ZATERDAG 26 MEI 2012

Nederlanders zijn niet dik
vrijdag 24 september 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Samenleving

Op de lijst van dikke landen staat Nederland (zie hieronder) opmerkelijk laag. Er staan onder Nederland nog Aziatische landen. En Frankrijk en Zweden. In alle andere landen van het OESO-rapport zijn de mensen gemiddeld veel dikker. Met uitschieters Mexico en de VS, maar ook de inwoners van andere landen (zie bijvoorbeedl Ijsland en Engeland) mogen er zijn.

Bron: The Economist

Tags:

 


  < 
 > 

Meer berichten met de tag dieet:

Reacties (2)
Raar dat ze India (geen lid van de OESO) er wel op zetten maar niet al die polynesische staatjes waar obesitas nog vaker voorkomt dan in de VS.
Geplaatst op: vrijdag 24 september 2010 | Door: Jan

De obesitas (zwaarlijvigheid) wordt hier gemeten als een BMI van 30 (of hoger ) Ter vergelijk ikzelf weeg 80 kg , 1,85 mtr lang dus mijn BMI=23,4 Verleden jaar meende de ARBO-arts bij mij periodieke beroepskeuring dat ik wat aan de zware kant was, maar zou ik een BMI van 30 hebben, even rekenen, dan zou ik ruim over de 100 kg wegen.
Deze grafiek geeft dus niet een beetje overgewicht weer, maar het aantal mensen met ernstig overgewicht. In de V.S (koploper) is de situatie dus rampzalig, maar voor Nederland met 12% bevolking met ERNSTIG overgewicht is de situatie denk ik zeker ook ernstig. Hier weet je dus ook niet hoeveel mensen b.v. matig overwicht hebben.
Geplaatst op: vrijdag 24 september 2010 | Door: mathijs



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Politie onderzoekt haatdragend Sharia-filmpje: "Democratie ten val brengen"
Het Openbaar Ministerie en de politie doen onderzoek naar uitspraken van leden van Sharia4Holland, vrijdag op de Dam in [...]

foto
Deze vrouw kleedde zich als Obama voor de lol van Berlusconi
Nu hij geen macht meer heeft, is de aandacht voor de fratsen van Silvio Berlusconi verslapt, maar uit de processen [...]

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 21:12:42 +0200 (Sat, 26 May 2012 19:12:42 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 21:12:42 +0200 (Sat, 26 May 2012 19:12:42 GMT) 
Procestijd pagina: 0.348 sec.