ZATERDAG 26 MEI 2012

Schrijf mannen niet te snel af
donderdag 22 juli 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving

De mode om mannen te beschimpen, te beledigen, te honen en uit te lachen duurt nu al betrekkelijk lang - eigenlijk net zo lang als de laatste feministische golf. Mannen zijn gewelddadig, monomaan, ze zijn crimineel, drinken te veel en het is inmiddels een hele waslijst met gebreken die we zowat dagelijks krijgen voorgeschoteld.
Op de arbeidsmarkt hebben vrouwen zich inmiddels voorgoed genesteld en op de huwelijksmarkt is steeds minder vraag naar modale mannen; als ze niet slim en succesvol zijn kunnen ze wel vergeten dat iemand met ze trouwt, waarna ze teveel gaan drinken en andere ongewenste gedragingen vertonen.
Het is langzaamaan een gangbaar idee geworden dat de man in de post-industriele samenleving een overbodig relict is uit voorbije tijden. Sociale intelligentie, open communicatie, stilzitten - alles wat deze tijd vraagt, kan hij niet bieden.
Vandaag maakt Nicholas D. Kristof in The New York Times bezwaar tegen deze 'the-end-of-man' mode. Mannen bezetten de laagste posities in de samenleving maar ook de hoogste. En wat zouden vrouwen er trouwens mee winnen als ze 'definitief' afrekenen met mannen? 
De 'battle of the sexes' is een schim die geen normaal mens nastreeft, zo meent hij. Mannen zijn in een samenleving op talloos veel manieren van nut, zoals vrouwen dat ook zijn.

Bron: The New York Times

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (2)
eerst was het: onderschat jezelf niet als vrouw......

nu lijkt het meer op: overschat jezelf niet als vrouw.

de mannen bezetten de onderlaag en de bovenlaag......

zitten vrouwen daar dan ALLEEN maar tussen in...???

kijk eens om je heen, ook tussen de regels en besef dat het wel wat anders ligt, niet altijd gemeten kan worden, wat niet inhoudt dat het er niet is.

dat er verschuivingen zijn, lijkt me helder, dat vrouwen geen 40 urige werkweek willen invullen is laatst ook al weer helder geworden.

er komt meer balans, maar nooit een verschuiving van zwart naar wit.

afschrijven................wat een woord, zegt op zich al genoeg.
Geplaatst op: donderdag 22 juli 2010 | Door: freek

Blijft de vraag waarom zij gewantrouwd word, ook door zij mensen.
Zet mannen op een kluitje met genoeg drank en vervolgens zuipt het merendeel zich naar een coma.
Doe het zelfde met vrouwen dan gebeurt er niets tot een man binnenkomt met looks.
Dan gaat er een trukendoos open wat ooit in het paradijs begon .
Dat veroorzaakt oorlog en vrede.
Een noodzaak om de mens vooruit te helpen op de lange weg die alleen bekend is bij haar en niemand anders.
Geplaatst op: donderdag 22 juli 2010 | Door: Bas



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]

foto
Dit is de nieuwe woning van Vestia-baas Eric Staal
Hier woont hij binnenkort schrijft De Telegraaf.  De gewezen Vestiatopman Erik Staal. In een zeer [...]

foto
Zeven veel voorkomende verwondingen tijdens het barbecuen
Zwoele zomeravond. Kooltjes aan en vlees zijn ontdooid. Biertje in de hand en al drie achter de kiezen. Helemaal klaar [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 17:37:02 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:37:02 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 17:37:02 +0200 (Sat, 26 May 2012 15:37:02 GMT) 
Procestijd pagina: 0.348 sec.