ZATERDAG 26 MEI 2012

Gordon verliest, Duffy verdient
zaterdag 1 mei 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

In Engeland kun je aan kranten verdienen. Gillian Duffy, de vrouw die werd uitgescholden door Gordon Brown, gaat dat bewijzen. Ze ging afgelopen woensdag in haar woonplaats Rochdale op weg om brood te kopen, kwam de campagne van haar politieke held Gordon Brown tegen, maakte een praatje met de wereldleider, en zorgde er voor dat Brown volgende week vrijdag Dowingstreet moet ontruimen.
Dat is een verhaal. En omdat voldoende mensen zo'n verhaal willen lezen, is dat verhaal ook geld waard.
Duffy heeft, geadviseerd door een slimme neef, besloten dat ze haar ervaring gaat verzilveren. Er is door vrijwel alle grote kranten geboden - ze kreeg 20 aanbiedingen - en kennelijk door de  tabloid Mail on Sunday heet meest.
Zondag zal Duffy in die krant uit de doeken doen hoe het voelt om als levenslange Labour-aanhanger te worden beledigd door de Labourleider.
Vijf dagen later zijn de verkiezingen

 

Bron: Wall Street Journal

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (10)
Er is weer hoop voor Engeland.
Die Brown liet weer eens goed zien hoe achterbaks socialisten zijn.
Cohen is een nog grotere gluiperd.
Amsterdam naar de klote helpen en dan de gore moed hebben om het ook voor heel Nederland te gaan verknallen.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: Bertus

Er is weer hoop voor Engeland.
Die Brown liet weer eens goed zien hoe achterbaks socialisten zijn.
Cohen is een nog grotere gluiperd.
Amsterdam naar de klote helpen en dan de gore moed hebben om het ook voor heel Nederland te gaan verknallen.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: Bertus

Pfffff, vindt het wel een vreselijk hypocriete verontwaardiging. Er zijn zat publieke figuren (politici, beroemdheden) die een deel van hun kiezers of publiek heimelijk minachten. Ze hebben wel hun stemmen, kijkcijfers of entreegeld nodig en hangen daarom de aimabele menspersoon uit in de media, maar stiekem hebben ze helemaal niets met die lezers, kijkers of stemmers. Maar dat geven ze natuurlijk nooit openlijk toe, want dan is het gedaan met hun populariteit.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: niemand

Hoe dan ook, het geld is Gillian Duffy zeer gegund. Koop er maar iets moois voor! (een nieuwe jurk bijvoorbeeld)
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: Aad van Rooijen

Je kunt dit overigens ook doortrekken naar Nederland.

Dit mens ís ook waardeloos. Ze heeft werkelijk in haar zielige bestaan geen verschil gemaakt. Lelijk, klein, waarschijnlijk stinkt ze ook.

En los daarvan. Waarom hecht iemand waarde aan haar mening? Denken mensen nu echt dat zo'n gedrocht de economische crisis kan uitleggen?

Brown heeft gewoon gelijk. Dit ís een misbaksel, dit ís een gedrocht, dit ís iemand die eigenlijk geen mening mag hebben.

Maar goed, zo werkt het al lang niet meer. Sinds internet, en in Nederland sinds Fortuyn, mag iedereen een mening hebben en verwacht iedereen dat die mening ook gehoord wordt, en dat er wat mee gedaan wordt. Zo krijg je dus burgers die schreeuwen, alleen omdat ze het recht hebben om te schreeuwen. En dat leidt dan dus tot zoutloze, inhoudsloze, compromisloze, politici als Wilders.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: HB ()

Brown is mijn held, ik zou meteen op Labour gaan stemmen als hij zich niet had verontschuldigd daarna.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: Adanedhel

@Aad van Rooijen Uw reactie zegt iets over het dedain waarmee op mensen als mevrouw Duffy wordt neergekeken.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: John S

Ik dacht dat ze bij vrouwen als Duffy inmiddels het stemrecht imiddels wel ontnomen zouden hebben? Wat een parasitaire publiciteitsgeile aandachtsjuniie is dat zeg! Als ik Brown was wed ik leeker ergens Director.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: Roland ()

That brooding, dithering, smearing, ill tempered Brown should be punished.

If Gillian Duffy can help the punishment it will be wellcome.

Let the British vote him to hell.
Geplaatst op: zaterdag 1 mei 2010 | Door: besserwessie

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 24 juni 2010 | Door: 465721



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen
.

foto
Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg
Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...]

foto
Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos
Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...]

foto
Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer
De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...]

foto
Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker
De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...]

foto
Lente-akkoord: er worden massaal rollators gehamsterd
Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 18:08:24 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:08:24 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 18:08:24 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:08:24 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.