Reacties (7)
Antillianen terugsturen is wel mogelijk! Op dit moment dat ik dit schrijf bestaan de Antillen nog, de Nederlandse Antillen zijn een apart land binnen het koninkrijk. Elk land binnen het koninkrijk heeft zijn eigen regels en wetten. De wetten die Nederland ondertekend heeft in verband met de Europese Gemeenschap zijn maar ten dele geldig op de Antillen. Op dit moment is het zo dat er voor Nederlandse staatsburgers een vestigingswet is op de Antillen, voor de Antillianen die zich in Europa willen vestigen zijn die vestigingswetten er niet. Er is dus een ding dat scheef loopt, Europese Nederlanders hebben minder rechten dan Antilliaanse Nederlanders. Echter dit kan worden rechtgetrokken.
De zelfde ongelijkheid die Europese Nederlanders ondervinden als zij zich willen vestigen op de Antillen kan worden opgeworpen voor de Antilliaanse Nederlanders, een wet kan namelijk eenvoudig twee kanten op werken. Dat het nu de Europese Nederlanders zijn die steeds onrecht is aangedaan wil niet zeggen dat dit niet zou kunnen worden gecorrigeerd.
Antillianen kunnen eenvoudig worden teruggestuurd als men weigert om deze Antillianen in een Nederlandse gemeente in te schrijven. Daartoe zijn Nederlandse gemeenten namelijk niet verplicht. Elke gemeente mag zelf bepalen wie er komt wonen, als een Antilliaan geen werk heeft dan kan hij worden geweerd uit de gemeente. Op dit moment is het zo dat iemand een kamer huurt, zich inschrijft en vervolgens een uitkering aanvraagt, maar als er geen inschrijving is bij de gemeente is er geen mogelijkheid om een uitkering aan te vragen, zonder uitkering zijn de Antillianen plotseling niet meer zo heel erg happig om hier te wonen. Feitelijk zou het dus wel mogelijk zijn om Antillianen te weren. Het is geen stoere taal, het is nadenken en de regels toepassen.
Geplaatst op: vrijdag 17 september 2010 | Door: vanhetgoor ()
Als een Nederlander zich op de antillen vestigt en hij pleegt criminele feiten wordt hij teruggestuurd.
Zouden we andersom ook moeten doen.
Geplaatst op: vrijdag 17 september 2010 | Door: Ronald|
Op de Antillen heb je geen homohuwelijk, dus er gelden blijkbaar wel degelijk andere wetten dan in Holland, dan is het een andere jurisdictie, in feite zelfs een ander land binnen het koninkrijk en kun je wel degelijk onderscheid maken.
Geplaatst op: vrijdag 17 september 2010 | Door: Jan
Jan, op de Antillen heb je geen homo's daarom heb je er dus geen homohuwelijken. Duh.
Geplaatst op: vrijdag 17 september 2010 | Door: Kevin
@Kevin: grapje zeker. Er zijn in verhouding met Nederland zeker niet minder homos op de Antillen. Zo is bijvoorbeeld een aanzienlijk deel van de bekende politici op Curacao homosexueel. Ze durven er alleen niet voor uit te komen, want dan komen ze in de knoop met het door hen zo nadrukkelijk verkondigde geloof en het zou stemmen kosten. Ze kiezen voor een schijnheilig bestaan, maar dat is voor een politicus niet zo verwonderlijk.
Geplaatst op: zaterdag 18 september 2010 | Door: Ben
Je zult ook kunnen vertellen dat ze in de gemeente welkom zijn,als ze minsten 10 uur per dag 7 dagen 52 weken lang per jaar moeten werken.
Zelfs 10% hiervan hebben ze al geen trek meer,zo simpel is het..
Geplaatst op: zaterdag 18 september 2010 | Door: t2( )
Antillianen en Surinamers terugsturen naar hun thuisland lijkt mij een prima idee. Hier voegen ze in elk geval niks toe tenzij je criminaliteit, werkeloosheid enz als toevoeging ziet.
Geplaatst op: maandag 20 september 2010 | Door: Zambezi
Reageren