ZATERDAG 26 MEI 2012

Sharia4Belgium (laatst nog in De Balie met Tofik Dibi) heeft Kalasjnikov
maandag 12 december 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

De politie heeft tijdens een huiszoeking bij een lid van de extremistische beweging Sharia4Belgium in Deurne een kalasjnikov gevonden. Het gaat om een "zeer ernstig feit" waardoor het parket en de politie de beweging en haar leden nog beter in de gaten willen houden. Vorige week bedreigden leden van de groep sprekers op een forum in De Balie.

Het nieuwe incident maakt volgens ingewijden duidelijk dat Sharia4Belgium meer is dan een bijna clownesk aandoende groepering rond de excentrieke leider Abu Imran. Er zijn steeds meer aanwijzingen dat zijn beweging evolueert van een groep van extremistische gelovigen naar jihadisten, die actief terroristenorganisaties steunen.

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
waterboarden die hap!!!
Geplaatst op: maandag 12 december 2011 | Door: petje

De politie zal de kalashnikov bij hebben gehad. Hoe de Belgische politie 'werkt', dat weet wel zo'n beetje, wie de laatste decennia de Belgische pers een beetje volgde. Jarenlang was men b.v. Dutroux op het spoor—alleen wisten ze niet het spoor waarvan.

"Het nieuwe incident maakt volgens ingewijden duidelijk dat Sharia4Belgium meer is dan een bijna clownesk aandoende groepering rond de excentrieke leider Abu Imran."

- Wat is precies een 'ingewijde'?

"Er zijn steeds meer aanwijzingen dat zijn beweging evolueert van een groep van extremistische gelovigen naar jihadisten, die actief terroristenorganisaties steunen."

- Mooi: de ingewijden houden er in elk geval een evolutie-theorie op na. En een groot geluk is vooral ook dat Sharia4Belgium er een website op nahoudt, want anders zou het zich allemaal in het verborgene afspelen, en we van niets weten.
Geplaatst op: maandag 12 december 2011 | Door: Karl Kraut



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecueën
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]

foto
Wat is het nut van de mug?
Er komen momenten in het leven, waarop je jezelf belangrijke levensvragen stelt. Zo ook iedere zomer, wanneer muggen de [...]

foto
Mensen met tatoeages hebben vaker seks
Tattoos en lichaamspiercings worden steeds meer geaccepteerd door een groot aantal jongeren en jong volwassenen. Recent [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 08:59:52 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:59:52 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 08:59:52 +0200 (Sat, 26 May 2012 06:59:52 GMT) 
Procestijd pagina: 0.351 sec.