ZATERDAG 26 MEI 2012

Biograaf beweert dat homohater Nixon zelf homo was
donderdag 29 december 2011
Door: Monique Smits
Categorie: Cultuur - Boeken

In Amerika is het het politieke gerucht: in een binnenkort te verschijnen biografie over Richard Nixon beweert auteur Don Fulsom dat Nixon een langdurige relatie had met zakenman Charles 'Bebe' Rebozo (op de foto rechts) uit Miami, meldt de Huffington Post.
De bewering in Nixon’s Darkest Secrets komt niet van de eerste de beste: Don Fulsom is een veteraan in de politieke verslaggeving, hij volgde Nixons presidentschap op de voet. Maar wat de bewering nog pikanter maakt is dat de in in 1998 overleden Rebozo banden met de mafia zou hebben gehad. Dat meldt de Daily Mail.

De sensationele onthulling bracht The Miami Herald ertoe om het artikel rond de dood van Rebozo nog eens grondig te herlezen. De krant meldde toen dat Nixon en Rebozo meer dan veertig jaar lang vrienden waren en dat de zakenman regelmatig kwam aanwippen in het Witte Huis. "Die twee waren onafscheidelijk", herinnerde zich iemand die destijds betrokken was bij de Republikeinse presidentscampagne. "Je kunt je niet voorstellen hoe dik die twee met elkaar waren. Het leek wel alsof Rebozo de sleutel tot Nixons ziel had."
In de biografie onthult Fulsom ook dat Nixon, die bekend stond als notoir homohater en als familieman, teveel dronk, dat hij zijn vrouw Pat regelmatig sloeg en dat zijn huwelijk één grote leugen was. “In het openbaar verschenen ze echter steeds als het perfecte koppel. Ze sliepen niet eens in dezelfde kamer en tijdens vakanties sliepen ze zelfs niet in hetzelfde gebouw", schrijft Fulsom. "Rebozo ging regelmatig mee op reis, en sliep dan in een kamer naast de president. Hij had zelfs een slaapkamer in het Witte Huis."

Bronnen: The Huffington Post, Daily Mail

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
Veel homohaters hebben sterke homoseksuele neigingen. Freud beweerde al dat homohaat het gevolg was van het verdringen van deze neigingen en de haat zou dan een uiting zijn van overdekking door het tegendeel. Het toelaten van die gevoelens zou teveel angst oproepen en dat zou dan weer een gevolg zijn van een strenge (christelijke) opvoeding waarin benadrukt wordt dat homoseksualiteit een zonde is, tegennatuurlijk, enz. In de VS hebben ze waarschijnlijk ook minder moeite met uitspattingen zoals die van Clinton dan met een president die er een minnaar op na houdt.
Geplaatst op: donderdag 29 december 2011 | Door: CC

In ieder geval heeft die biograaf internationaal de aandacht getrokken met zijn bewering. De hoofdrolspelers zijn al lang dood en begraven, hij kan beweren wat hij wil.
Geplaatst op: donderdag 29 december 2011 | Door: besserwessie

Ook Ronald Reagan was homoseksueel:

http://www.youtube.com/watch?v=6duzXE-liFY
Geplaatst op: donderdag 29 december 2011 | Door: Karl Kraut

Op de Bohemian Grove waar ze 1x per jaar samenkomen gingen ook al geruchten dat er mannelijke hoeren aanwezig waren....
Geplaatst op: vrijdag 6 januari 2012 | Door: dodo



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Sarrazin: Duitsland steunt de euro vanwege de Holocaust
Volgens Thilo Sarazzin is er een rechtstreeks verband tussen de Holocaust en de euro. Het hele Europese experiment, en [...]

foto
Aan Wilders' verdiende geld gaat naar vluchtelingen
Meindert Fennema, hoogleraar politieke theorie aan de Universiteit van Amsterdam, heeft aangekondigd dat hij een fonds [...]

foto
Waarom juist mannen meer romans zouden moeten lezen
Mannen zijn goed in van alles (jagen, snoeven, autorijden), maar sociaal vaak beneden de maat. Daar is een remedie [...]

foto
Geert Wilders is aangekomen in New York
PVV leider Geert Wilders is maandagochtend aangekomen in New York. Hij gaat daar zijn boek promoten, en aldoende ook [...]

foto
Koningen en koninginnen
In 2004 kwam Delphine Boël, kunstenares én buitenechtelijke dochter van Koning Albert II van België, [...]

foto
(Foto's) Wonderbaarlijke, unieke rijdende biebs
Nederland kent de bibliobus, een rijdende bibliotheek die naar wijken gaat waar een bibliotheekvestiging ontbreekt of [...]
ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 10:50:22 +0200 (Sat, 26 May 2012 08:50:22 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 10:50:22 +0200 (Sat, 26 May 2012 08:50:22 GMT) 
Procestijd pagina: 0.288 sec.