ZATERDAG 26 MEI 2012

Hoe je van je man een knuffelbeer kunt maken
vrijdag 30 april 2010
Door: Désirée du Roy
Categorie: Wetenschap

Dat er een stof is, oxytocine , die zorgt voor binding en empathie is al een tijdje bekend. De stof heeft ook iets te maken met de hechting van moeders aan hun kinderen en lijkt ook iets van doen te hebben met autisme.
Maar er is nu een praktische toepassing bedacht. Onderzoekers in Duitsland splitste een groep mannen in twee delen. De ene kreeg een neusspray waar niets in zat. Het andere deel kreeg via de neus oxytocine ingespoten. Vervolgens werd aan beide groepen een serie foto's getoond. Van huilende kinderen, kinderen die met dieren spelen, en een rouwende man. De controle groep reageerde zoals mannen reageren: amper. De groep die de neusspray had gekregen regeerde helemaal niet zoals mannen, ze reageerde als vrouwen.
Het nieuws, dames, wordt nog beter. Oxytocin is als neusspray gewoon te koop. Want het wordt als medicijn voorgeschreven aan vrouwen die problemen hebben met borstvoeding. In Nederland heb je dus een recept nodig. Maar op internet is het te koop. Link 2 helpt u op weg.

 

Bronnen: The Daily Telegraph, Oxytocine spray

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag empathie:

Reacties (10)
Nee nee nee Nee!
Geplaatst op: vrijdag 30 april 2010 | Door: Kodo

Ha, een vorm van hormoontherapie. Hoe je van een wilde, uithuizige kat ook een schootkat kan maken. Zoals een gecastreerde kater een stuk rustiger en huiselijker wordt, omdat z'n klokkenspel is verwijderd, kun je een emotionele analfabeet (die waarschijnlijk weinig van het hormoon oxytocine heeft) met een snuifje oxytocinespray een beetje aanhankelijker maken.

En nu nog verplichte chemische castratie aan alle intredende priesters geven. En niet te vergeten aan plegers van huiselijk geweld en zedencriminelen. Want een teveel van een bepaald hormoon (testosteron in dit geval) is natuurlijk ook een probleem.

Hormoonbalans. Vrouwen die in de overgang raken en mannen die prostraatkanker krijgen weten hoe belangrijk dat is. (En natuurlijk slachtoffers van sexueel of anderszins gruwelijk geweld, veroorzaakt doordat dat verantwoordelijke hormoon de macht krijgt over de rede en gevoelens voor moraal.)
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: niemand

Iedereen aan de spray graag, heerlijk, de wereld zal er stukken op vooruitgaan.
Geplaatst op: zondag 2 mei 2010 | Door: janb

VERBIEDEN!!!!
Dit wordt de dood van de man
Geplaatst op: maandag 3 mei 2010 | Door: Alex

Dat oxytoxine de wereld vernietigt blijft verborgen, ook de 'maakbare' knuffelman is een gevolg van de (sociaal-emotionele) feminisering, al te vaak vanwege opportune egonomische motieven anti-sociaal en destructief, karaktermoord op jongens-mannen-vaders, met als ultieme doel scheiding in wezen 'gezinsmoord' op kinderen&vaders. De 'common sense' is gemanipuleerd, alle gezond gevoel&verstand ten spijt, het beschadigen van mannenbelangen is een vrouwenbelang en liefst in samenspanning met overheden en middels kinderen als wapen.
Geplaatst op: vrijdag 14 mei 2010 | Door: AdVader

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: woensdag 7 juli 2010 | Door: chanel jewelry ()

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: maandag 26 juli 2010 | Door: libe

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 10 augustus 2010 | Door: weifeng

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: zaterdag 28 augustus 2010 | Door: discountbagshop

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: vrijdag 17 september 2010 | Door: kellygreen



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Vinden mannen dom uitziende vrouwen aantrekkelijker?


Mannen op zoek naar een one-night-stand blijken de voorkeur te geven aan een niet al te pientere, dronken [...]

foto
Top 10 nieuwe diersoorten
Elk jaar worden er nieuwe, onontdekte diersoorten gevonden. Het International Institute for Species Exploration[...]

foto
Max Planckinstituut: Elke 10 tot 20 jaar kans op ernstige kernramp
De kans op een ernstige kernramp werd altijd geschat op eens in de 2000 jaar of zelfs eens in de 100.000 jaar. Maar [...]

foto
Waarom we vaak kiezen wat de ander ook kiest
Al op het schoolplein of in de speeltuin willen kinderen altijd met hetzelfde speelgoed spelen. Maar ook in latere [...]

foto
Hoe word je astronaut (en wat schuift het?)
Hoe word je astronaut? Vanuit het internationale ruimtestation ISS adviseert André Kuipers om een [...]

foto
We hebben hersenen, omdat we bewegen
Wat we waarnemen met onze ogen, oren en andere zintuigen, wordt door onze hersenen verwerkt zodat we passend kunnen [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 18:07:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:07:53 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 18:07:53 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:07:53 GMT) 
Procestijd pagina: 0.306 sec.