ZATERDAG 26 MEI 2012

'Hogging': dikke of onaantrekkelijke vrouwen als prooi
donderdag 8 december 2011
Door: Chantal Caes
Categorie: Samenleving

Veel volslanke dames verstoppen zich onder lagen vormeloze kleding in de hoop dat ze hun omvang kunnen verbergen. Velen hebben een verstoorde relatie met hun lichaam. Als ze uit de douche stappen, drogen ze zich zo snel mogelijk af en kijken niet naar hun lichaam. Ook hebben ze vaak het gevoel dat ze te dik zijn voor de liefde. Ze hebben een afkeer van hun eigen lichaam en als je totaal vervreemd bent van je lichaam is het moeilijk om aan te geven wat je wel en niet wil, wat wel en niet goed voelt. Dat maakt dat dikke vrouwen kwetsbaarder zijn voor seksuele intimidatie.

Dit is de ideale setting voor een verschijnsel dat bekend staat als 'hogging': mannen zoeken dikke of onaantrekkelijk vrouwen als prooi op voor seks. Sommige mannen gaan ervan uit dat dikke vrouwen hen per definitie dankbaar zullen zijn voor iedere toenaderingspoging en sommige vrouwen hebben moeite om nee te zeggen.

Bron: Psychology Today

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag dating:

Reacties (5)
"Veel volslanke dames verstoppen zich onder lagen vormeloze kleding?"

mmm.... laat ik nou denken dat de meeste slanke dames daar wel happy mee zouden zijn?
Geplaatst op: donderdag 8 december 2011 | Door: Robbert L

Die fatties kunnen zichzelf natuurlijk het beste beschermen door eens over hun ongetwijfeld zielige jeugd heen te stappen en door wat minder te vreten wat meer normale mannen aan te trekken.
Geplaatst op: donderdag 8 december 2011 | Door: MarcelW

Zie ook zat dikke vrouwen die er geen enkel probleem mee hebben zichzelf in de" uitverkoop" te zetten om er een leuke avond aan over te houden..
Geplaatst op: donderdag 8 december 2011 | Door: Rice

En ik zie zat mannen die onder de douche hun eigen jongeheer niet meer kunnen zien, maar die het verdommen om hun vormeloze, dikke, onsmakelijke en eetlust bedervende lichaam te verbergen. Voor de duidelijkheid: ik ben vrouw, weeg 56 kilo bij een lengte van 1.70 meter. Waar maken we ons in godsnaam druk om?
Geplaatst op: donderdag 8 december 2011 | Door: Vivian

Veel tegenstrijdigheden weer: dikke vrouwen denken dat ze te dik zijn voor de liefde, maar als ze ingaan om toenaderingspogingen, dan is dat weer omdat ze moeite hebben om nee te zeggen. Ik denk dat de cruciale vraag is hoe dik de mannen zullen zijn, door wie ze toegenaderd. Daar valt vast ook nog wat over te zeggen.

Maar ik durf, helemaal empirisch in mijn omgeving, vast te stellen dat zwarte mannen per definitie echt helemaal gaan voor omvangrijke vrouwen. Misschien is het echter een taboe om dat te zien.
Geplaatst op: donderdag 8 december 2011 | Door: Karl Kraut



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecueën
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]

foto
Wat is het nut van de mug?
Er komen momenten in het leven, waarop je jezelf belangrijke levensvragen stelt. Zo ook iedere zomer, wanneer muggen de [...]

foto
Mensen met tatoeages hebben vaker seks
Tattoos en lichaamspiercings worden steeds meer geaccepteerd door een groot aantal jongeren en jong volwassenen. Recent [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 08:46:40 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:46:40 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 08:46:40 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:46:40 GMT) 
Procestijd pagina: 0.342 sec.