ZATERDAG 26 MEI 2012

Parijs-Nice te voet: illegalen voeren actie tegen Frans uitzettingsbeleid
maandag 31 mei 2010
Door: Marjolein Corjanus
Categorie: Politiek

Vandaag, 31 mei, hopen ze in Nice aan te komen: de meer dan tachtig illegalen die op 1 mei te voet uit Parijs zijn vertrokken. Op 31 mei vindt in Nice de Frans-Afrikaanse top plaats waarop Frankrijk vergaande overeenkomsten met de verschillende Afrikaanse regeringen wil sluiten waardoor het mogelijk wordt illegalen nog makkelijker het land uit te zetten. Ook willen de illegalen protesteren tegen het steeds strengere Franse uitzettingsbeleid dat onder meer een uitbreiding van het aantal asielzoekerscentra beoogt en strengere controles, zelfs van ontlasting. 
De organisatoren van de protestmars eisen dat de 'sans-papiers', die over het algemeen netjes hun belasting betalen, worden gelegaliseerd en zijn van mening dat de beoogde maatregelen alleen maar vreemdelingenhaat en racisme in de hand werken. Bij de aankomst van hun tocht, die door veel Franse media wordt gevolgd, willen de illegalen er bij de verschillende Afrikaanse delegaties op aan dringen niet aan het uitzettingsbeleid mee te werken. Tot nu toe zou alleen Mali hebben toegezegd met de actievoerders te willen praten.

Bron: Le Monde

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (3)
Als ze gelijk doorlopen naar algerije,dan is het probleem op gelost
Geplaatst op: dinsdag 1 juni 2010 | Door: rosher

Mensen zijn mensen en we hebben maar 1 aarde MAAR....
Deze mensen zijn illegaal Ze verzetten zich tegen het uitzettingsbeelid van Frankrijk. Dat is toch de dwaasheid gekroond!! Je kunt het verglijken met een dief die protesteert tegen het feit dat diefstal strafbaar is.
Wanneer je illegalen niet uitzet en dus net zo bahandelt als legalen dan valt het onderscheid weg en is IEDEREEN in feite uitgenodigd Dan hoeven we helemaal geen grenzen meer en dus ook geen politie meer en geen regeringen meer Voorkom deze chaos en behoudt a.u.b. de rechtstaat.
Geplaatst op: dinsdag 1 juni 2010 | Door: anton

We hebben hier hetzelfde probleem in Arizona. (en Texas, Californie en Nieuw Mexico).

Maar gelukkig heeft Arizona een standvastige goeverneur waar de meeste Amerikanen blij mee zijn. Obama niet natuurlijk. Maar die is zelf illegaal.
Geplaatst op: dinsdag 1 juni 2010 | Door: Marjo



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen
.

foto
Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg
Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...]

foto
Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos
Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...]

foto
Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer
De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...]

foto
Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker
De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...]

foto
Lenteakkoord: er worden massaal rollators gehamsterd
Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 19:38:30 +0200 (Sat, 26 May 2012 17:38:30 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 19:38:30 +0200 (Sat, 26 May 2012 17:38:30 GMT) 
Procestijd pagina: 0.344 sec.