ZATERDAG 26 MEI 2012

Een Amerikaanse dode is 1000 dollar waard
zondag 5 september 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Minstens 5 bedrijven uit Iran zijn gevestigd in Afghanistan als dekmantel voor het betalen van Taliban-troepen.
De Sunday Times beschrijft hun bezigheden met treffende details. Er zijn verschillende tarieven, waarvoor de Iraniers betalen. Er is een 'bijdrage in het soldij' - 150 euro per maand, veel meer dan het loon van regeringssoldaten - en er is de schadeloosstelling voor het doden van NAVO-troepen. Duizend euro per lijk. Zes keer zoveel voor een voertuig.
De strijd in Afghanistan gaat uiteraard over de vraag welke versie van de Islam het dichtst komt bij de door Allah gewenste situatie, maar geld helpt daarbij ook.
Net nu de Afghaanse banken (die zorgen voor de betaling van de regeringstroepen) bezig zijn in te storen, loopt de bijdrage van Iran op. En dan vooral de bijdrage aan gewone mannen, die hun gevechtskracht kunnen verkopen aan de hoogstbiedende. En op dit moment is dat volgens de Sunday Times Iran.

Bron: The Sunday Times

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (6)
Iran en de Taliban zijn vijanden, Iran dreigde zelfs Afghanistan binnen te vallen in 1998 toen de Taliban duizenden mensen hadden vermoord in een sjiitische stad, waaronder 10 Iraanse diplomaten.

Aan de andere kant zou het niet de eerste keer zijn dat een geheime dienst een deal met de duivel sluit tegen een gemeenschappelijke vijand. Het blijft altijd gissen en het woord van de een tegen dat van de ander, tenzij je zelf in het wereldje zit.
Geplaatst op: zondag 5 september 2010 | Door: Jan

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: dinsdag 7 september 2010 | Door: yueyan



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

Van dit Sharia-filmpje voor het monument op de Dam gaat veel gedoe komen
.

foto
Niet artsen, maar politici besturen ziekenhuizen en de zorg
Het zijn opvallend vaak oud-politici die als bestuurder een flinke vinger in de pap hadden bij de verdeling van 23 [...]

foto
Vaticaan-gate: de butler als boef, de gelekte geheimen, de groeiende chaos
Het is de man die de paus 's morgens helpt met aankleden, die aanwezig is bij de ochtendmis en voorin de Pausmobiel [...]

foto
Verkiezingen worden een duel tussen Mark Rutte en Emile Roemer
De VVD en de SP hebben de meeste kans op succes bij de komende verkiezingen, althans datblijkt uit een kiezersonderzoek [...]

foto
Gebruiken Republikeinen dit tegen Obama? Hij was gretige 'pot'-roker
De jonge Barack Obama hield wel van een jointje. Geen probleem zou je zeggen, maar in de VS was en is het illegaal. In [...]

foto
Lenteakkoord: er worden massaal rollators gehamsterd
Er worden massaal rollators gehamsterd. En dat ligt waarschijnlijk aan het Lenteakkoord. Premis Medical, de grootste [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 22:39:18 +0200 (Sat, 26 May 2012 20:39:18 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 22:39:18 +0200 (Sat, 26 May 2012 20:39:18 GMT) 
Procestijd pagina: 0.377 sec.