Reacties (18)
Niets nieuws onder de zon. Joden én Moslims staan samen vijandig tegenover de Christenen. Voor beide groepen is het kruis immers een aanstoot!
2000 jaar geleden schreef Paulus al:
"Maar zoals de zoon die krachtens de natuur geboren werd de zoon vervolgde die krachtens de Geest geboren werd, zo worden nu ook wij vervolgd." (Gal. 4:29).
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Mike
In dit geval denk ik vooral aan de trukendoos van gescheiden moeders met een gehaaide advocaat.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Aad van Rooijen
Hadden die 2 gekken dat niet kunnen bedenken voordat ze kindjes gingen maken??
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Theo
De ouders zijn ziek,,allebij,,
De schade die het kind oploopt ,komt echt aleen door bijde ouders,niet van dat beetje wijwater..
Word tyd dat rechters eens wat meer naar de kindere zelf gaan luisteren wat ze wel en niet fijn vinden,
ik denk dat een kind van een jaar of 5/6 al percies kan vertellen wat het graag wil,of niet wil,,wel en niet fijn vind of erg,,klootzakke domme kuttekoppe geen goed woord over voor heeeeeeeeel veel ouders die samen een kind hebben en elkaar zo proberen uit te spelen over de hoofde van de kindertjes,,
Ze zouden verplicht op een soort van cursus moeten ...van hoe gaan we om met onze kinderen als gescheide ouders,,en de gene die het verkloot of iets doet waar het kind last van heb een boete van 500 euro,,te storten op een rekening van het kind voor later,,voor geleden emotioonelen schaden,,en de boete koppelen natuurlijk aan het inkomen van de ouder,,heb je veel geld,,veeeeel boete,,dat zal ze leren die lapzwansen
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: marco
Religie, bron van ellende. Veel subtieler kan ik het niet. Religie legt een gigantische beperking op aan de wil om gezond verstand te gebruiken. De resultaten zijn bekend...
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Pieter
Hoezo monotheisme en joods-christelijke traditie? Ja-die zin trof me, omdat ik er niet precies op kon komen, maar wel hetzelfde dacht.( Een misvatting dus van Wilders).
Even erg nog vind ik de zelfsprekendheid van de vrouw, die meent het alleenrecht te bezitten. Als je samen een kind verwekt, kan het niet anders zijn dan dat de vader dezelfde rechten heeft als de moeder.Dat gezanik heb je in de Moslimlanden, en het tegendeel tref je bij ons.Wat heeft die domheid voor zin?
Misschien het bewijs dat samen blijven voor het kind van het grootste belang is? Kinderen vergeten snel-dat is zo-maar dit is nu juist het meest funeste-ze mogen hun ouders nooit vergeten.Want daardoor wordt iets doorgesneden, wat eeuwige waarde heeft.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Suzan.
Wat is schadelijker? Religie of de zucht van gescheiden moeders om vaders buiten te sluiten? Ze mogen wel betalen maar zich verder nergens mee bemoeien.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Jean-Pierre
Elke religie ontneemt het individu het zelfbeschikkingsrecht of het nu joods-christelijk-islamitisch enz is. Deze indoctrinatie door kerkgenoorschappen (die allemaal hun waarheid verkondigen) is schadelijk voor elk kind. Hoewel de gelovigen/volgelingen niet in de gaten hebben dat zij het geloof maken en niet andersom. Zonder gelovigen geen religie. Maar zolang deze ouders zich ook laten indoctrineren en niet beseffen, dat zich als kritiekloos klapvee gedragen zal er niets veranderen.
Laat kinderen zelf een keuze maken als ze volwassen zijn, maar dring geen enkel geloof op, vanaf de geboorte. Maar bange ouders, die zich onder druk laten zetten door familie en/of kerkgenootschap, voeden kinderen op als bange medemensen.
Denk zelf na!!
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: eva
Helemaal zelf verzonnen Eva? Knap hoor. Ik denk zelf dat generaliserende haters erg bedreigend zijn voor het zelfbeschikkingsrecht van het individu. Wat iemand gelooft is voor mij bijzaak, hoe hij of zij er mee omgaat is allesbepalend.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: rood
Jesus heb het nooit zo bedoeld,,dat het reliegie zou worden,,en zeker niet de zelfbeschikking ontnemen,,of mensen er bang mee willen maken.met zijn woorden.leefden er maar wat meer mensen naar zijn normen en waarden, ,zou de wereld er een heeel stuk vriendelijker op worden.
zou het niet verkreerd vinden om het weer in te voeren op school,,dat iedereen de bijbel een keertje in zn leefen tenminsten gelezen heb,,de mensen met de meesten krietiek hebben hem niet gelezen,of snappen de goeien bedoelingen niet van het schrift
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: marco
@rood
Nee hoor. Dat haal ik uit de missie van de kerken.
Zij beweren dat de Bijbel de absolute waarheid bevat en verwerpen in feite de idee van een neutrale staat. Christelijk nationalisten zijn het – net als orthodoxe moslims – niet eens met de scheiding van kerk en staat. Zij eisen een prominente plaats voor de godsdienst in het publieke domein, pleiten voor een vervanging van de staatswetten door bijbelse wetgeving, voor de afschaffing van openbare scholen, en de invoering van de doodstraf voor homoseksuelen, godslasteraars en onkuise vrouwen. Ze verachten niet-gelovigen evenals aanhangers van andere godsdiensten en gaan ervan uit dat het christelijken de wereld moet veroveren. De gelijkenis met fundamentalistische moslims die overal de sharia en joden die in Isreal de thora willen invoeren, is opvallend. Eén van de strijdpunten van christelijke nationalisten is hun verzet tegen homoseksualiteit dat ze niet alleen zien als een ziekte, maar als een doelbewuste aanslag op de zuiverheid van de natie. Even belangrijk is hun strijd tegen de evolutieleer van Charles Darwin en hun pleidooi voor het creationisme.
Lees ik hier iets over zelfbeschikkingsrecht?
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: eva
Ja percies de kerken,,de kerken zijn jesus niet,,jesus heb ook nooit gezegt dat homo ziek zijn.
die heefd gezegd,,als er echt liefde is,bedekt dat veler zonden.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: marco
Vele vragen zich af hoe dat katholicisme is ontstaan. Het antwoord volgt nu, inclusief een weergaloos interview met P.J.Vinken.
hetvrijevolk.com/?pagina=5648
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: B.Hansen
Ka'ta ho'los.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: dagniaux
@marco: lees alstublieft uw reacties nog eens door... en dan niet wat betreft inhoud. Een spelfoutje maken kan, maar zo consequent stijl- en spellingsfouten maken is wel erg nadelig voor de leesbaarheid.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: Pieter
Ik geef die vrouw volkomen gelijk als ik die enge katholieken en protestanten, samen gristenen, hier zie. Balkenende, Rouvoet, Middelkoop, Verhagen, grotere leugenaars en volksverlakkers kun je bijna niet vinden.
Geplaatst op: woensdag 17 februari 2010 | Door: wim3
@ eva. Wat een bizarre claims. Laten we je email even doornemen.
"Zij beweren dat de Bijbel de absolute waarheid bevat en verwerpen in feite de idee van een neutrale staat. Christelijk nationalisten zijn het – net als orthodoxe moslims – niet eens met de scheiding van kerk en staat."
FOUT: De scheiding van kerk, staat en gerechtelijke macht is in de Bijbel al terug te vinden in het oude testament. De priester, de koning en de rechter hebben een eigen verantwoordelijkheid en de 1 valt niet onder de ander.
"Zij eisen een prominente plaats voor de godsdienst in het publieke domein,"
FOUT: iedereen weet dat er een enorme secularisatie heeft plaatsgevonden de laatste decennia en dat het atheistische denken de publieke ruimte steeds meer monopoliseert. Het zijn juist de atheisten die vinden dat elk andere wereldbeeld uit het publieke domein zou moeten verdwijnen. Er is helemaal niemand (ook geen christelijke partijen) die voorstellen om het atheistische denken te weren uit het publieke domein. De representatieve democratie moet een afspiegeling van haar bevolking zijn, dus een mengeling van gelovigen en ongelovigen.
"pleiten voor een vervanging van de staatswetten door bijbelse wetgeving, voor de afschaffing van openbare scholen,"
FOUT: weer precies andersom, er zijn veel meer stemmen die het bijzondere onderwijs af willen schaffen en er is geen enkele partij (ook geen christelijke) die oppert om openbaar onderwijs af te schaffen.
"en de invoering van de doodstraf voor homoseksuelen, godslasteraars en onkuise vrouwen."
FOUT: Niemand in Nederland wil de doodstraf invoeren.
"Ze verachten niet-gelovigen evenals aanhangers van andere godsdiensten"
FOUT: De bijbel leert: "Heb je naaste lief als jezelf" en zelfs "Heb je vijanden lief".
"en gaan ervan uit dat het christelijken de wereld moet veroveren. De gelijkenis met fundamentalistische moslims die overal de sharia en joden die in Isreal de thora willen invoeren, is opvallend."
FOUT: Op dit gebied zijn er grote en diepe verschillen tussen de uitgangspunten van moslims, christenen en joden. Moslims zijn inderdaad eigenlijk vanaf dag 1 erg gericht op de gewapende strijd. Zowel de profeet mohammed, als zijn volgelingen hebben zelf dat voorbeeld gegeven. Mohammed leverde zelf gewapende strijd, zijn volgelingen hadden binnen dertig jaar na zijn dood Jeruzalem veroverd en stonden binnen 150 jaar in Zuid-Frankrijk.
Jezus daarentegen, heeft zelf NOOIT de wapens opgepakt en zodra zijn discipelen dat wel deden (eenmaal in de bijbel) corrigeerde Jezus hen direct.
De joden zijn sowieso erg op zichzelf gericht en zijn niet of nauwelijks expansionistisch.
En helemaal de top van bizarheid is dan wel je opmerking dat je al de bovenstaande punten uit de "missie van de kerken" zou hebben gehaald.
Geplaatst op: donderdag 18 februari 2010 | Door: thinkfree
Zelf ben ik goed religieus opgevoed, heb een warm hart gehouden voor de goede rituelen, de mystiek, ook in andere oude wijsheden.
Gisteren Google ik 's op de woorden Orthodox en Joods/Jewish plus de trefwoorden Obsession en Neurosis... en de meest verschrikkelijk psychiatrische ellende rolde op 't scherm.
In Israel is bijv. een stichting van ex-orthodoxen, die "afvallige" mentaal en sociaal gehandicapten ex-orthodoxen bijstaat. Tal van Israelische wetenschappers duiden al sinds Sigmund Shaloom Freud die Knikkende Klaagmuurders als volslagen gestoord. Mind you: ze planten zich net zo hard voort als hun Salaam haatbaarden buren... en zijn net zo gevaarlijk
Ik kwam daarop sinds ik de fundi moslims ( = Onderwerping) met hun snufferd in het stof zie gaan, 5 maal per dag: totale dwangneurose. Besnijdenis: idem. Al die eetstoornissen rond "halal=koosjer". Met de Nederlandse Bible Belt heb ik iets meer mededogen... ze zijn niet zo irritant, of gevaarlijk en aggressief.
Wel net zo geobsedeerd door de ... Dood.
Het is levensgevaarlijk, het kruitvat dat op ontploffen staat. De waanzin. Het verschrikkelijk gebrek aan historisch besef, aan geopolitiek besef. Die verdomde Politieke Correctheid, gekoppeld aan One Person-One Vote diemokraasie... Je zou bijna weer naar het IJzeren Gordijn en Massamoordenaar Stalin terugverlangen...
Ik voorzie dit als de oorzaak en de aanleiding van WorldWar III - uitgevochten met lange slagersmessen (Nederlanders hebben de slachterijen al 30 jaar geleden verlaten, weten een keel niet te vinden)
Geplaatst op: dinsdag 23 februari 2010 | Door: fidelio ()
Reageren