ZATERDAG 26 MEI 2012

Nu al ruzie in coalitie over extra bezuinigingen
woensdag 14 december 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Het slechte economische weer zet de coalitie op scherp. Het CDA is geïrriteerd over de koers van VVD en PVV, die zich vierkant tegen morrelen aan de hypotheekrenteaftrek hebben gekeerd.

„Ze zijn bezig met het oplepelen van hun verkiezingsprogramma”, stelt CDA-fractieleider Van Haersma Buma in De Telegraaf. „Ik ben niet van: kijk mij eens stoer mijn eisen stellen. Het gaat erom met welke oplossingen je komt.” De christendemocraat reageerde gisteren uitgesproken fel op het optreden van zijn politieke vrienden. Van Haersma Buma vindt het veel te vroeg om nu al te speculeren over welke maatregelen de coalitie volgend jaar moet nemen om de recessie het hoofd te bieden.

Het Centraal Planbureau maakte gisteren bekend dat de economie volgend jaar met een half procentpunt krimpt. Volgend jaar stijgt de werkloosheid en komen 90.000 mensen meer zonder baan te zitten. Hierdoor wordt het begrotingstekort niet snel genoeg teruggedrongen. Minister De Jager (Financiën) verklaarde gisteren dat extra bezuinigingen en hervormingen daarom noodzakelijk zijn, zijn collega Verhagen (Economische Zaken) stelde dat 2012 een zwaar economisch jaar wordt waar iedereen wat van zal merken.

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (1)
Op de foto lachen zij alle drie , en dat kunnen zij ook , zij hebben het voor elkaar , na vele EU tops hebben de heren groen licht gekregen om te gaan slopen en de burgers tot hun loonslaaf te maken , dat was toch hun motto om je vingers er bij af te likken .

Vandaar dat het poppenkastspel nog gewoon doorgang vind , wat inhoud een beetje te gaan mokken op elkaar in het openbaar maar gezellig aan de whiskey in het torentje van Mark.
Geplaatst op: woensdag 14 december 2011 | Door: Rinus



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer
De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...]

foto
Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker
De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...]

foto
Lente-akkoord: er worden massaal rollators gehamsterd
Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...]

foto
Joden eerst: Israelische regering moet niks hebben van zwarte Afrikanen
Illegale Afrikaanse migranten die in Israël hun geluk zoeken gaan (nog) hardere tijden tegemoet: de [...]

foto
Forenzen zijn zeurende rijken volgens GroenLinks
GroenLinks blijkt een opmerkelijke blik te hebben op forenzen. Die doen iets wat niet nodig is - zich verplaatsen - en [...]

foto
Bouterse wist sporen op plaats delict
Amper twee maanden na de amnestie voor de Surinaamse president Desi Bouterse voor de Decembermoorden in 1982, neemt [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 09:07:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 07:07:53 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 09:07:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 07:07:53 GMT) 
Procestijd pagina: 0.365 sec.