ZATERDAG 26 MEI 2012

Woody Allens meesterlijke marketingzet
dinsdag 3 augustus 2010
Door: Monique Smits
Categorie: Media

Het bewijs is geleverd: Carla Bruni kan niet acteren. Tot ergernis van regisseur Woody Allen. Op de set van Midnight in Paris had Bruni 35 takes nodig voor een doodeenvoudige scène: met een stokbrood onder de arm een kruidenierszaak binnenstappen. Althans, dat schrijft de Engelse Daily Mail, de tabloid die niet vies is van het aandikken van een verhaal. Maar de Daily Mail publiceert er wel een reeks foto's bij waarop Woody Allen en mannelijke hoofdrolspeler Clive Owen instructies lijken te geven aan een alsmaar meer beduusd kijkende Bruni. De Franse first lady speelt in Allens relatiekomedie, waarvan de inhoud nog strikt geheim blijft, een bijrolletje als glamoureuze museumdirectrice.
En aangezien het kommerkommertijd is, wijdt ook De Standaard een verhaal aan de acteursprestaties van mevrouw Sarkozy-Bruni. De krant meent dat iedereen die denkt dat 35 takes de beste acteur kan overkomen bij een geobsedeerde, op ieder detail lettende regisseur als Woody Allen, het mis heeft. In een interview met diezelfde krant gaf Allen enkele jaren geleden toe dat het klopt dat hij haast nooit meer dan twee of drie takes van een scène neemt. Omdat hij er het geduld niet meer voor kan opbrengen en hij het op zijn leeftijd misschien iets te makkelijk 'goed genoeg' vindt.
Hoe verschrikkelijk Bruni was in die baguettescène? Het blijft gissen. Waarschijnlijk kon ze maar niet afleren in de camera te kijken, omdat ze dat als fotomodel en als first lady gewend is te doen. Helaas bevatten Allens dvd's nooit behind-the- scenes opnames.
Ondanks alle ergenissen, ontbreekt het Woody Allen in ieder geval niet aan voorpubliciteit. Er is bijna geen krant die niet een foto van Bruni op de set heeft afgedrukt. De film brengt bij wijze van spreken al geld op nog voor hij klaar is. 


Bronnen: De Standaard, Daily Mail

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (3)
Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 5 augustus 2010 | Door: huanglongjin

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: zaterdag 7 augustus 2010 | Door: replica watches

Maar uit haar neus eten kan ze wel (zie foto)!
Geplaatst op: zaterdag 7 augustus 2010 | Door: Zoef de Haas



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Nieuwe studio voor Journaal: De NOS houdt het 'lopende' nieuws bij
Het NOS-Journaal ziet er vanaf zondag anders uit. Hetzelfde logo - met de rode cirkel - maar veel wordt ook anders. De [...]

foto
Miss Travel: voor wie reislust heeft
Als je vroeger geen geld voor vakantie had, ging je met een beschreven stuk karton of met alleen je duim, langs de weg [...]

foto
Zo staat Sacha de Boer er voortaan bij in het Journaal
Het publiek van het journaal vergrijst en dus komen er veranderingen. De taal wordt populairder, de uitstraling [...]

foto
Na de cover van Time: Waar is Aisha nu?
In 2010 verscheen ze op de omslag van Time. De foto van het verminkte gezicht van de jonge Afghaanse vrouw ging de [...]

foto
Er zijn meer mobieltjes op de wereld dan tandenborstels
Een van de CEO’s van SAP, een van de grootste bedrijfssoftware leveranciers, kwam in een van zijn recente [...]

foto
CNN-presentator gooit gast uit live-show: "Je bent vreselijk"
CNN's sterpresentator Anderson Cooper had er na een paar vragen schoon genoeg van: "Ik heb werkelijk niks meer om [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
Nu actueel op Twitter:
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 20:18:27 +0200 (Sat, 26 May 2012 18:18:27 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 20:18:27 +0200 (Sat, 26 May 2012 18:18:27 GMT) 
Procestijd pagina: 0.293 sec.