Frankrijk blijft in opperste staat van paraatheid als het gaat om de oprukkende islam. Werd eerder al de burka verbannen uit het publieke domein, nu is de halal-burger aan de beurt.
Doelwit is de fastfoodketen Quick, een - de naam zegt het al - adres waar de Franse lekkerbek naartoe snelt als hij zijn hongerige maag voelt. Quick heeft besloten dat in 8 van haar 362 vestigingen enkel nog maar halalvlees in de burgers wordt gestopt en daar hebben Franse media, Franse politici én Franse intellectuelen zo hun vragen bij.
Op enkele plaatsen in het Franse rijk waar wel erg veel moslims wonen (Roubaix in het noorden, in de voorsteden rondom Parijs) is de ham uit de burgers verdwenen om plaats te maken voor kalkoen. Allemaal heel islamo-correct, maar wel een fikse tegenslag voor het Franse varken.
Marine Le Pen, de dochter van Jean-Marie en ook werkzaam in het politieke bedrijf, wil dat er op de halal-burgers nu een islamietenbelasting komt, zeg maar een kopvoddentaks. En ook een enkele linkse politicus loopt al tegen de nieuwe burgers te hoop.
In Frankrijk woedt al enige tijd een groot debat over de identiteit en u begrijpt het al, de valeurs de la La République zijn hier in het geding. In dat geval is de doodeenvoudige reflex van een koopman dat hij te koop aanbiedt waar de klant om vraagt van een volstrekt ondergeschikt belang.
Bron: The Times
Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen . | ||
![]() Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...] | ||
![]() Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...] | ||
![]() Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...] | ||
![]() Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...] | ||
![]() Lente-akkoord: er worden massaal rollators gehamsterd Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...] | ||
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf
NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos
Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt
Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool
PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws
Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws





|