ZATERDAG 26 MEI 2012

De wijnkelder, het nieuwe statussymbool
dinsdag 6 juli 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving

De wijnkelder is het helemaal, als we The Daily Telegraph moeten geloven. De huisbioscoop en in de inloopkast, tot voor kort nog onmisbaar voor wie anderen de ogen wilde uitsteken, zijn vervangen door een eigen kelder vol met flessen wijn. 
The Daily Telegraph citeert een aannemer die de komende tijd helemaal is volgeboekt. Want je kunt wel op zoek gaan naar een huis met een kelder, maar je kunt hem ook laten bouwen; en dat past weer in de trend om minder snel te verhuizen (veel stress, veel kosten) en het huis waar je woont aan te passen aan je wensen. 
Als we de krant moeten geloven, zijn de kosten relatief laag. Wel is het de bedoeling dat na het bezit van de kelder ook een interessante collectie wijn wordt ingeslagen. Topppunt van snobisme in zo'n geval: je kelder volstoppen met flessen wijn van je eigen wijngaard.

Bron: The Daily Telegraph

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (5)
Als je de wijnkelder naast de huisbioscoop aanlegt kun je je tijdens het kijken naar de film een glaasje wijn laten inschenken door je kortgerokte assistente.
Geplaatst op: dinsdag 6 juli 2010 | Door: Aad van Rooijen

In West Nederland heeft bijna niemand een kelder. Dan ben je dus aangewezen op een wijnklimaatkast, ook een goede manier.
Geplaatst op: dinsdag 6 juli 2010 | Door: Bert

Ik heb een wijnkelder (en een fitnesskelder) en het bevalt inderdaad prima. Eerst wat trainen en dan een flesje mee naar boven.
Geplaatst op: dinsdag 6 juli 2010 | Door: Ronald|

eigen finca, eigen druiven, eigen wijn
Geplaatst op: woensdag 7 juli 2010 | Door: Zambezi ()

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 8 juli 2010 | Door: bracelets ()



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecuen
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 17:05:55 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:05:55 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 17:05:55 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:05:55 GMT) 
Procestijd pagina: 0.347 sec.