ZATERDAG 26 MEI 2012

We trekken ons amper iets aan van wat vrienden zeggen op Facebook
donderdag 22 december 2011
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Media

Blijkt  het allemaal voor niks. De halve wereld maakt op Facebook en Twitter zijn bezigheden, aankopen, voorkeuren openbaar aan zijn vrienden. En het gangbare idee is dat dat het gedrag van die vrienden beïnvloed. Dat ze ook zo'n cd willen, of zich ook afkeren van dat merk. Dat is ook de reden dat zoveel bedrijven koortsachtig proberen voet aan de grond te krijgen bij sociale media.
Maar nee. Harvard zocht het gedrag van een grote groep studenten gedurende meerdere jaren uit en komt tot de conclusie dat gedrag en voorkeuren van vrienden amper effect hebben. Je vindt het leuk om te lezen wat je vrienden doen, maar je trekt er je weinig van aan.

Bron: Techcrunch

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
Zeggen ze , maar ondertussen..Op Harvard snappen ze toch wel dat jongeren op die leeftijd niets anders doen dan na apen en dat iets toegeven heel erg moeilijk is.
Geplaatst op: donderdag 22 december 2011 | Door: Rice

Het heeft wel degelijk effect: als ik zie dat iets populair is bij die vreselijke twitteraars of Facebook adepten, ga ik daar zeker niet naartoe of koop dat product. Net zo iets als wanneer ik weet dat er ergens veel D66'ers zijn, een mooie reden om lekker thuis te blijven!
Geplaatst op: vrijdag 23 december 2011 | Door: Bob2



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Miss Travel: voor wie reislust heeft
Als je vroeger geen geld voor vakantie had, ging je met een beschreven stuk karton of met alleen je duim, langs de weg [...]

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 10:27:29 +0200 (Sat, 26 May 2012 08:27:29 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 10:27:29 +0200 (Sat, 26 May 2012 08:27:29 GMT) 
Procestijd pagina: 0.304 sec.