Reacties (11)
Die Russen zijn zo gek nog niet--waarom moeten wij dat dan denken? Er zal best een kern van waarheid inzitten. Maar ja--ik zit altijd in dit soort story"s te wroeten, ze zijn altijd spannend, en je krijgt een andere kijk op sommige zaken. Misschien worden we wel onnozel gehouden. (zoiets is altijd rommelig, maar wel leuk)
Geplaatst op: vrijdag 23 juli 2010 | Door: Suzan
Als er 1 land ter wereld is waar men helemaal niets begrijpt van het hoe en wat van drugs dan is het de verenigde staten wel.
Maargoed. Als de Russen opgelet hadden hadden ze geweten dat het tot de gebruikers in de meer welvarende landen is doorgedrongen dat heroine voor losers is.
Wie drugs wil doen doet coke. Maar daar zullen de Amerikanen ook wel achter zitten volgens de Russen.
Geplaatst op: vrijdag 23 juli 2010 | Door: Ronald|
Een regering die werkelijk de drugs wil uitbannen, die kan dat. China deed dat met de opium, maar Engeland ( Brittish east India Company) leverde die opium en begon een oorlog om het land weer aan de drugs te krijgen.
Mullah Omar deed de opium-teelt afnemen van 50.000 ha ( in het jaar 2000) naar 5000 ha het jaar daarna.
Toen viel Amerika binnen en nu is het ruim boven de 200.000 ha.
CIA en drugs, dat verhaal is al heel oud. En heel waar, vrees ik.
Hier is een recent artikel van Global research: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=20210
Een oud CIA agent, Michael Ruppert, is al decennia lang een klokkeluider over CIA en drugs. Een wonder dat de man nog ( een beetje) leeft. http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Ruppert
Voor de goede orde: CIA en misschien ook wel Navo ( ten dele) worden door de echte Power Elite gebruikt voor dit soort handel. Dat is mijn indruk.
Ik denk dat de Russen sinds 1990 veel eerder enbeter weten wat er wel en niet in de wereld om gaat dan wij.
Geplaatst op: vrijdag 23 juli 2010 | Door: Piet
@Piet
MUahahahahahahahahahahahahahahahahahaHAhaHaha!
Ach ja WHITE NOISE! ;)
Geplaatst op: zaterdag 24 juli 2010 | Door: Fred
Door toe doen van de usa en brazil is de minimum prijs voor koffie geschrapt De koffie boertjes in colombia die het al niet makkelijk hadden zijn over gestapt op cocaplanten
En over afganistan,na 9-11 moest al qaida en bin laden worden opgeruimd Ze hadden opleidingskampen in afganistan deze moesten worden vernietigd Ze bezetten nu het land en vechten tegen de taliban
Geplaatst op: zaterdag 24 juli 2010 | Door: de bonn
Fred de RATIONALIST is er weer.
U weet wat dat betekent, toch?
Dat je slechts dìe zaken voor waar aan neemt die je -- na deductie en inductie ( empirie) gepleegd te hebben-- met de ratio kan begrijpen. De wetten van oorzaak en gevolg, de zwaartekracht etc., dat zijn dan de eisen waar alles aan moet voldoen, wil je het voor waar aannemen) ,
Nu heb ik een hele rits aan wondertjes opgesomd (*) waar U aan gelooft , omdat U de officiele 911 versie voor waar aannneemt. Geloven in wonderen èn rationalist zijn, dat gaat niet samen, Fred.
Een echte rationalist gaat dan meteen aan het werk, bang dat hij zich vergist.
U niet. Van U heb ik niets meer vernomen.
Maar nu verschijnt u weer.
U doet een poging mij uit te schelden ( zo noem ik al die denigrerende uitingen waar verder niet één argument aan te pas komt.)
Mijn verdict: Fred is onder de maat.
Tot ziens Fred. Het ga U goed.
(*) http://www.welingelichtekringen.nl/engelse-moslims-verheugen-zich-p-de-komst-van-de-paus.html
Geplaatst op: zaterdag 24 juli 2010 | Door: Piet
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan
Reageren