ZATERDAG 26 MEI 2012

Obama is een narcist
zondag 11 juli 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Narcisme wordt gekenmerkt door een obsessie met de persoon zelf (vaak het uiterlijk), egoïsme, dominantie, ambitie en gebrek aan inlevingsvermogen. Iemand die narcistisch gedrag vertoont, noemt men een narcist. Charles Krauthammer, gezaghebbend columnist van The Washington Post stelt vast dat Barack Obama aan dat ziektebeeld voldoet. Vol van zichzelf, niet van anderen en zelfs niet van het land waar hij de president van is. Sterker: hij lijkt zich te schamen voor de VS. Voorbeeld: toen hij de president van de schurken- en roofstaat Kazakstan. Iemand die bij die ontmoeting aanwezig was vertelde dat Obama de medepresident vertelde dat Amerika ook nog heel wat moet verbeteren aan zijn


democratie.
Krauthammer geeft meer voorbeelden van de kennelijke minachting die Obama heeft voor zijn land en de tevredenheid die hij heeft met zichzelf.
Bescheidenheid is goed, zegt Krauthammer. En de VS hebben wel dingen waar bescheidenheid bij past. Maar wat jammer is, is dat bescheidenheid Obama helemaal verlaat als het over hemzelf gaat. Let maar eens op hoe vaak hij 'I' of 'me' of 'mine' zegt. "My secretary of homeland security," "my national security team," "my ambassador."
Misschien niet zo idioot voor een man wiens voornaamste prestatie voor hij president het schrijven van twee autobiografieën was.
Obama is niet de eerste president die het goed voor heeft met zichzelf. Maar wat vreemd is, is dat de president dol is op zichzelf , maar amper op Amerika.

Bron: The Washington Post

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag Obama:

Reacties (5)
aangaande Amerika lijkt het me juist heet gezond iets te willen veranderen...
Geplaatst op: zondag 11 juli 2010 | Door: marietjejansen

Krauthammer: "There was no finer expression of belief in American exceptionalism than Kennedy's."

Haha, over collectief narcisme gesproken.

After Obama's April meeting with the president of Kazakhstan, Mike McFaul of the National Security Council reported that Obama actually explained to the leader of that thuggish kleptocracy that we, too, are working on perfecting our own democracy.

Ja, aan de kleptocratie Federal Reserve, Goldman Sachs e.d. gaat toch Obama niks doen. Je moet wat zeggen, dus dan gooi je er wat bon mots over democratie tegenaan.
Geplaatst op: zondag 11 juli 2010 | Door: Karl Kraut

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: maandag 12 juli 2010 | Door: xiao0 ()

Hij heeft geen enkele reden om dol op Amerika te zijn, aangezien hij zelf een Keniaan is.
Geplaatst op: dinsdag 13 juli 2010 | Door: McPhart ()

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: zaterdag 7 augustus 2010 | Door: replica watches



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen
.

foto
Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg
Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...]

foto
Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos
Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...]

foto
Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer
De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...]

foto
Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker
De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...]

foto
Lente-akkoord: er worden massaal rollators gehamsterd
Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 17:15:50 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:15:50 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 17:15:50 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:15:50 GMT) 
Procestijd pagina: 0.357 sec.