Op 21 december 1988 spatte een Pan Am toestel boven het Schotse plaatsje Lockerbie uiteen, onderweg van Londen naar New York. Oorzaak: een aan boord gebrachte koffer met een semtexbom ontplofte. Alle 259 inzittenden kwamen om.
Na veel omspeuringen bleek Abdelbaset Ali Mohmed al-Megrahi de dader te zijn en hij zou de rest van zijn leven in het Schotse gevang doorbrengen.
Maar wat gebeurde? De zwaar zieke Megrahi (prostaatkanker) was in een terminaal stadium beland en de Schotse rechters leek het daarom beter dat hij zijn laatste adem uitblies in zijn vertrouwde Libië. Ergo: de terrorist werd een half jaar geleden vrijgelaten en keerde tot verbijstering van de nabestaanden van de ramp terug naar huis.
En, zult u zich wellicht afvragen, is de dood al ingetreden? Hebben we soms even niet opgelet en de overlijdensadvertentie van Megrahi gemist?
Nee nee, geen paniek - er is u niets ontgaan. Want vandaag meldt The Sunday Telegraph dat de dader onder luxueuze omstandigheden met zijn familie in Libië leeft en ... de patiënt maakt het uitstekend!
Raadselachtig is het wel, hoe enkele Schotse prostaatspecialisten zo zeker wisten te melden dat het laatste uur had geslagen - hoe goed dit de Britse regering ook uitkwam om zo de verhoudingen met kolonel Gadaffi te verbeteren.
Wat hier aan de hand is? Complot? Artsen soms omgekocht? Niemand die het weet. Maar fijn om te horen dat Abdelbaset Ali Mohmed al-Megrahi het goed maakt en dat het nare moment van de dood vooralsnog op zich laat wachten.
Bron: The Sunday Telegraph
Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen . | ||
![]() Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...] | ||
![]() Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...] | ||
![]() Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...] | ||
![]() Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...] | ||
![]() Lente-akkoord: er worden massaal rollators gehamsterd Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...] | ||
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf
NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos
Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt
Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool
PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws
Lady Gaga komt met eigen socialenetwerksite (18:33) Het Laatste Nieuws





|