ZATERDAG 26 MEI 2012

Toetsenbord met maar 6 toetsen
maandag 30 januari 2012
Door: Gilles Dijkman
Categorie: Media

Met de smartphones van tegenwoordig kun je je haast niet meer voorstellen dat we vroeger allemaal gebruik maakten van een mobieltje zonder touchscreen, waarbij je gewoon het gsm-alfabet moest leren. Snapkeys beweert dat deze tijd terugkomt, maar dan een stuk beter.


Snapkeys heeft namelijk een innovatief toetsenbord ontwikkeld. Een toetsenbord dat slechts uit 6 knoppen bestaat, zoals te zien is op de afbeelding. Een spatiebalk (links), een backspace (rechts) en 4 toetsen voor alle letters. Onderverdeeld aan de hand van hun uiterlijk in verschillende kleuren. De letters met één been (T, Y, F, V, I, J) zijn geel, de letters met 2 benen (W, H, A, K, X, N, M) zijn groen, de letters met onderaan een liggend streepje (E, G, U, S, L, Z, C) zijn blauw en de ronde letters (Q, R, O, D, P, B) vallen onder de roze kleur.

Erg handig voor de bezitters van een iPad of een smartphone aangezien je toetsenbord niet langer meer de ruimte op je scherm inneemt. Zoals te zien is in de video, kun je het nieuwe toetsenbord verbergen en blind typen.

Er zit ook voorspellende software bij het toetsenbord die de juiste letters voor jou raadt. Op die manier zou je slechts één keer hoeven tikken en zou het toetsenbord dan al de juiste letter invullen.

Bron: Knack

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag iPad:

foto
Miss Travel: voor wie reislust heeft
Als je vroeger geen geld voor vakantie had, ging je met een beschreven stuk karton of met alleen je duim, langs de weg [...]

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]

foto
'Volkskrant wil Joop.nl verbieden'
Philippe Remarque, sinds 2010 hoofdredacteur van de Volkskrant, wil dat de overheid Joop verbiedt, schrijft Joop. Hij [...]
De Koppensneller
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 11:19:03 +0200 (Sat, 26 May 2012 09:19:03 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 11:19:03 +0200 (Sat, 26 May 2012 09:19:03 GMT) 
Procestijd pagina: 0.312 sec.