donderdag 23 februari 2012
voorpagina politiek economie samenleving media wetenschap opinie boeken cultuur
minder lezen, meer weten

In Saoedi-Arabië mogen voortaan alleen vrouwen lingerie verkopen
maandag 2 januari 2012
Door: Monique Smits
Categorie: Samenleving

In lingeriewinkels in Saoedi-Arabië mogen voortaan alleen maar vrouwen werken. De wet uit 2006 die het mannen verbiedt om te werken in winkels waar damesmode en cosmetica wordt verkocht is nooit in werking getreden. Dat kwam mede door religieuze hardliners die zich verzetten tegen het idee dat er vrouwen werken daar waar mannen en vrouwen elkaar treffen, zoals winkelcentra.

De hoogste geestelijke, sjeik Abdul-Aziz Al-Sheikh, sprak zich recentelijk uit tegen de beslissing; volgens hem is het in tegenspraak met de islamitische wet.
Hij betoogde dat het de verkeerde kant op gaat als een vrouw oog in oog komt te staan met een mannelijke verkoper die haar zonder schaamte een bh verkoopt.
Volgens het Saoedische ministerie van Arbeid hebben er al meer dan 28.000 vrouwen gesolliciteerd op de banen in de verkoop.

Bron: Telegraph

  < 
 > 

Meer berichten:



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Compleet Frans dorp te koop voor 330.000 euro
Als je wilt, dan kun je Bussière-Galan kopen, op 40 kilometer afstand van Limoges op de rand van de Dordogne. De [...]

foto
Stiekeme TV-opnamens in VU-ziekenhuis
In het Amsterdamse VU medisch centrum hingen de afgelopen maand 35 onbemande camera's op de afdeling Spoed, die alles [...]

foto
De Telegraaf: Artsen en ziekenhuizen flessen massaal de verzekeraars
Zorgverzekeraars vergoeden, volgens De Telegraaf, op grote schaal behandelingen die patiënten helemaal niet hebben [...]

foto
Meisje in coma kan toch basketball werpen
Maggie Meier, een meisje dat praktisch haar hele leven al basketball speelde, lag tweeënhalve maand in coma, maar [...]

foto
En de winnaar is...
Hebt u zich wel eens afgevraagd welk land ter wereld de meeste koolstofdioxide uitstoot? Niet geheel verrassend blijken [...]

foto
De 5 raarste restaurants ter wereld
Condom Restaurant
‘Cabbage and Condoms’ is de naam van dit restaurant in Thailand. [...]
De Koppensneller
Griekenland bijna bankroet (13:42) Welgeld

Directeur Sociaal Cultureel Planbureau: Wilders is gevaarlijk (12:22) Elsevier

Tomtom en andere navigatie verboden in Frankrijk (12:19) De Telegraaf

Nederlanders staan flink rood (12:13) Welgeld

Honderden Rotterdamse leraren moeten taaltoets maken. Wie zakt krijgt een bijspijkercursus (10:57) Het Parool

PvdA'er Bram Peper: Spekman heeft de macht gegrepen (08:24) Elsevier

Sarah Palin dacht dat Queen Elizabeth de leiding had over de troepen in Irak (18:18) Daily Telegraph

Waarom wacht de PvdA toch op een Verlosser? (13:34) De Volkskrant

De 1e fraudefietstocht over de Zuidas (10:31) Follow the Money

Besteden rijken hun geld anders tijdens de crisis? (10:18) Welgeld

Tip en volg ons!
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Thu, 23 Feb 2012 08:04:32 +0100 (Thu, 23 Feb 2012 07:04:32 GMT)
Pagina gegenereerd: Thu, 23 Feb 2012 08:04:32 +0100 (Thu, 23 Feb 2012 07:04:32 GMT) 
Procestijd pagina: 0.353 sec.