk Bleker? Inderdaad: de Henk Bleker. Ik mag [...]
ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 08:13:36 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:13:36 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 08:13:36 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:13:36 GMT) 
Procestijd pagina: 0.294 sec.