ZATERDAG 26 MEI 2012

Wat zijn de codes?
dinsdag 18 mei 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving

Ook in Duitsland is men weleens het spoor bijster als het gaat om de vraag hoe iemand zich dient te gedragen. Vandaag biedt Die Zeit een quiz die de zakenman een handje vooruit helpt. 'Wie gut sind Ihre Business-Manieren?' staat boven het stuk en aan de hand van 10 vragen krijgt u het antwoord.
Neemt bij ontmoetingen de hoogste baas het initiatief tot het schudden der handen? In hoeverre worden titels in de strijd geworpen bij een eerste kennismaking? Hoe schuif je, als je te laat bent bij een meeting aan? En hoe geef je de vrouw van de Duitse president een handkus?
Ga naar de link en u krijgt het antwoord op de vraag hoe gemanierd, danwel onwetend u bent op het vlak van de omgangsvormen.

Bron: Die Zeit

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (1)
Ik moet daar niet heen: 3 van de 10 vragen juist beantwoord. Maar het gemiddelde is ook maar 5 van de 10, dus veel te schamen is er eigenlijk niet. En de vragen waren grotendeels irreëel.
Geplaatst op: dinsdag 18 mei 2010 | Door: Frits B



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Deze vrouw kleedde zich als Obama voor de lol van Berlusconi
Nu hij geen macht meer heeft, is de aandacht voor de fratsen van Silvio Berlusconi verslapt, maar uit de processen [...]

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 18:41:04 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:41:04 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 18:41:04 +0200 (Sat, 26 May 2012 16:41:04 GMT) 
Procestijd pagina: 0.342 sec.