Je hebt prachtige boeken (en films) over jongens die naar de grote stad gaan om het daar te maken. Helaas, het leven in de grote stad is hard en tenslotte keert de veelbelovende jongeman terug naar de streek waar hij vandaan kwam, sadder but wiser. Je hebt boeken over dit mooie onderwerp maar in het echt bestaan zulke verhalen ook.
We moesten hier even aan denken toen we lazen dat Mel Gibson zou overwegen terug te keren naar Australie. De geplaagde auteur wordt achtervolgd door een Russische vrouw en ex-vriendin die hem beschuldigt van huiselijk geweld.
De Daily Mail meldt nu dat Gibson zijn New Yorkse mansion voor een bespottelijk bedrag van de hand heeft gedaan, voor zo'n 20 miljoen dollar - miljoenen lager dan de werkelijke waarde. 'Troubled Mel' beging in Malibu een soortgelijke actie en zette zijn huis aldaar te koop.
Het mooie is dat zijn ex-vrouw Robyn nog steeds achter hem staat en niks gelooft van de verhalen dat hij in dronkenschap vrouwen zou slaan. Ook alle 7 kinderen van het stel zouden nog steeds aan zijn kant staan.
De ondertoon van dit stuk in de Mail is dat alles nog goed kan komen. Als Gibson nu terugkeert naar zijn ex en als ze daarna samen een goed heenkomen zoeken in het land van herkomst, in Australie.
Het is een mooi idee, net zo mooi als boeken over jongens die de grote stad de rug toekeren, en en passant wordt hier getoond waarom de Daily Mail een krant is met een grote lezersschaar.
Bron: Daily Mail
![]() Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...] | ||
![]() Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...] | ||
![]() De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...] | ||
![]() Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...] | ||
![]() Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf. De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...] | ||
![]() Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecuen Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...] | ||
Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant
Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5
Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf
NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant
Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos
Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt
Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned
Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool
PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws





|