ZATERDAG 26 MEI 2012

Alleen als je mooi bent
dinsdag 13 april 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving

Daten is een hele industrie en ondernemers in deze business pretenderen dat ze de klanten kunnen geven waar die om vragen. Vraag en aanbod worden als het ware op een vakkundige wijze samengebracht en dan kan enkel door grondige selectie.
Een van de criteria die daarbij soms wordt gehanteerd is uiterlijke schoonheid. Wie mooi is mag binnenkomen in het domein waar andere mooie mensen verkeren en hopelijk gebeurt er dan iets moois. 
The Times ging een kijkje nemen in een geziene Londense nachtclub bij Oxford Street waar enkel mooie mensen op elkaar werden losgelaten, alles onder de supervisie van Beautiful People, een netwerk dat sinds 2002 bestaat. De aanwezigen werden gekozen uit duizenden gegadigden die zich allemaal hadden aangemeld bij 'the largest network of attractive people in the world.'
De journalist van dienst moet toegeven dat het een prettig gevoel geeft als je de selectie hebt gehaald. Leuk om elkaar zo te bewonderen en van jezelf het gevoel te hebben dat je er zondermeer mag zijn.
Een van de meisjes in de zaak moet wel toegeven dat ze zich hier erg op haar plaats voelt. Als je mooi bent, heb je vaak te kampen met jaloerse vriendinnen die natuurlijk een stuk lelijker zijn en met mooie mensen onder elkaar is het gewoon meer fun.
Ach, zegt een andere schoonheid, iedereen die zit te daten, let toch alleen maar op de foto's die de verschillende sites prijsgeven - de rest is bijzaak. Ze vindt het wel zo overzichtelijk dat bij deze gelegenheid alleen maar naar iemands uiterlijk is gekeken, dat scheelt veel gedoe. 
Beautiful People begon in Denemarken, bracht mooie Denen en mooie Deense vrouwen bijeen en wie weet leidde dat tot veel mooie Deense babies. Later kwamen daar andere landen bij en de organisatie kent inmiddels 500.000 leden wat misschien veel lijkt, maar op 6 miljard mensen... In Groot-Brittannië zijn 40.000 mensen lid en werden 2 miljoen belangstellenden geweigerd. Die verhouding is vrij pittig, maar, zo zegt The Times, we hebben het wel over Engelsen... In Rusland werd slechts de helft van de aanmeldingen afgewezen.
Het feestje in Londen is blijkens het krantenstuk bijzonder geanimeerd. Ach, zegt een vrouw aan de bar, het is natuurlijk een beetje vreemd hoe we hier bij elkaar zitten; eigenlijk ben ik ertegen, maar als ik uitga heb ik gewoon geen zin om mensen tegen te komen die dik en kaal zijn.

Bron: The Times

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
The beautiful people, the beautiful people
It's all relative to the size of your steeple
You can't see the forest for the trees
You can't smell your own shit on your knees
Geplaatst op: dinsdag 13 april 2010 | Door: Marilyn Manson ()

"... maar als ik uitga heb ik gewoon geen zin om mensen tegen te komen die dik en kaal zijn." --- Dit is een mooi pleidooi voor huwelijks-selectie op uiterlijk! Mijn kinderen, met hun plompe neuzen en knokige knieën, komen nu al niet meer aan de man of vrouw, laat staan dat ik wil weten hoe hún koters - god verhoede dat ze d'r ooit komen - eruit zien! Nee, mooi heeft de toekomst, en daar mag best via scanning en genetica, naar toegewerkt worden.
Geplaatst op: woensdag 14 april 2010 | Door: Jurre Jorritsma

Eugenitica FTW

Alleen zal de toenemende mooiheid van het volk een afnemend IQ tot gevolg hebben, zeker gezien het bovenstaande stukje en de aangehaalde quote's vrees ik dat we eindigen als een stelletje bloedmooie klapjosti's

maar dan ook weer, wat is eigenlijk het verschil met nu, neem Hans Hoogervorst, spoeglelijk en getooid met een IQ vergelijkbaar met een bos radijs... die mag al kwijlend eerst het zorgstelsel om zeep helpen en vervolgens toezicht gaan houden op de financiële markt

Als ie nou leuk om te zien was geweest hadden we tenminste de foto's nog gehad, nu hebben we niets...

Over Ab Klink begin ik maar helemaal niet, behalve dit, Ab, je bent een prima voorbeeld dat je met Trisomie21 heus nog wat kunt bereiken...
Geplaatst op: donderdag 15 april 2010 | Door: Marilyn Manson ()

De ouders van Ab wisten waarschijnlijk wel toen ze in de wezenloze oogjes van hun zoon keken dat het niet veel ging worden.

Vandaar ook de voornaam, hoefde hij niet het hele alfabet te leren, slechts de eerste twee letters...
Geplaatst op: donderdag 15 april 2010 | Door: Marilyn Manson ()



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecuen
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 16:11:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 14:11:53 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 16:11:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 14:11:53 GMT) 
Procestijd pagina: 0.338 sec.